İstanbul'da Fal - Falcılar

Tryamour, falın iyi gelmediği konusunda; zaten ben de öyle düşünmeye başlayacağım artık.

Sık sıktan kastım günde değil. kaydirigubbakcemile3 Ayda 1 kez bile çok sık bence.
Herkesin kendine kalmış tabi ne zaman isterse o zaman baktırır.
Ama nedeni bu olabilir gibi geldi bana. Ben de ayda 1 fln baktırıyordum sonra cıvıttı zaten bu durumlar.

kızlar bende bugün burcuya gittim.16.50 gibi ordaydım.yarım saate kadar baktı bana ama bir falcıdan çok ilişki gurusu gibi.şunu yap bunu yap diyor.bende bu tarz falı çok sevmiyorum.

Sık sıktan kastım günde değil. kaydirigubbakcemile3 Ayda 1 kez bile çok sık bence.
Herkesin kendine kalmış tabi ne zaman isterse o zaman baktırır.
Ama nedeni bu olabilir gibi geldi bana. Ben de ayda 1 fln baktırıyordum sonra cıvıttı zaten bu durumlar.

Ben zaten hergün baktırmıyorum. Bazen ayları buluyor, bazen bir iki haftayı. Normalde bir aydan fazla olmalı fal baktırmak. Ama önceden baktırdığından memnun değilsen, başka birisi de yeni birisini çok övüyorsa sen de merak ediyorsan neden baktırmayasın?

Ben falcıya övülen bir oyunu, filmi izlemeye gidersin ya bakalım ben performansı beğenecek miyim, dedikleri kadar var mı diye merak edip gidersin. Sonra bu muymuş övdükleri, yada beğenmekte haklılarmış dersin. Benim olayda işte bu; çok övülen falcıları dur bir de ben deneyeyim gerçekten iyiler mi?

Zaten birinin dediği genelde diğerini tutmuyor. Aynı şeyleri söyleseler bile çıkmıyor. Ben kaptırmıyorum kendimi. Benim işim gurme gibi birşey. Gittiiğim falcıya da aksi bir durum olmadıkça gitmem. Öyle dediğin gibi sıksık da gitmem. Bu aralar övülen çok falcı olduğu için öyle denk geldi. Kendimi ne fala ne de falcıya kaptırmıyorum, kaptıran olunca da uyarıyorum.

hadi chloes biriz hakkında yorumunu yazsana bekliyoruz

Biriz'in yeri küçük bir cafe tarzında bir yer. Biriz'in tarotu iyi dendiği için tarota baktırdım. ılk sözleriyel hedefi vuramıyorlar. Ben yol gösterdikten sonra söylüyorlar.
ıki falcı da açıkcası beni şok etmedi. ıkisi de farklı tarihler verdi. Kaderinde bu var deniliyor. ben bunu istemiyorum deyince dur bir bakalım, aha şurda bir seçenek daha var. O zaman o da olabilir falan deniyor. Bazı şeyleri bildi ama sonradan ikinci hedefte vurdu. Ben ilk hedefte vursun istiyorum.

Biriz'in yeri küçük bir cafe tarzında bir yer. Biriz'in tarotu iyi dendiği için tarota baktırdım. İlk sözleriyel hedefi vuramıyorlar. Ben yol gösterdikten sonra söylüyorlar.
İki falcı da açıkcası beni şok etmedi. İkisi de farklı tarihler verdi. Kaderinde bu var deniliyor. ben bunu istemiyorum deyince dur bir bakalım, aha şurda bir seçenek daha var. O zaman o da olabilir falan deniyor. Bazı şeyleri bildi ama sonradan ikinci hedefte vurdu. Ben ilk hedefte vursun istiyorum.

o zaman biriz'e gitmicem demektir.Bugün Burcudaydım aynen dediğin gibi bende aynı şeyi düşünüyorum yani bilemedi bende ona ''o zaman ben sana yardımcı olayım ''dedim tüyo verdim ondan sonra dediği gerçeğe uydu yani sen yönlendiriyorsun ne anladım o faldan

