İstanbul'da Fal - Falcılar

kızlar ben ara ara eceden tarot danısmanlığı alıyorum, 3 ayda 1 açılıyor randevuları. bunu bi deneyin bence, öyle fal gibi değil tarot anı okuyor ve yönlendirme yapıyor isim verme gibi düşünmeyin yani. memnunum tutarlı gelecekte 2 aydır dediği sekilde yayıldı, o zaman ne söylediyse o kadar gelişme yasadım. anlık kişi okuması, düşünceleri ve sonrasındaki haraketleri de ok yani
Numara atar mısın

kızlar ben ara ara eceden tarot danısmanlığı alıyorum, 3 ayda 1 açılıyor randevuları. bunu bi deneyin bence, öyle fal gibi değil tarot anı okuyor ve yönlendirme yapıyor isim verme gibi düşünmeyin yani. memnunum tutarlı gelecekte 2 aydır dediği sekilde yayıldı, o zaman ne söylediyse o kadar gelişme yasadım. anlık kişi okuması, düşünceleri ve sonrasındaki haraketleri de ok yani
İletişim alabilir miyiz ?

kızlar bi gün istanbulda bi kafede bulusalım sırayla ayrı ayrı bi falcıyı deneyelim en tutarlısına sonra hepimiz baktırırız nasıl fikir hahaha başka türlü bulamicaz bunu

Evet çıkmıştı arkadaşım söylemişti o ve arkadaşı çok fazla baktırıyor bende 1 2 kez baktırdım bu 3. Sanırım kahve Tarot vs bakıyor tarıt ve kahve bir kere baktırdım diğerleri kahve falıydı
Bana da verebilir misiniz ve kimden bahsediyorsubuz

Bu hülya dediğiniz ne kadara bakıyor? Bide sizce ilk baktırana göre nasıl? Yaa benim aklımda falalemdeki Rezzan abla var ama Hülya mı daha iyi o mu emin olamadım😅 kimse kıyaslamamış ikisini😂 bir el atın bu konuya yaaa bu ayki son falımı iyi degerlendireyim😂😂
Rezzan yıllarca baktırdım asla tek kelimesi çıkmadı:KK43:

çıkan fal haberiyle geldim arkadaşlar belki size de bir yol gösterir. aynur iki hafta gecikmeli oldu tam da dediği şekildeki gibi kisi aradı ve geldi (yoldan). gül demir, hülya, Kahloo, ayla ve tılsımın umudu(Twitter'dan) dediği tarihlerden bir kaç gün gecikmeli olsa da dedikleri gibi oldu.
Kim nerden. Bulabiliriz

çıkan fal haberiyle geldim arkadaşlar belki size de bir yol gösterir. aynur iki hafta gecikmeli oldu tam da dediği şekildeki gibi kisi aradı ve geldi (yoldan). gül demir, hülya, Kahloo, ayla ve tılsımın umudu(Twitter'dan) dediği tarihlerden bir kaç gün gecikmeli olsa da dedikleri gibi oldu.
Kim nerden bulacagiz

ben Aynur'a baktırdım. İyi kötü bir şey diyemiyorum.Öyle bildiği, beni şaşırtan bir detay olmadı. Hayatımla ilgisiz, saçma şeyler de demedi ama,burda çok övülen falcılardan daha iyiydi bu konuda. İşten ayrılmak istediğimi bildi bi, çünkü işini seviyorsun kalmak istiyorsun diyen falcılar da olmuştu, bu da bir şey en azından. Vadeleri tutuyorsa eğer en yakın vade mart. Nisanda sonucu yazarım geleceğe dair. Ne tavsiye edebiliyorum, ne baktırmayın diyebiliyorum şu an. Umarım dediği gibi olur her şey.
Numarasi var mı

Merhaba kızlar cafe23 ateşi deneyen var mı herkes çok memnunmus bana arkadasım önerdi forumdan bilen vardır belki bosa gitmeyeyim

Kimin falı çıktı bide nerden bulacagiz bizimle de paylaşır misiniz

X