İstanbul'da Fal - Falcılar

Evet çıkmıştı arkadaşım söylemişti o ve arkadaşı çok fazla baktırıyor bende 1 2 kez baktırdım bu 3. Sanırım kahve Tarot vs bakıyor tarıt ve kahve bir kere baktırdım diğerleri kahve falıydı
Bende baktırmıştım kahloo falevine.saçını çok kısa kestiriceksin demişti imkansız dedim bok gibi baktılar diye bi ton söylendim 2 ay sonra en yakın arkadaşım kanser çıktığı için kısacım kestirip saçlarımı ona verdim. Daha biçok şey bilmişti ama en etkilendiğim bu olmuştu çünkü benim saçımı kestirmem imkansızdı

instagramda ilahinizamckainat diye bir sayfa var. arkadasım göndermişti. yorumlarına bakarsanız herkese çıkmış. (bence yorumlarda sahte)
baktırmayın sakın. internette aratınca birsel çıkmıyor buraya yazayım da insanlar faydalansın.
baktırmayın net!
ayyy ben baktırdım bu haftaaa yıldıznameee ama çıkıyor dediler sizde kimler baktırdı cıkmadı morelim bozulduu

Selam bu konuya daha önceden yazmıştım yıllardır fal deneyimim mevcut artık ileri düzeyde ve falcı bende arıyorum demiştim İstanbul’da neredeyse bilindik cafeler vs adımı bile bilirdi 😂şimdi bir falcı buldum telefonla kahve falı bakıyor arkadaşımın sayesinde tanıdım ve yazdan beri sadece ona baktırıyorum üstelik fiyatı uygun 250 oldu şimdi ama beni gayet tatmin ediyor çoğu arkadaşlarıma da söyledim memnunlar reklam yapmam söylemem Banane bu işler sıkıntılı işler Enerji meselesi ama isteyen olurda dmden numarasını atabilirim sonuçta herkes bir yerlerde. Deneyim sağlıyor banada şunu dene diyen varsa denerim fala inanma falsızda kalma
banada numara atarmısınız :)

Arkadaşlar, bu haftasonu 3 kişiye baktırdım Damla, Aynur ve Tılsımın umudu ama anda en iyisi Damla gibiydi. Gelecekte sorduğum kişiyle ilgili Damla olumlu diğerleri olumsuzdu. Bakalım zaman ne gösterecek.

Arkadaşlar, bu haftasonu 3 kişiye baktırdım Damla, Aynur ve Tılsımın umudu ama anda en iyisi Damla gibiydi. Gelecekte sorduğum kişiyle ilgili Damla olumlu diğerleri olumsuzdu. Bakalım zaman ne gösterecek.
cnm tılsımın umudu kim?

cnm tılsımın umudu kim?
Yukarıda bir arkadaş yazmış Twitter'dan bir çocuk ama konuşma tarzı çok cıvık. Tamam resmi olmasın ama biraz şey olsun anladın sen onu :) çok beğenmedim açıkçası falını da. Nisan için tarihler verdi çıkarsa yazarım tabi.

Yukarıda bir arkadaş yazmış Twitter'dan bir çocuk ama konuşma tarzı çok cıvık. Tamam resmi olmasın ama biraz şey olsun anladın sen onu :) çok beğenmedim açıkçası falını da. Nisan için tarihler verdi çıkarsa yazarım tabi.
Ben baktirmistim ona benimle konuşurken bir taraftan da sağla solla konuşuyordu ben begenmemistim.

X