Burcu'ya kahve, Biriz'e tarot baktırdım. Biri 17.5 TL, değeri 25 TL. İkisinin de ayrı ayrı bildiği şeyler oldu ama biraz ucundan yada ikinci seferde. Aslında şöyle sakin düşünüp soruna cevap vermek istiyorum ama şansa bak falıma baktırırken telefonumun kaydetme özelliğini açmıştım. İkisinde de telefonum çaldı ve böylelikle kayıt iptal oldu. Şansa Burcu'nun falının başında telefon çaldı. Çoğunu kaydedebildim, Biriz'in ise falında sürekli telefon çaldı. Ortadan sona doğrunu kaydedebildim. Ses kayıtlarını tekrar dinlemem gerek iyice emin olmak için.
Biriz daha ayrıntılı bakıyor, tarot olduğu için herhalde. Verdiği tarihler çok yakın olsa bekleyip ona göre karar vereceğim ama 3-4 ay sonrası. Sadece birisiyle barışmamla ilgili biri 1-2 hafta süre, diğeri 1.5 ay süre verdi. İkisi de farklı beraberlik tarihi verdi. Biriz daha iyi mi ne?

Burcu'ya kahve, Biriz'e tarot baktırdım. Biri 17.5 TL, değeri 25 TL. İkisinin de ayrı ayrı bildiği şeyler oldu ama biraz ucundan yada ikinci seferde. Aslında şöyle sakin düşünüp soruna cevap vermek istiyorum ama şansa bak falıma baktırırken telefonumun kaydetme özelliğini açmıştım. İkisinde de telefonum çaldı ve böylelikle kayıt iptal oldu. Şansa Burcu'nun falının başında telefon çaldı. Çoğunu kaydedebildim, Biriz'in ise falında sürekli telefon çaldı. Ortadan sona doğrunu kaydedebildim. Ses kayıtlarını tekrar dinlemem gerek iyice emin olmak için.
Biriz daha ayrıntılı bakıyor, tarot olduğu için herhalde. Verdiği tarihler çok yakın olsa bekleyip ona göre karar vereceğim ama 3-4 ay sonrası. Sadece birisiyle barışmamla ilgili biri 1-2 hafta süre, diğeri 1.5 ay süre verdi. İkisi de farklı beraberlik tarihi verdi. Biriz daha iyi mi ne?

çok ilginç bir durum, ben de burcu'ya 1 hafta önce tarot baktırdım. ben hiç bir şey söylemedim evet ya da hayır demedim gayet tepkisiz dinledim. söylediği şeyler doğruydu. gelecekle ilgili de söyledi bitirdi sonra ben döküldüm aynen böyleydi diye. bugüne kadar baktırdığım 2 ismin falı %100 çıktı, hem de hayatım başka yöndeyken. tam tersini söylediler hadi canım dedim, sonra yaşayınca hatırladım söylediklerini.

neyse baktırmamaya kararlıyım uzun bir süre, temmuz-ağustos'ta belli olacak hanya konya, o zaman size tekrar yazacağım çıktı ya da çıkmadı diye-tatlicadiarzu-

şu sebeple sordum.ben dün birize bugünde burcuya baktırdım.biri ayrıldığım erkek arkadaşımı aramamı söylerken diğeri arama diyor.o arayacak diyor.bende şaşırdım ne yapacağımı.burcu aşkta gurur olmaz derken biriz hanım sakın arama diyor.kalkmasın bir yeri.ama ikiside boşver onu diyor.ağustosta yeni biri çıkacak diyorlar.hiç değilse bu konuda hem fikirler.
ha bu arada burcu bana falda yaşadığın ilişkiyi kimselere anlatma dedi.etkilenirsin yorumlardan.benden sonraki kişiye de aynını dediğini duydum.şuan okuyorumda aramızdan birine de aynını demiş.kafamçokkarıştı

bi defa sevgilimin arkadaşının vasıtasıla gitmiştik
taksimde bi cafee
taa 6 sene evvel
biz daha yeni çıkıoduk
bunu bile bile sevgilimin gözlerine baka baka gerzek kadın siz ayrılcaksınız
sen yurt dışında bi kızla beraber olcan vs dedi sevgilime
nasıl sinir oldum ağlamıştım o nedenden ötürü
ama dediği çıkmadı 6 ay da geçti 6 sene de:KK70:

valla iyi hoş şeyler dediler mi güzel oluo da
bu da seninle elektriğinin uymasına bağlı
sana uyuz oluosa
sinir laflarda edebiliolar
bence falcı falcı dolşamayın
hastalık olmaya başlar bu durum sonunda
heyecan aramak gibi bişi bu heralde

