İstanbul'da Fal - Falcılar

Ben mutlu diye birine baktırdım kardeşlerimin adını dahi söyledi hala şokundayım

Ben istanbulda yaşıyorum, nişantaşı, taksim, beşiktaş hep bu semtlerdeki klasik fal cafelere gidip fal baktırırım, normalde 50 tl oluyo fiyatı 10 dk falan bakıyolar, oralardan fal bakan birilerinin telefon numarası var mı sizde? En azından bilindik birileri iki üç şey söyler

uye olur olmaz ağzın açık kalmasın çok dikkat çekiyor. sakin ol champ. bekle biraz zaman geçsin )))
Üzgünüm ama fake değilim 2015ten beri bu siteyi kullanıyorum uzun zamandır kullanmadığım için hesabıma giriş yapamadım ve falcı ihtiyacım olduğu için tekrar açtım dünden beri kaç kişiye mesaj attım falcıların iletişim numaralarını alabilmek için eceyi kötüledim dün çünkü dün bakım yaptırdım bugün de burdan birinden numara alarak mutluya ve destana bakım yaptırdım ?? Reklam falan yok işim de olmaz yani buranın amacı zaten fikir verme platformu ben de memnun kalıp kalmadığımı söylüyorum yeterli olmuştur.

Üzgünüm ama fake değilim 2015ten beri bu siteyi kullanıyorum uzun zamandır kullanmadığım için hesabıma giriş yapamadım ve falcı ihtiyacım olduğu için tekrar açtım dünden beri kaç kişiye mesaj attım falcıların iletişim numaralarını alabilmek için eceyi kötüledim dün çünkü dün bakım yaptırdım bugün de burdan birinden numara alarak mutluya ve destana bakım yaptırdım ?? Reklam falan yok işim de olmaz yani buranın amacı zaten fikir verme platformu ben de memnun kalıp kalmadığımı söylüyorum yeterli olmuştur.

tabii canım. bu zat hakkında biraz daha bilgi verir misin. olur ya bizde baktiririz

reklam yapmaya çalışanlar kendilerini son derece amatör bir şekilde belli ediyor arkadaşlar, burda çoğu kişi bir çok kere fal baktırmış öyle ağzım açık kaldı wow her şeyi tekte bildi falan bunlar çok komik oluyo, herkes yorumunu yapıyo artıları ve eksileriyle anlatıyo, öyle dediğiniz gibi olmuyo o işler anlaşılıyo yani 😊

reklam yapmaya çalışanlar kendilerini son derece amatör bir şekilde belli ediyor arkadaşlar, burda çoğu kişi bir çok kere fal baktırmış öyle ağzım açık kaldı wow her şeyi tekte bildi falan bunlar çok komik oluyo, herkes yorumunu yapıyo artıları ve eksileriyle anlatıyo, öyle dediğiniz gibi olmuyo o işler anlaşılıyo yani 😊
Tam süzme safsın

Üzgünüm ama fake değilim 2015ten beri bu siteyi kullanıyorum uzun zamandır kullanmadığım için hesabıma giriş yapamadım ve falcı ihtiyacım olduğu için tekrar açtım

yalancıyı çingeneler ellesin mi ?

Tam süzme safsın

saf derken ?

Bu arada bu kim biliyor musunuz ? Hani şu Bursa'da 40 yıl hatır muhabbeti olan sözde falcı. 2 kez telefonda beni tongaya düşürmeye kalktı ama maalesef her seferinde kendi düştü....

Tam süzme safsın

hayır buna fal baktığımda diğer üyeliği acılarınkadınıbergen mi ne öyle bir nick mail adresi de seraney olunca... dedim ki buna serenay sizi çok etkiliyor, saf bu cümlemi unutup gelip sselenaykaraa diye üye olmuş ya la !

yani saflığında bir limiti olmalı diye düşünüyorum....

Ben Beşiktaş Nihal’e baktırdım. Geçmiş ve anda çok iyiydi. Gelecek için vakit var. Ancak daha önce de baktırdığımda birçok şeyi bilmişti. Tabi bu fal olayı biraz da enerji tutma meselesi o yüzden hiçbir Falcı için tam bir şey diyemem. Bende tutan başkasında tutmayabilir. Biraz deneme yanılma yolu.

X