İstanbul'da Fal - Falcılar

kızlar tarığın söylediği şeylerden biri çıkmadı.daha doğrusu olma ihtimali yok artık.ayrıca bugün ölüm tehlikesi atlattım,falda çıkmadığına şaşırdım,birkaç şey daha söylemişti artık onları bekliyorum

çok geçmiş olsun canım nedir bu herkesteki uğursuzluk CADIARZU

Tarık diye bahsettiğiniz Symbol Cafe'deki ise, onun hiçbir dediği çıkmaz zaten, çıkanlar da tesadüf eseri çıkmıştır...

Ayrıca ölüm tehlikesi atlattım demişsiniz, çok geçmiş olsun. Allah hepimizi böyle tatsızlıklardan korusun :KK43:

kızlar tarığın söylediği şeylerden biri çıkmadı.daha doğrusu olma ihtimali yok artık.ayrıca bugün ölüm tehlikesi atlattım,falda çıkmadığına şaşırdım,birkaç şey daha söylemişti artık onları bekliyorum

çok gecmiş olsun canım ya iyi bişi olmamıs

ay hakkaten şimdi baktımda benim gibi bi arkadaş daha badireler atlatmış,lanetlendimi topic ne:KK1: şaka bi yana dikkat edin kızlar kendinize,

geçmiş olsun dileklerinizede teşekkür ederim güzellerrr...

yanlız bende ne manyak çıktım hee,ölüm tehlikesi atlatmışım kurban kesmem gerekirken oturup ''Allah Allah..falda neden çıkmadı acaba..'' diye düşünüyorum,hakkaten benden adam olmazkaydirigubbakcemile3

tatsızlıklar yaşanmış Allah korusun hepimizi. Dua edelim tavsiyesi veren arkadaşım çok güzel demişsin acaba başlık açıp kabul olan dualar bölümü mü yapsak :uhm: yani bazı dualar daha etkilidir ettiğimiz dua ile kabul olan dileklerimiz varsa o duayı ve yapılışını paylaşabiliriz hem fal olayından biraz uzaklaşmış oluruz.

Tarık diye bahsettiğiniz Symbol Cafe'deki ise, onun hiçbir dediği çıkmaz zaten, çıkanlar da tesadüf eseri çıkmıştır...

öylemi dersinCADIARZUtarık bir arkadaşıma bakmıştı onda tutturduğu şeyler olmuştu,bilmiyorum elektrik meselesi belkide.

sizin dediğiniz gibi asıl iyi falcılar cafede çalışmıyor bu işin ticaretini yapmıyor,

mesela bi gün otobüste giderken garip bir kadın bişey için yardımcı olmamı istemişti olmuştum,o da fala inanırmısın falan demişti,inanmam demiştim muhabbeti uzatmamak için,birkaç şey söylemişti hakkımda,çok saçma gelmişti o an bana ama gerçekten bilmişti sonraki zamanlarda,zorla numarasını vermişti,ihtiyacın olursa ara diye,aramayı düşündüm ama korktum çünkü sağlam ayakkabıya benzemiyordu,sonrada kaybettim numarasını

hiçbirşeye bakmadan sadece yüzüne bakarak bişeyler tahmin eden insanlar var,karşılaşmıştım bikaç kez öyleleriyle.şimdiki kafam olsa iletişim bilgilerini alırdım,benim olmasada sizin işinize yarardıboshayallersmile

evet demiştim ya işin içine para karışınca samimiliği yitiriliyor sanki..
bir de benim başıma bı olay geldi annemle türbe ziyaretine gitmiştik akrabalarımız falan da vardı yanımızda annem böyle şeylere önem verir.. yaşlı bi kadın vardı annem ve halam ona para verdiler kadın da bana bakıp anneme senin kızın çok uzakta okucak çok başarılı olucak dedi. ve şimdi abd ye gitme ihtimalim var okulla ilgili.. o da mesela şaşırtıcıydı ama kadın falcı değildi tabi. ne denir adına onu da bilmem :)

Bana da asıl falcılar cafelerde olmaz gibi geliyor,cafelerde ticaret yapıyorlar. Hatta sen onları adisyonlar yazılırken dikkat et kasada ki ile nasıl haberleşiyorlar?!
mesela gülşene baktıracağım diye yazdır sonra vazgeç seldaya baktırıcam de asla kabul etmiyorlar ilk kimi dediysen o yoksa aralarında müşterimi çaldın muhabbeti oluyormuş.