çok ilginç bir durum, ben de burcu'ya 1 hafta önce tarot baktırdım. ben hiç bir şey söylemedim evet ya da hayır demedim gayet tepkisiz dinledim. söylediği şeyler doğruydu. gelecekle ilgili de söyledi bitirdi sonra ben döküldüm aynen böyleydi diye. bugüne kadar baktırdığım 2 ismin falı %100 çıktı, hem de hayatım başka yöndeyken. tam tersini söylediler hadi canım dedim, sonra yaşayınca hatırladım söylediklerini.

neyse baktırmamaya kararlıyım uzun bir süre, temmuz-ağustos'ta belli olacak hanya konya, o zaman size tekrar yazacağım çıktı ya da çıkmadı diye-tatlicadiarzu-

hangi isimler onlar canım :)

selam kızlar..

uzun zamandır girememiştim...ortalık çoşmuş...sanal falcılar falan:)
geçen hafta bende burcu'ya gittim..öncelikle sempatik bir bayan ve çok güler yüzlü:) fal değerlendirmesine gelince..tarot baktırdım...geçmiş ile ilgili fazla birşey söylemiyor.gelecek ile ilgili söyledikleri mantıksız değil...ama çok detaya da inmiyor..tarih vermiyor...ortalma bir zaman söylüyor...orta şekerli bana göre...denemeye değer..ama çok beklenti ile gitmeyin...hayal kırıklığı olur.gelecek ile ilgili söylediklerini zamana bırakacağım tabii...bakalım:)...burcu ile ilgili benden bu kadar:)

Biriz'in yeri küçük bir cafe tarzında bir yer. Biriz'in tarotu iyi dendiği için tarota baktırdım. İlk sözleriyel hedefi vuramıyorlar. Ben yol gösterdikten sonra söylüyorlar.
İki falcı da açıkcası beni şok etmedi. İkisi de farklı tarihler verdi. Kaderinde bu var deniliyor. ben bunu istemiyorum deyince dur bir bakalım, aha şurda bir seçenek daha var. O zaman o da olabilir falan deniyor. Bazı şeyleri bildi ama sonradan ikinci hedefte vurdu. Ben ilk hedefte vursun istiyorum.

Yine aynı noktaya geliyoruz galiba.. Ben Biriz'dende Burcu'dan da memnun kalmıştım...

hangi isimler onlar canım :)

biri symbol levent, diğeri sana numarsını verdiğim ayhan. ikisine baktırdığım zamanlarda da hayatımda öyle biri yoktu. hatta çok alakasız biri vardı. üzülüp eve ağlayarak dönmüştüm. sonra ikisinin de dediklerini yaşadım.

bu arada kafe zade armağan tam bir çılgın, fal müdavimi olarak ben öyle şey görmedim üzgünüm ama salladı da salladı bana.5-6 ay önce baktırmıştım. neredeyse sen dur ben sana bakayım diyecektim.

bu cevizli angel's cafe serkan demişsiniz çook önceki yorumlarda. cevizli maltepeye yakınsa ki eminim o kişidir. biz ona bir rkadaşımla gidecektik sonra bir işiç ıktı arkadaşın gidemedik. o da gideceğimiz arkadaşın arkadaşına bakmış 1 yıl önce, arkadaş grubun içinde biri olacak, arkadaşken aşk olacak ve onunla evleneceksin demiş. kız 1 ay sonra evleniyormuş biz de bunu duyunca gitmeye karar vermiştik.

diğer bir durum ise, eğer ben yeni birini denemek istiyorum, paraya da kıyarım sorun değil diyorsanız beşiktaş symbol ayhan derim. çok şaşırtıcı yorumları var. en azından kesinlikle sallamadığına eminim. 13,5 tl ptesileri orda değil. benim birlikte gidebileceğim arkadaşım yok maalesef hepsi nefret ediyor ve bana çok kızıyorlar.

X