İstanbul'da Fal - Falcılar

Delibalik, şimdi de sayende aklıma Zümrüt'ü de koydun. Sayende yeni fal cafe ve falcılar öğredik. ınci Cafe nerede acaba?

taksım de inci cafe mı? ilk defa duyuyorum... tarıf eder mısın cnm bide kahve falına mı bakıyorr tarota mı??:ecrin_bebek:

ecemhatun Almanyada programda yapıyormuş .Almanya da tanınan bir medyummuş

Ecemhatun'u aramistim ben.. 50euro'dan bakiyor hanimefendi bilginize ve yetmemis gibi bu isi para icin yapmiyorum demisti orda gulmemek icin zor tuttum kendimi.. tabi canim 50 euro nedirki :KK70:

Delibalik, şimdi de sayende aklıma Zümrüt'ü de koydun. Sayende yeni fal cafe ve falcılar öğredik. İnci Cafe nerede acaba?

hayatımda beni bu kadar şaşırtan bir falcı olmamıştı. istiklalde mangonun karşısındaki sokaktan girince hemen sağda.

ya kızlar bu viversum öyle abartılacak bir site değil tamam bir iki birşey biliyorlar ama parayla baktıracak kadar da değil para vermeyin ya piyasadaki falcılar daha iyi
türk sermayesini aktarmayın almanyaya

taksım de inci cafe mı? ilk defa duyuyorum... tarıf eder mısın cnm bide kahve falına mı bakıyorr tarota mı??:ecrin_bebek:

hiçbir şeye :) boşluğa bakıyor sempatiksalakcinni gerçekten... ona birisi söylüyormuş. dinliyor ve hızlı hızlı konuşuyor. ben "tüh not alsaydım kağıt falan getirseydim" dedim. yetişemezsin ki hızıma dedi... anlattığı her şey doğru idi. gelecekle ilgili ise göreceğiz :) mesela dedi ki 2011'e kadar eşinden ayrılmazsan, bir daha ayrılmazsın... kaydirigubbakcemile3 göreceğiz...

bir de bostancıda şebnem diye bir falcı var. evinde bakıyor. iskambil açıyor ama esasen o da boşluğa bakıyor. pek çok şeyi tutturdu o da... üstelik gelecekle ilgili söyledikleri de yine diğer bazılarının söylediği gibiydi... mesela işle ilgili yükselmeler... ve bir de 2012'de kızım olacakmış. çok güzel olacakmış. bunu bahsettiğim diğer falcılar da söyledi. k.validemle ilgili ayaklarından rahatsız şu an dedi mesela gittiğimde... ki o sıralar k.validem bel fıtığından dolayı çok fazla yürüyemiyordu... dedi ki bu rahatsızlığı ilerleyecek. ameliyat olacak. ama iyileşemeyecek... yatağa bağlanacak dedi... o anlatıyor ben biliyordum diyorum... o söylüyor ben seziyordum diyorum... eee biz de delibalığız yani :))))

hiçbir şeye :) boşluğa bakıyor sempatiksalakcinni gerçekten... ona birisi söylüyormuş. dinliyor ve hızlı hızlı konuşuyor. ben "tüh not alsaydım kağıt falan getirseydim" dedim. yetişemezsin ki hızıma dedi... anlattığı her şey doğru idi. gelecekle ilgili ise göreceğiz :) mesela dedi ki 2011'e kadar eşinden ayrılmazsan, bir daha ayrılmazsın... kaydirigubbakcemile3 göreceğiz...

bosluga mı bakıyorrralkisalkisalkis süper yaa gece gece guldum delibalık:lepi: peki bıse daha sorucam cok sordum ama kusura bakma ne kadardı cnm olumunekankayizsmile

ne çok falcı var yahu... iyice kafası karışıyor insanın..
dünün şokunu atlatmaya çalışmaktayım. bi öyle bi böyle oluyorum. düşünmemeye çalışıyorum aklıma geldikçe başka bişiye yöneliyorum. umarım bu iyi gelir bana.
bu arada bakırköydeki talin hakkında bilgisi olan var mı??

