İstanbul'da Fal - Falcılar

Ayy miniğim sen bu adamı gerçekten de çok sevmişsin :) Umarım bu adam sana, senin istediğin gibi gelir ve senin için çok hayırlı olur.... İnşallah :)

evet çok sevdim. hayırlısı neyse o olsun. gelmesede ahım yok ona.
o benim abim,babam,arkadasım ve sevdiğim.
beni bu yaşıma kadar onun kadar çok seven olmadı,o şefkati kimsede görmedim.
o yüzden bu acizliğim,falcı falcı gezmem.
aama artık pes edip, bittiğini kabul etsem iyi olucak.

:))) kızın ben falcımıyım değilimm...daha buluştugumuzun on dakika sonrası sen aslında söyle birine böyle birine benziyosun demedim mi:))) yani beni bana okuduları bence hakketen geçmek lazım..adam artık erbap olmuşlar..hedee yiğit gibi meryem abla gibi nasıl anne ısmı baba ismi biliyorlarr iste ben onu çözemiyorum..zira işime de yarıyor değil... ama senle tutuyoo fallarımızz elmira ve meryemi ben de beğeniyorum.

YAWWW TOPİC SAYFASININ EN SONUNDAKİ YAZISINNA BAKSANIZA KIZLARR :KK43:(( aşkolsun ama!
http://www.kadinlarkulubu.com/burcl...i-falcilarin-ankete-katil-2.html#post18963371

Ya ben oylayamıyorum çünkü henüz yeni dadandım falcılara ve hangisi balon olacak hangisi tam vuruş yapmış anlamama daha var ama çıkar çıkmaz ona göre kesin oylicam

tamamda neyle geççen karşıya :) yani ilk ayak bascan yer neresi ordan tarif etcem[/QUOTE

taksime giderim büyük ihtimal gaziosmanpaşa esenlere yakındı dimii ay çokda uzak be minikkk:)mariyi mi beklesemm sen de böyle yazıncaa:KK43:

taksimde 55 t ler var .
gopaşa meydana gidiyor.
indiğin yerde şafak hastanesini sor gösterirler.
şafak hastanesinden 150-200 metre aşağıda sağ tarafta gelinlikçi var. onun sokagına gircen.fotografcının yanında ki bina. zilde onun adı yazıyo 3.kat.

taksimde 55 t ler var .
gopaşa meydana gidiyor.
indiğin yerde şafak hastanesini sor gösterirler.
şafak hastanesinden 150-200 metre aşağıda sağ tarafta gelinlikçi var. onun sokagına gircen.fotografcının yanında ki bina. zilde onun adı yazıyo 3.kat.

içimden çok gitmek kaldı amaa sanaa hiç tutmamış bence tamam frekans olayı bırazda ama çocuğun olup olmadığını bilmemesi frekans değildrrr benceee ay çok kararsızım anacım:)

Canım oylayacak birsey yokki ordaki yazılanı bir de buraya kopya ediyorum!! Ben burdan değişen topic konularına göre ara ara yorumsuz anket yapma taraftarındayım böyle çok net cıkıyor durum..bir sonraki anket konum bile bellii:))

Ankete gel!!!
Canocanlar...

iSTANBULDAKİ FALCILAR TOPİĞİNDEKİ HİT İSİMLER....Hiç yorum yapmadan sadece aralarından en beğendiğiniz 1'ni seçin ve yazın.. Eğer Hepsine gitmediyseniz gittiğinize on üzerinden puan verin.. iki tanesi arasında kararsızsanız, ikisini de yazın!!

Mercan...Elmira...Olgu..Emine...Selma Toprak

kızlar şimdi selma toprağı aradım dün geceden aklıma bişey takılmıştı sormak için gerçekten çok tatlı bu kadın tekrar isimleri tarihleri aldı 10 dak falan baktı sorumu cevaplamak için ....

safırs suadıye tarafında oturuyorum dedın , merak ettım caddebostanda gunayı (farketmez kafeydı galıba adı )bılıyormusun sen?
caddebostan madoyu gecınce ılk ısıklardan sonra ılk sokaktan gırınce sag tarafta kafesı var tek basına calısıyor? dıkkatımı cektı burda kımse bılmıyor onu. eskıden kadıkoyde fokurtu kafe dıe bı yerde bakardı orda da cok mudavımı vardı.

safırs suadıye tarafında oturuyorum dedın , merak ettım caddebostanda gunayı (farketmez kafeydı galıba adı )bılıyormusun sen?
caddebostan madoyu gecınce ılk ısıklardan sonra ılk sokaktan gırınce sag tarafta kafesı var tek basına calısıyor? dıkkatımı cektı burda kımse bılmıyor onu. eskıden kadıkoyde fokurtu kafe dıe bı yerde bakardı orda da cok mudavımı vardı.

