İstanbul'da Fal - Falcılar

Ben Beşiktaş Nihal’e baktırdım. Geçmiş ve anda çok iyiydi. Gelecek için vakit var. Ancak daha önce de baktırdığımda birçok şeyi bilmişti. Tabi bu fal olayı biraz da enerji tutma meselesi o yüzden hiçbir Falcı için tam bir şey diyemem. Bende tutan başkasında tutmayabilir. Biraz deneme yanılma yolu.
İnanalım mı?

Ben de herkes gibi burada adı geçen neredeyse herkesi denedim. En son denediğimi yazdım. Hatta numarasını burada yazmış olan bir üyeden aldım. İnanıp inanmamak size kalmış. Ben de sizin gibi takip eden birisiyim. Yönetici zaten özel mesajları görüyordur. Bakıp size bilgi versin. Herkesi reklamla suçlamayın. Bu sefer bu platform anlamını yitiriyor. Burası paylaşmak için var. Herkesin özgür iradesi.

Ben de herkes gibi burada adı geçen neredeyse herkesi denedim. En son denediğimi yazdım. Hatta numarasını burada yazmış olan bir üyeden aldım. İnanıp inanmamak size kalmış. Ben de sizin gibi takip eden birisiyim. Yönetici zaten özel mesajları görüyordur. Bakıp size bilgi versin. Herkesi reklamla suçlamayın. Bu sefer bu platform anlamını yitiriyor. Burası paylaşmak için var. Herkesin özgür iradesi.
Haklısın ama son zamanlarda bu türde gelen mesajlardan çoğu reklamcı çıkınca insan tereddüt ediyor. TEllwe de kendine numaradan hayran ekleyenler burada reklam yaptı iki üyelikle, buket olayı var daha çok yakın resmen organize çalışıldı ama suç sadece bukete kaldı, gecen yine semrakaradag ve taksim falcısı aynı kişi çıktı ve burada reklam yaptı. Yine kazen başka birini daha patlattı.

Fal için tövbe ettim, çok teşekkürler. :KK4:

Fal baktırıp hayatınızla oynamayın. Ben Zeynep’in falından sonra eşimin üzerine fazla gittim. Çok büyük kavga çıktı. Eşim beni avukata verdi. Yani Zeynep öyle söylemese o gün üzerine gitmeyecektim. Sonuç olarak o gün burada da yazdım. Herkes sakin ol dedi. Ama ben kaygımdan kendimi tutamadım. Yani o kadar kötü olacağına dair telkinden sonra evet o hale geldim.
.....
..........
...
................
...
.......
Birçok Falcı yanıldı. Zeynep’in falı da telkinleriyle tuttu. Etkilenmeseydim zaten kavga çıkmayacaktı. Son 5 yoldur Falcı geziyorum. O parayı kendime ya da terapime harcasam daha iyiydi. Özetle normal bir adamla normal bir ilişki yaşıyorsanız zaten onunla sorunları konuşur, falcıya gitme ihtiyacı duymazsınız. Gaybı sadece Allah bilir. Başıma gelenlerden ders alın diye yazıyorum. Hatta yazarken de korktum iyice ters teper mi diye. Ancak hayatınızı karartmayın. Lütfen benim için dua edin, çok ihtiyacım var.

Fal için tövbe ettim, çok teşekkürler

Fal sizin hayatınızı bitirmiş ! Sizler neler içiyorsunuz yahu ? falcı saçmaladı diye gidip kocasını çizen bir kadın, sonra ben töbe ettim diyor. Hesabını kapattırıyor sonra yeni hesapla geliyor.

Yemin ediyorum neler içiyorsunuz ? Bu kafayı size yaptıran nedir ? Manyak mısınız siz ? Siz falın kölesi olmuşsunuz. Yahu 10 gün önce töbe eden sen değil misin ?

Allah rızası için şu zor günlerde bunlara nasıl bir katkı ile besliyorsan bana da onu ver !

Haklısın ama son zamanlarda bu türde gelen mesajlardan çoğu reklamcı çıkınca insan tereddüt ediyor. TEllwe de kendine numaradan hayran ekleyenler burada reklam yaptı iki üyelikle, buket olayı var daha çok yakın resmen organize çalışıldı ama suç sadece bukete kaldı, gecen yine semrakaradag ve taksim falcısı aynı kişi çıktı ve burada reklam yaptı. Yine kazen başka birini daha patlattı.
Anladım ben onlardan değilim :)

Fal sizin hayatınızı bitirmiş ! Sizler neler içiyorsunuz yahu ? falcı saçmaladı diye gidip kocasını çizen bir kadın, sonra ben töbe ettim diyor. Hesabını kapattırıyor sonra yeni hesapla geliyor.

Yemin ediyorum neler içiyorsunuz ? Bu kafayı size yaptıran nedir ? Manyak mısınız siz ? Siz falın kölesi olmuşsunuz. Yahu 10 gün önce töbe eden sen değil misin ?

Allah rızası için şu zor günlerde bunlara nasıl bir katkı ile besliyorsan bana da onu ver !
Merhaba bir karışıklık var sanırım. Psyche benim kuzenim aynı cep numarasıyla kaydolduk. Aynı evde yaşıyoruz. Ancak aynı kişi değiliz. Mesajlarınız hakaret içeriyor. Dikkat etmenizi öneririm.

Kazen’den istediğim özel mesajlara bakıp, benim reklam yapmadığımı göstermesiydi. Ekte özel mesaj kutumun ekran resmini atıyorum. Kişiliğe yönelik sözlerden ötürü hukuki haklarımın saklı olduğunu belirtmek isterim.

Eklentiler

• 4A4BCB9D-521C-4118-B1AF-C1102DA9611E.jpeg
    4A4BCB9D-521C-4118-B1AF-C1102DA9611E.jpeg
    73,2 KB · Görüntüleme: 54
Cadı avındasınız ancak yanlış kişilerle uğraşıyorsunuz. Üyeliğimin iptalini talep ediyorum.

git dava et yahu ! hukiki hakmış! Hukuğu o kadar biliyorsan falcılarda işi ne ?
Kazen Kazen bu ara supersin valla bu karantina falcilara yaradi valla evde bunalan falcılara saŕıyor tabiki onlarda bunu fırsata cevirecekler bunun en uygun yeride burasi ve hepsi bunun cok farķindalar bence,yeni bombalarini bekliyoruz büyük bir heyecanla:skandal::skandal:

Kızlar birini sorucam hiç baktırdınızmı fikri olan varmı Falcı Neşe...
Bana arkadaşım önerdi çok iyi dedi baktırdım bir hata yapıp bırakmıştım çünkü :)) bilemedim kadını baktıran varsa yorum istiyorum

X