Aynen ya buna benzer birisine gitmistim kendisi hollandaliydi, anlattida anlatti, hic aklima gelmeyecek seylerden bahsetmisti, sadece bi konuda yanildi yada zamanla olabilir bi durum :S, ki umarim olmaz artik istedigimi sanmiyorum.. neyse konudan iyice uzaklastim :) Bu kisinin telefon numarasina ulasabilirmiyim acaba?

Son düzenleme:
dünün şokunu atlatmaya çalışmaktayım. bi öyle bi böyle oluyorum. düşünmemeye çalışıyorum aklıma geldikçe başka bişiye yöneliyorum. umarım bu iyi gelir bana.

Gecmis olsun canim, var arada boyle olumsuz anlatan.. herkese gidilmemeli bence. Biz rahatlamak iyi seyler duymak icin gidioyoruz bazilari iyice abartip moralimizi yerle bir ediyor. Tanimadik birisine gidilmemeli, once baskalarindan dinlemek daha iyi bence.

telrun cnm ... özelden mesaj attım sanırım atamadım yaa... ben bu site de sadece buraya yazmayı bılıyorum... kaydirigubbakcemile2 profıl dıe bıse de varmıs daaha yenı gordum aklinialirimsmile bu aarada bende bı şok yasadım o mişa da..sembolde... kahve falına dusgun baktı ama elıne tarotu alır almaz zırvalamaaya basladı delı oldum sacma sapan seyler yaptı alsanaalsanasmile fazla takma fal olayını bosver...:umursamaz: dıyorum ama kelin ılacı olsa kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Gecmis olsun canim, var arada boyle olumsuz anlatan.. herkese gidilmemeli bence. Biz rahatlamak iyi seyler duymak icin gidioyoruz bazilari iyice abartip moralimizi yerle bir ediyor. Tanimadik birisine gidilmemeli, once baskalarindan dinlemek daha iyi bence.

öncelikle teşekkr ederm canım. aslında olumsuz anlatmadı dilek'e baktırmıstım ben ilk dediği çıktı ama diğer dediği çıkmadı hem de şok edici bi şekilde yaşandı. çok üzüldüm yani. şuan gitsem ne der bilmiyorum. bi arkadaşa da ayrılmıcaksınız demıs ama ayrılmıslar sonra gıttıgınde ayrıldıklarını bilmiş.. tuhaf çok. kafamı karıştırıyo hepsi :/

symboldeki kampanya haftaiçi kahve tarot falı 9.75 sanırım sadece taksim şubesinde geçerli. foumda şaşkınbakkaldaki şubeye gidenler orada 17.5 olduğunu söylediler..

Bu durumda asıl gidilcek inci cafe de zümrüt dimi kızlar :KK70: onu deniyelim önce diyorsunuz

cnm karıstırdın kaydirigubbakcemile3 zumrut vıversum da kaydirigubbakcemile2 inci deki nergıs kaydirigubbakcemile3 evet bende ona gıdıcem cok merak ettım hemde ılk defa duyuyorum baaklım bana da bosluga baksın kaydirigubbakcemile3

ooo kıslar kopmuşsunuz ben yokken.. normal kafeler etmedi sanla sarmışsınız vallahana... size haber vereceğim demiştim ne batunun dediği ne pelinin dediği ne de tarığın dediği şey çıktı bana işle ilgili bir şey söylemişti.. alakası bile yok..ama dilek kadınlar kahvesindekinin dedikleri kısmen oldu.. şunu söyliim biz soru sorunca zırvalıolar en iyisi ssumak ne varsa anlatsın..
he bu arada burcu angels cafe demi bana bir tarif yapacak olan var mı sayfa sayısı çok baştan okumayyaım tekrar:dance:
nerde hangi günler hangi saatler orda cevap veren olursa mutluş olurumdelikafadulden

X