İstanbul'da Fal - Falcılar

ben :)
vadesi gecti hicbi dediği çıkmadı .
zaten çok bişi demedi bana full tavsiye .şöyle yap böyle yap.
şimdiye kdr butun gittiğim falcılar barısacagımı soyledi biliyorsunuz ,buraya yazmıstım çogu zaman.ama değil barısmak adamın sesini duymayalı tam 3 ay oldu bugun .
mirza,yumurtacı nazife baktırdıklarımdan en iyi olan iki kişi. ufak tefek seyleri bildiler ama asıl mesele konusunda onların da verdiği tarihler geçti.
kısacası benim faldan maalesef umudum kalmadı.
doğum haritamı çıkartacağım ama.
Nazifenin numsrasini verebilir misnz?

Kuba cafede esra iyi tavsiye edebilirim. Onun disinda zeytinburnundaki nazifede iyi ama numarasini bulamiyorum. Evinde bakiyor
Esra bence berbat. Herseyin tam tersi çöktü. O fotoları silecek dedi tam tersi adam düğün fotoları koydu bir ay sonra. Son gideceğim kişi

Kim ne derse desin ben gerçekten Zeynepin anda iyi olduğunu düşünüyorum. Zeynep’e baktıran var mı

merhaba kızlar bir arkadaşımın tavsiyesi ile bir bayan ile tanıştım bir süredir sadece kendisine baktırıyorum. ben çok memnun kaldım. instagramdan dm yolu ile iletişime geçiliyor kendisi ile perastrotarot kullanıcı adı. tavsiye edilir. fiyatları da gayet uygun bence

merhaba kızlar bir arkadaşımın tavsiyesi ile bir bayan ile tanıştım bir süredir sadece kendisine baktırıyorum. ben çok memnun kaldım. instagramdan dm yolu ile iletişime geçiliyor kendisi ile perastrotarot kullanıcı adı. tavsiye edilir. fiyatları da gayet uygun bence
Merak edip baktımda 20-25 yaşında genç twiter falcılarına benziyor çok kararsız kaldm 🤣

X