İstanbul'da Fal - Falcılar

Arkadaşlar bugün Kadıköy sinerji cafede Mira hanıma fal baktırdım sanırım yıllar oldu yüzyüze fal baktırmayalı :) hep online hep telefon. İyiydi açıkçası yaşadığım durumu bildi, olumlu konuşup tarihler verdi lakin ritüel enerji tıkanıklığı için 3000 lira istedi ben bir düşüneyim deyip geri çevirdim :))
ne kadar verdin

Su artı katinaya 500 verdim, falı iyiydi kötü diyemem asla. Falını beğendim ama ritüel enerji bilmemnesi bana göre değil.
Bende uzun süredir yüzyüze baktırmadım yakınlarda kadıköye gidicem açıkçası şeyi merak ettim böyle anda karşı tarafla ilgili sence bilebilir mi ? Sen sormadan mı bildi bu durumu

Bende uzun süredir yüzyüze baktırmadım yakınlarda kadıköye gidicem açıkçası şeyi merak ettim böyle anda karşı tarafla ilgili sence bilebilir mi ? Sen sormadan mı bildi bu durumu
Bazı yerlerde ben bilgi versem de çoğunu o bildi evet. Yüzde 90 diyeyim anı geçmişi o söyledi.

Arkadaşlar bugün Kadıköy sinerji cafede Mira hanıma fal baktırdım sanırım yıllar oldu yüzyüze fal baktırmayalı :) hep online hep telefon. İyiydi açıkçası yaşadığım durumu bildi, olumlu konuşup tarihler verdi lakin ritüel enerji tıkanıklığı için 3000 lira istedi ben bir düşüneyim deyip geri çevirdim :))

mira hep oyle. bana hem bilememisti hem de su donsun istiyorsan kursun dokelim bu is olsun istiyorsan rituel vereyim filan diye sacmalamisti. miranin tek derdi rituel, kursun gibi sacmaliklar

Benim tanıdığım bir arzu var eskiden Maltepe'de bakıyordu fal annesi bilge hanım vardı o iyi bence ben 8 9 yılda. Beri ona baktiriyorum arada dediklerinin bir kısmı çıkıyor ve tarih harf veriyor bir deneyin derim

Benim tanıdığım bir arzu var eskiden Maltepe'de bakıyordu fal annesi bilge hanım vardı o iyi bence ben 8 9 yılda. Beri ona baktiriyorum arada dediklerinin bir kısmı çıkıyor ve tarih harf veriyor bir deneyin derim
Ben deneyebilirim. Bana telefonu verebilir misiniz?
Bu surekli reklamı dönen bi arzu var bana hıc cıkmadı o mu acaba? Oysa istemiyorum uyduruyor

merhaba numarasını verirmisiniz arzu ya da annesinin

merhabalar rica etsem banada numarasını atabilir misiniz

X