İstanbul'da Fal - Falcılar

Evet anı bilen çok fazla işte insan onuda istiyor tabiki dediğin gibi gelecek önemli olan
Anı bile bilemeyenler cıkıyor malesef de gercekten biri uc bes sey tuttursa da hepimiz gitsek... olmazsa biz falcilarin klasik sozlerini kaptigimizdan o donanima sahibiz artik diye düşünüyorum, hepinize bedava sallicam ustelik ne tarot ne su ne de kahve hicbirseye bakmadan 😂😂

Anı bile bilemeyenler cıkıyor malesef de gercekten biri uc bes sey tuttursa da hepimiz gitsek... olmazsa biz falcilarin klasik sozlerini kaptigimizdan o donanima sahibiz artik diye düşünüyorum, hepinize bedava sallicam ustelik ne tarot ne su ne de kahve hicbirseye bakmadan 😂😂
Değil mi of of işimiz çok zor ya bir Umur işte

Bu Ankara’da ki Zehra iyi mi kötü mü Kızlar ben Ankara’da inci ablaya baktırdım zamanı dolunca sürem bitti diyor ve maalesef çıkmadı onun gibi paragöz mü merak ettim birde eve gelenler ne :KK64:

Bu Ankara’da ki Zehra iyi mi kötü mü Kızlar ben Ankara’da inci ablaya baktırdım zamanı dolunca sürem bitti diyor ve maalesef çıkmadı onun gibi paragöz mü merak ettim birde eve gelenler ne :KK64:

Ankara, İzmir, Bursa ve Adana'da ki falcıların hepsi dandik. Aramızda kalsın herkese söylemeyin lütfen.

kizlar gercekten cok ama cok zor durumdayim...büyü bozan Allah korkusu olan iyi bir hoca ariyorum.bilen varsa özelden yazarsa cok dua edicem gercekten.normalde bu konular yasak biliyorum ama cok zor durumda kaldim.lütfen bilen varsa yardimci olsun.

Abla bunlarla uğraşma valla bir çarpar bir tanesi toparlanamazsın.

Ben 2 tekliğe bozarım

Mune Mune rica etsem ablaya bir ceza verir misin ? Yasak olduğunu bile bile lades

X