İstanbul'da Fal - Falcılar

kızlar yaşar a baktırdım,inanılmaz nokta atışları dolu bir faldı eşimi mevcut durumumu birebir tarif etti,işiyle ve bnim işimle ilgili öenmli gelişmelerden bahsetti ,bakalım cıkarsa söylerim beklediğimiz şeylerdi ama henüz olmayan umarım dedıklerı cıkar , evle ilgili de onemlı bır gelısme soyledı hıc beklemedıgım aslında

kızlar yaşar a baktırdım,inanılmaz nokta atışları dolu bir faldı eşimi mevcut durumumu birebir tarif etti,işiyle ve bnim işimle ilgili öenmli gelişmelerden bahsetti ,bakalım cıkarsa söylerim beklediğimiz şeylerdi ama henüz olmayan umarım dedıklerı cıkar , evle ilgili de onemlı bır gelısme soyledı hıc beklemedıgım aslında
peki tarih verdi mi

verdi ay verd,i direk iki farklı olay i.in birbirinden bagımsız iki farklı tarif verdi 7 hafta ya kadar dedi bi tanesinde

Son zamanlarda ümit koça baktıran var mı nerede bakıyor fiyatı ne kadar bilen birisi söyleyebilir mi

Ay gerçekten düzgün sadece fal bakan ki zaten gerçek bakanlar daha ucuz ya Kızıltepe fatma 200 bakıyor her gittiğimde kuyruk var bunlar dünyanın parası çıkan yok

Kızlar bana sadece yakın zamanı bilecek birini önerin her uygulama önerisine açığım

Sizce en iyi bakqm kim
Yani benim ilk falı çıkan zeyder vardı gilda koç vardı arzu çıkmadı şu isim veren trans Zeynep çıkmadı ayla çıkmadı Janset sadece ilki çıktı Işılay çıkmadı o kadar çok ki ama önerecek kimse yok şuan benim açımdan

Kızlar size bişey soracam benim önerdiğim Hülya ya baktırıp memnun kalan var mı dediği çıkan bana çok olumsuz birşey dedide

Kızlar Fatma’yı sormuşsunuz yok Kadin telefonu zaten bakmıyor telefonda daha önce söyledim bana yakın gidince bile bakmıyor bir yıl geçmeden gelme diyor

İstanbul'da gittiğimiz falcılar kimler ? Neredeler ? Tarot mu daha çok çıkar kahvemi ?
Bilgilerimizi paylaşalım

Falcı AdıTelefonuÇalıştığı KafeBaktığı FallarÜcret Aralığı
Kazen545 365 75 52FreelancePomelo, yulaf, taze bakla50-500 TL

İstanbul’un En İyi Falcılarını Bulabileceğiniz 10 Mekan

Bu sırf bize özgü bir durum mu bilmiyoruz ama milletçe ekstra meraklıyız sanki fal konusuna. Birçoğumuz sadece fal baktırmak için kahve içiyoruz hatta. İnanmak, inanmamak tercih meselesi ve de yoruma açık ancak bu işin keyifli bir yanı olduğu da şüphesiz. Yani bakana değilse bile, baktırana gayet keyifli.

Biz de bu yüzden gelebilecek tüm tepkileri göze alıp, sizin için iyi fal baktırabileceğiniz mekanları araştırdık. İşte falının başarısı konusunda birçok kişinin hemfikir olduğu o mekanlar.

Duygum Cafe - Bakırköy
Duygum Cafe’deki Duygu’nun, genç yaşına rağmen oldukça iyi fal bakan biri olduğu söyleniyor. Pek çok insanın fal baktırırken beklediği gibi, isim vererek ve gayet uygun fiyata bakıyormuş üstelik; bizden söylemesi.

Symbol Cafe - Taksim
Birçok şubesi olan Symbol Cafe’ler, zaten genelde falıyla meşhur. İşte bunlardan biri de Taksim Symbol Cafe. Yalnız bu şubede özellikle Toprak’ın çok iyi fal baktığı söyleniyor. Denemekte yarar var.

Melekler Kahvesi - Taksim
6Melekler Kahvesi deyince de akla ilk olarak “fal” geliyor. Açıkçası farklı isimler de denenebilir ama burada Şengül’ün falı bayağı meşhurmuş. Bir de unutmadan, kendisi randevu ile fal bakıyor. Falınıza o baksın istiyorsanız, önceden randevu almayı unutmayınız.

Majestic Cafe - Taksim
Burada konuşulan isimse “Hakan”. Yolunuz düşerse mutlaka bu isme fal baktırmalısınız.

By Pello Cafe - Taksim
By Pello Cafe’de fal baktırmanız gereken isim Belkız. Kendisi özellikle iç dünyanızla ilgili muhteşem yorumlar yapıyor ve hiçbir şekilde ıskalamıyormuş. 🙂

Cafe Bi Melek - Taksim
“Sevgi”… Bu ismi unutmadan bir yere not edin. Ve yolunuz düşerse mutlaka falını bir deneyin.

Kadınlar Kahvesi - Taksim

Pelin, Dilek ve Duygu. Burada fal konusunda ön plana çıkan isimler bunlar.

Angel’s Cafe - Kadıköy
Angel’s Cafe’de fal baktırmanız gereken isim Burcu. Çok enteresan hikayeler anlatılıyor bu mekanla ilgili, yolunuz düşerse bir uğramanızı tavsiye ederiz.

Mila Cafe - Kadıköy
Işıl diyoruz başka da bir şey demiyoruz. Düzgün bir enerjiyle gittiyseniz kendisi sizi şok edecek cümlelerle karşılıyor ve falın sonuna kadar da söyledikleriyle şaşırtmaya devam ediyor.

Symbol Cafe - Bağdat Caddesi
Symbol Cafe zinciri arasında yine falıyla ünlü bir mekandır Cadde’deki. Burada falını denemeniz gereken iki isim var: Kürşat ve Serkan.

Sentinus Cafe - Ataköy
Ataköy’ün bu meşhur mekanı, fal konusunda da iddialıymış. Burada özellikle verebileceğimiz bir isim yok ancak denemekten zarar gelmez bizce.

Falcı Burcu - Üsküdar
Ayna falıyla meşhur olan bu isim, bir cafede fal bakmıyormuş ama randevu ile cafelere gidiyormuş.

Falcı Rita - Kurtuluş
Kendisinin de su falı meşhurmuş. Kulağa gerçekten ilginç geliyor!

Falcı Melahat - Kurtuluş
Kendisi Arap Melahat olarak da biliniyormuş Kurtuluş’ta. Ve aşk konusunda fal için tercih edilmesi gereken ilk isimmiş.

ben baktırmıştım kötüydü
Ben fal bakıyorum isteyen olursa hesabımi atabilirim

X