Son düzenleme:
evet çıldırmıs gıbıydı popomu öle bi ısırdıki vahşi hala oturamıyorum mosmor oldu.gercı zorla tecavuz gıbı yapmadı.şakasına yapmıs güya.vala elinden ucuz kurtuldum dıkkatli olun kızlar aman

vash :).. nasil yani ee sonra ne yaptin? ayrildiniz heralde :S

Kızlar ben geldim. Yani Kadıköy'e gittim.Önce Burcu'ya gittim 15.50 gibi. Kalabalık olur sanıyordum(Beyoğlu'ndaki cafelerin yoğunluğunun burası için de geçerli olduğunu düşünmüştüm) ama tek tük kimseler vardı. Kahve içtim. 17.00 de gelir dendi zaten ben de o saatte geleceğini bildiğim için erken gittim. Sıra beklemeyeyim diye. 16.30 da Burcu geldi ve hemen baktırdım.
ılk lafı, ''senin şu anda varla yok arası bir beraberliğin var, etrafınızda çok laf var sizi ayırmak için falan'' ben de tamam bu birşeyler biliyor diye düşündüm ama gidişat o fikrimi değiştirmeme sebep oldu. Hep onlara sen yardımcı oluyorsun. Onlar başka yolllara sapıyor, sen kolundan çekip hayır bu sokağa gireceksin diye düzeltmen gerekiyor. Böyle olunca da inancımı kaybediyorum.
Sıcak bir bayan, güleryüzlü. Beni fal konusunda çok tatmin etmedi. Kötü de değildi. Orta üstü diyebilirim.
Birazdan Biriz'i de yazacağım, geliyorum.

Son düzenleme:
Bir güne 2 falcıya birden mi gittin?? :bbo: Uuuuuww...
Bence o yüzden sana denenler çıkmıyor. Çok sık baktırılınca yanıltırmış fallar.

Kızlar ben geldim. Yani Kadıköy'e gittim.Önce Burcu'ya gittim 15.50 gibi. Kalabalık olur sanıyordum(Beyoğlu'ndaki cafelerin yoğunluğunun burası için de geçerli olduğunu düşünmüştüm) ama tek tük kimseler vardı. Kahve içtim. 17.00 de gelir dendi zaten ben de o saatte geleceğini bildiğim için erken gittim. Sıra beklemeyeyim diye. 16.30 da Burcu geldi ve hemen baktırdım.
İlk lafı, ''senin varla yok arası bir ilişkin var, etrafınızda çok laf var sizi ayırmak için falan'' ben de tamam bu birşeyler biliyor diye düşündüm ama gidişat o fikrimi değiştirmeme sebep oldu. Hep onlara sen yardımcı oluyorsun. Onlar başka yolllara sapıyor, sen kolundan çekip hayır bu sokağa gireceksin diye düzeltmen gerekiyor. Böyle olunca da inancımı kaybediyorum.
Sıcak bir bayan, güleryüzlü. Beni fal konusunda çok tatmin etmedi. Kötü de değildi. Orta üstü diyebilirim.
Birazdan Biriz'i de yazacağım, geliyorum.

vayyy :) bi gunde 2 falcı demek supersin ya :KK70:

Bende bugün burcuya gittim çok övmüşlerdi merak etmiştim bir erkek görüyorum falan dedi bende ona sence mesleği ne? dedim inşaat işiyle uğraşıyor dedi çok alakasız kendisi sporcu :hooray: bu kadar da atmak olmaz yahu param boşa gitti 17.5 TL alsanaalsanasmile

gitme!! boşuna para verirsin, bana çok övdüler '' Burcudan sonra başka falcıya gitmedim '' falan dediler baksana bu kadar da atılmaz ki! ben şimdi dört gözle biriz hanım için yorumu bekliyorum

Chloes gidersen bi sorsana neden bana denen şeyler çıkmıyor diye.
Belki falcı bir yorum yapar. Bana söylenenler de olmuyor hiç.
Sadece ufak tefek durumlar oluyor. Onlar da önemsiz zaten. :KK43:(
Belki belli bir nedeni vardır.
Ben de pazartesi gidicem birine. Sorucam kadına. :KK43:

Ben siteden çıktıktan sonra bunları yazmışsın. Öyle birşey sormadım. Sorsam bile ne diyecekki doğru falcıyı bulammamışsın, bak gör benimkiler nasıl çıkıyor falan...

Bilmem belki bir önerisi vardır. Bazılarına fal iyi gelmezmiş fln derler. Öyle bir şeydir belki.
Bilemiyorum.

Bir güne 2 falcıya birden mi gittin?? :bbo: Uuuuuww...
Bence o yüzden sana denenler çıkmıyor. Çok sık baktırılınca yanıltırmış fallar.

Ben avrupa yakasında oturuyorum. Sürekli karşıya giden birisi değilim. Zaten Burcu'yu duyduğumdan beri gideceğim diyordum ama yeni fırsatım oldu. Hem sadece Burcu için oraya gidemem gitmişken diğeri de aradan çıksın dedim. ıkisi de çok övülüyordu. Ayrıca Burcu'dan beklentim fazla olunca ve bu beklenti çıkmayınca diğerine baktırmak kaçınılmaz oluyor. Üstelik birbirlerine yakınlar.
O yüzden çıkmıyor diye yazmışsın ama ben Burcu'nun gelecek hakkında söylediklerinin çıkmasını beklemeden memnun kalmadım. Ayrıca çoğunlukla tek fal baktırırım bir günde ama yine de çıkmıyor.

Son düzenleme:
X