hiç duymadım canımm ismi günay mı??? orda öle fal bakılan bi yer görmedim tam nerdeymişş gidip bakarım sizin için:)

Canım oylayacak birsey yokki ordaki yazılanı bir de buraya kopya ediyorum!! Ben burdan değişen topic konularına göre ara ara yorumsuz anket yapma taraftarındayım böyle çok net cıkıyor durum..bir sonraki anket konum bile bellii:))

Ankete gel!!!
Canocanlar...

iSTANBULDAKİ FALCILAR TOPİĞİNDEKİ HİT İSİMLER....Hiç yorum yapmadan sadece aralarından en beğendiğiniz 1'ni seçin ve yazın.. Eğer Hepsine gitmediyseniz gittiğinize on üzerinden puan verin.. iki tanesi arasında kararsızsanız, ikisini de yazın!!

Mercan...Elmira...Olgu..Emine...Selma Toprak

Canım gittiklerime puan verdim şuana kadar :)

hiç duymadım canımm ismi günay mı??? orda öle fal bakılan bi yer görmedim tam nerdeymişş gidip bakarım sizin için:)

ben ve bır arkadasım ztn hemen hemen ayda bır gıdıyoruz:)
ozellıkle arkadasım oldukca memnun ben eskıden daha cok begenırdım sımdı de arada baktırıyorum ama.
ozel mesaj hakkım yok ama gmaıldekı lısteye ekleyebılırımm , en son sanırım 20 yada 25 tlye bakıodu , yakınlarda bı yer denemek ıstersen aklında bulunsun:) yalnız bıraz sıvrı dıllı ve azarlayıcı konusan bı kadındır :) uyarmadan edemıycem...

ozellıkle arkadasım oldukca memnun ben eskıden daha cok begenırdım sımdı de arada baktırıyorum ama.
ozel mesaj hakkım yok ama gmaıldekı lısteye ekleyebılırımm , en son sanırım 20 yada 25 tlye bakıodu , yakınlarda bı yer denemek ıstersen aklında bulunsun:) yalnız bıraz sıvrı dıllı ve azarlayıcı konusan bı kadındır :) uyarmadan edemıycem...

nerde bakıyorr???? canım en yakın zamanda denerimmmm hatta baya yakın zamanda denerimmm:)))

Kızlar, Mari yeni mi? Ona baktıran oldu mu hiç? Memnun musunuz?
Hoş bende sırada Selma Toprak var, ama ona da ancak haziranda gidicem....

nerde bakıyorr???? canım en yakın zamanda denerimmmm hatta baya yakın zamanda denerimmm:)))

caddebostanda kafesı var kendı yerı tek basına ztn :)
tarıf umarım anlasılır olmustur :)bu arada gmaılde detaylar ve telefonu var :

bagdat caddesı uzerınde madodan sonrakı ısıklardan sonra ılk aradan gırıceksın o sokaktan devam edınce sagda ılk aradan gır kucuk bı kafe ama genelde dolu oluo gıtmeden aramanız tavsıye olunur )

Merhaba, birsüre çıkmak zorunda kaldım, ben Birsen yazmışım arkadaşlar Birsel yazmışlar bendeki cep numarası ile Birsel hanımın numarası da aynı değil.

xxxxxxxxxxxxx buraya atabilrsin bilgileri canımm:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, birsüre çıkmak zorunda kaldım, ben Birsen yazmışım arkadaşlar Birsel yazmışlar bendeki cep numarası ile Birsel hanımın numarası da aynı değil.

daragaya eğer imkanın varsa arasana o numarayı en azından hala ataşehirdemi gidebiliyormuyuz bunu öğrensek yaa

caddebostanda kafesı var kendı yerı tek basına ztn :)
tarıf umarım anlasılır olmustur :)bu arada gmaılde detaylar ve telefonu var :

bagdat caddesı uzerınde madodan sonrakı ısıklardan sonra ılk aradan gırıceksın o sokaktan devam edınce sagda ılk aradan gır kucuk bı kafe ama genelde dolu oluo gıtmeden aramanız tavsıye olunur )

gelecek tahminleri öngörüsü yüksek olduğu içinnn zaten dolu oluyodurr bu işler böyle gerçektennn :) geldimi gelio 6.his sana tuuturdumu yani nokta tışları var mı canım ay ne soru sordum ben bugün kendimden korktumm:))

X