İstanbul'da Fal - Falcılar

kızlar merhaba. hani Ramek ve Elmira vardı burada çok konuşulmuştu. onlardan yaşlı ve şiveli konuşanın numarasını arıyorum. bilen var mıdır? eskiden aradığım numarayı aradım ama telefona çıkan kişi daha genç ve daha düzgün konuşan biriydi. yaşlı olana yıllar önce daha pandemi olmadan bir fal baktırmıştım ve kelimesi kelimesine çıkmıştı. burada çok konuşulmuştu o zaman çıkmayan da çok vardı. bilen bana atarsa çok sevinirim.

kızlar merhaba. hani Ramek ve Elmira vardı burada çok konuşulmuştu. onlardan yaşlı ve şiveli konuşanın numarasını arıyorum. bilen var mıdır? eskiden aradığım numarayı aradım ama telefona çıkan kişi daha genç ve daha düzgün konuşan biriydi. yaşlı olana yıllar önce daha pandemi olmadan bir fal baktırmıştım ve kelimesi kelimesine çıkmıştı. burada çok konuşulmuştu o zaman çıkmayan da çok vardı. bilen bana atarsa çok sevinirim.
Numarayi bulursanız bana da atar misiniz?

Ve Arzu bana demistiki eskisi icin bu cocuk iki cihan bir araya gelse aramicak seni iste büyük büyük yeminler etti fln, cocuk dün gece beni aradi ahahahahah barismak istiyor
Az önce baktırdım umarım dedikleri bana da çıkmaz tadım kaçtı bi sürü falcıya gittim şu dönem hepsi güzel şeyler ve aşağı yukarı aynı şeyleri dedi nokta atışları baya bol olanlar da vardı arzu sürekli soru sordu vs ve gerçekten bakarken birileriyle flan konuşuyor kendinden baya bahsediyor nolur çıkmasın dedikleri :KK43:

Az önce baktırdım umarım dedikleri bana da çıkmaz tadım kaçtı bi sürü falcıya gittim şu dönem hepsi güzel şeyler ve aşağı yukarı aynı şeyleri dedi nokta atışları baya bol olanlar da vardı arzu sürekli soru sordu vs ve gerçekten bakarken birileriyle flan konuşuyor kendinden baya bahsediyor nolur çıkmasın dedikleri :KK43:
O kadar abartıldığı gibi de iyi değil. Zeynep in bana dediği neredeyse tüm olumsuzlar çıktı ama onunkiler NO

O kadar abartıldığı gibi de iyi değil. Zeynep in bana dediği neredeyse tüm olumsuzlar çıktı ama onunkiler NO
Bana da çıkmasın ya kabusum oldu kadın gerçekten baya baktırdım takıntılı gibi bi sürü kişiye bi sürü nokta atışı bilenler oldu ama ben ona takıldım kaldım beni gerdi hatta ruhen takıntılı diyebilirsiniz ama çoktüm kaldım onla konuştuktan sonra baya saatlerce uyudum üzüntüden

Bi de enerji işi felan diyolar bu işler ama bilmiyorum ya beklediğin bişi varsa onu dümdüz beklemek ayrı dert fal mal dinleyip acaba hangsi cıkcak diye dert etmek ayrı dert ya da ben çok etkileniyorum bilemedim

Baktır banada haber ver canım :)) kafayı yiycem 2 kişiye baktırtdım hepsnin kini bilmiş. Biri daha var deneteceğim bakalım eğer onunkinide bilirse bende diğer kız gibi ağlamaya gideceğim nedeni şu elimden birşey gelmediği için hiç hoş şeyler söylemedi resmen bana Zeynep gibi büyü yapıyolar ona dedi. Hadi buna inanmadım geçelim gezileri, toplantıları nasıl bildi hala şaşırıyorum ya telefonumu hacklemiş olmalı yada beynimi :KK70: kafam çok karıştı kızlar beni bilirsiniz ben kolay kolay inanmam yani bazı arkadaşlar fena değil derken bende onlarca detayı nasıl bilebilir ya çıldırcam bunda bişey olmasın zihin okuma dedik tamam ama bukadarına pes diyorum. Tek şüphem madem bukadar iyi niye bukadar uyguna bakıyo ve FBI keşfetmemiş o derece yani :KK70::KK70::KK70:
Almanyadaki arzunun nosunu bana da atar mısınız

Kizlaaaaaaarrr bennn ölüyorummmmm, adi normalde s ile baslayan ama havin diye gecen bi kiz bakti banaaaaaa, arzu falan bosverinnn, almanyada bi arzu abla var demistim ya, aYni onun gibi baktiii.
Bana r-u-b harfleri bi erkekden ayrilmissin dedi,
Bu mekan sahibi asiri varlikli adam seni istiyo dedi; yine baska bi varlikli adam var buda istiyor seni dedi, ammaaa sen bunlari istemiyorsun dedi; onlarin isimlerindeki harfleri de bildi. Oha dedimm.
Bu burak bu kiza imam nikahi kiymis dedi, ve öyle burak dün kavga ederken söyledi banaa. Ay ölcem. Sen cocuk düsürmüssün gecen sene dedi, ay herseyi bildi,
Bir kac sey bilemedi sadece onlarda ufak tefek seyler, ama burakin bana kurdugu cümleleri tekrarladi resmen sok oldum.
Ay sonuc, döncek diyo, ayni elif gibi, nisanda basliyo dönmeye diyo. Sok oldum
Alman arzuyla elifin nosunu üstüme atar mısın

X