İstanbul'da Fal - Falcılar

bana bir yolun var da medyum hamdi ve medyum su yaman olumsuz konusmustu deneyen oldu mu ? olumsuzlara inanmak gerek

Kızlar bu kadına dedikleri gibi fincanın dışını çekip attım, süreci net şekilde gördü yani anlık durumu net okudu bunda hiç seken birsey olmadı. geleceği bilemiyorum sizde dener yorum yaparsınız. bazı seylere çok sasırdım bilmesine gelecekte umarım çıkmaz

Adı nasıl yanlış çıktı yavrum ya, adını başka mı söylemişti sana? Medeni durumu vs peki? Çok üzüldüm. Umarım kısa sürede toparlarsın.
medeni durumu gerçek sadece. adı bile başkaydı ben de bana neden çiçek yollamıyor diyordum, yanımda kimliğini göstermiyor diyordum. adamın adı sahteymiş. adam kendini ultra zengin falan tanıttı-ki sadece bana değil sosyal medyada herkese öyle tanıtıyor. sonra ben bu işlerde uzman hacker bir arkla ortaya çıkardık. bu arada dolandırıcı falan değil ama duygusal dolandırıcı. duygularınızı sömürüyor. çok zengin tanıtmıştı. çulsuz asosyalin tekiymiş. çok güvenmediğimden çok yıkılmadım, çok bir şey de paylaşmamıştık. 2 gün sürdü acısı. ama benim yerimde başkası olsa hastanelik olurdu. büyük hayal kırıklığı.allahtan bu adam yüzünden teptiğim bir kısmetim olmadı. bi sürü falcıya gittim milyon kere fal baktırdım hepsi benim hislerimi bana söyledi. kızlar aklı olan fala mala bu paraları vermez.

medeni durumu gerçek sadece. adı bile başkaydı ben de bana neden çiçek yollamıyor diyordum, yanımda kimliğini göstermiyor diyordum. adamın adı sahteymiş. adam kendini ultra zengin falan tanıttı-ki sadece bana değil sosyal medyada herkese öyle tanıtıyor. sonra ben bu işlerde uzman hacker bir arkla ortaya çıkardık. bu arada dolandırıcı falan değil ama duygusal dolandırıcı. duygularınızı sömürüyor. çok güvenmediğimden çok yıkılmadım 2 gün sürdü acısı. ama benim yerimde başkası olsa hastanelik olurdu. büyük hayal kırıklığı. bi sürü falcıya gittim milyon kere fal baktırdım hepsi benim hislerimi bana söyledi. kızlar aklı olan fala mala bu paraları vermez.
hacker buldugun için seni bugun ayrıca yürekten kutluyorum kadınlar günün kutlu olsun canım, bizde bu şerefsizlerden bir gün kurtulacagız el birliği ile valla

medeni durumu gerçek sadece. adı bile başkaydı ben de bana neden çiçek yollamıyor diyordum, yanımda kimliğini göstermiyor diyordum. adamın adı sahteymiş. adam kendini ultra zengin falan tanıttı-ki sadece bana değil sosyal medyada herkese öyle tanıtıyor. sonra ben bu işlerde uzman hacker bir arkla ortaya çıkardık. bu arada dolandırıcı falan değil ama duygusal dolandırıcı. duygularınızı sömürüyor. çok zengin tanıtmıştı. çulsuz asosyalin tekiymiş. çok güvenmediğimden çok yıkılmadım, çok bir şey de paylaşmamıştık. 2 gün sürdü acısı. ama benim yerimde başkası olsa hastanelik olurdu. büyük hayal kırıklığı.allahtan bu adam yüzünden teptiğim bir kısmetim olmadı. bi sürü falcıya gittim milyon kere fal baktırdım hepsi benim hislerimi bana söyledi. kızlar aklı olan fala mala bu paraları vermez.
cok kötü cnm cok gecmiş olsun kimseye güven kalmadı ya :KK43:

hacker buldugun için seni bugun ayrıca yürekten kutluyorum kadınlar günün kutlu olsun canım, bizde bu şerefsizlerden bir gün kurtulacagız el birliği ile valla
tek hacker olsa neyse deepweb vs uzman adam. tüm ülkelerin vatandaşlık kaydına ulaştık baktık adamın dünyada kaydı yok. adamın ipsini bulduk evden çıkmayan asalağın teki:KK70: akademik kayıtları yok en başta üni mezunu da degil:KK70:

kurtulacağız :) allahtan ben cok bisi paylasmadım baglanmadım. baglanan biri için büyük hayal kırıklığı. intikam alacağım da şuan değil şu ara kendi gündemim yoğun.

cok kötü cnm cok gecmiş olsun kimseye güven kalmadı ya :KK43:
kızlar ben bununla atlattıgıma şükrediyorum.

hepinizin kadınlar gününü en içten dileklerimle kutluyorum.

hayatınızı falcılara göre şekillendirmeyin diye yazdım fala harcadıgım parayla 3 kere uzakdoğu turuna giderdim. gördünüz değmiyor.

Kızlar bu kadına dedikleri gibi fincanın dışını çekip attım, süreci net şekilde gördü yani anlık durumu net okudu bunda hiç seken birsey olmadı. geleceği bilemiyorum sizde dener yorum yaparsınız. bazı seylere çok sasırdım bilmesine gelecekte umarım çıkmaz
özelden yazdım ama numara alabilirmiyim rica etsem

kurtulacağız :) allahtan ben cok bisi paylasmadım baglanmadım. baglanan biri için büyük hayal kırıklığı. intikam alacağım da şuan değil şu ara kendi gündemim yoğun.

kızlar ben bununla atlattıgıma şükrediyorum.

hepinizin kadınlar gününü en içten dileklerimle kutluyorum.

hayatınızı falcılara göre şekillendirmeyin diye yazdım fala harcadıgım parayla 3 kere uzakdoğu turuna giderdim. gördünüz değmiyor.
Canım Yaşar için herkes çok iyi diyordu o da mı adamın sahtekar olduğunu göremedi?

Fiyatı nedir acaba

İsmi yanlış olduğundan mı karıştırıyolar acaba ben anlamadım. Geçmiş olsun bu arada canım bu hayatta her şey tecrübe
O isimde biri yok dünyada kendisi fake isim. Dogum tarihi bile sahte olabilir bilmiyorum. Yani bana şunu demeleri gerekti göremiyorum adından emin misin? Yada tarot bakanlar vs bu adam sahtekar demedi. Ben kendi adıma baktırıyorum-kendi kendime baktıgımda nal gibi kılıc 7(yalan kartı), seytan kartı cıkıyordu ihtimal vermiyordum falcılar dürüst diyor diye. Megerse benim kendi kendime baktıgım fal hepsinden dogruymus

Kızlar gizeme baktıran haber versin en azından bana salladıysa üzülmeyeyim boş yere 😂😂 çok net konuştu

X