İstanbul'da Fal - Falcılar

xxxxxxxxxxxxxxx buraya atabilrsin bilgileri canımm:)

gonderdım cnm :)
gıttıkten sonra mutlaka yorumlarını beklıyorum :) umarım memnun kalırsın :)
dedıgım gıbı ozellıkle arkadasım acayıp memnun , ıkı haftada bır mutlaka gıder gıtmezse rahat edemıo:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Roselsciğim, Minikdepresif'in de yazdığı gibi bence üzülme anlıyorum aslında senin ne hissettiğini ama yine de yazmak istedim...

caddebostanda kafesı var kendı yerı tek basına ztn :)
tarıf umarım anlasılır olmustur :)bu arada gmaılde detaylar ve telefonu var :

bagdat caddesı uzerınde madodan sonrakı ısıklardan sonra ılk aradan gırıceksın o sokaktan devam edınce sagda ılk aradan gır kucuk bı kafe ama genelde dolu oluo gıtmeden aramanız tavsıye olunur )

anladım cnm ayni madodan sonraki ışıktan sahile doğru olan aradan giriyorummm:))))

gelecek tahminleri öngörüsü yüksek olduğu içinnn zaten dolu oluyodurr bu işler böyle gerçektennn :) geldimi gelio 6.his sana tuuturdumu yani nokta tışları var mı canım ay ne soru sordum ben bugün kendimden korktumm:))

ben bıkac ay oldu baktırmadım ama hayatı epey karısık arkadasım en son gecen hafta baktırdı yakın zmnlarda genelde cok ıyı . bır arkadasımın ablasına evlenecegı aya kadar solemıstı:)
bana henuz ole bısı olmadı malesf :KK43: hala heyecanla beklıyorum bu yazdan cok umıtlıyım ama bakalım:)
bende suadıyede calıstıgım ıcın ıscıkısı kolay oluo acıkcası :)

İyi geceler kızlar. Uyumaya çalışayım ben. Kusura bakmayın bi süredir özel hayatımla ilgili çok fazla yazıyorum. Sürçü lisan edersem affola.
Umarım çıkmasını istediğiniz bütün fallar çıkar ..
:80:

gıtmeden ara ama olurmu sonra gıdınce orda olmaz falan bosuna gıtmıs olmanı ıstemem.
bazen kafasına esıo kendıne tatıl yapıo falan :) bırde asabı hatundur benden solemesı , sana kızarsa hakkaten bıldıgın azarlayan bı havası var:)artık onu da goze alıcaksın...

Kızlar mari kim? Lütfen söyler misiniz? Bu akşam niçin kimse beni görmüyor? Allahım görünmez mi oldummmmmm??????

ben bıkac ay oldu baktırmadım ama hayatı epey karısık arkadasım en son gecen hafta baktırdı yakın zmnlarda genelde cok ıyı . bır arkadasımın ablasına evlenecegı aya kadar solemıstı:)
bana henuz ole bısı olmadı malesf :KK43: hala heyecanla beklıyorum bu yazdan cok umıtlıyım ama bakalım:)
bende suadıyede calıstıgım ıcın ıscıkısı kolay oluo acıkcası :)
tamam cnm saol denedikten sonra yazıcamm burayaaa :))ben de olguyu sevıodum ama galiba çıkmadı o daa bakalım bi de gunaycıımı deneriz ay kime gitcceemii şaşırdımm:))

Kızlar mari kim? Lütfen söyler misiniz? Bu akşam niçin kimse beni görmüyor? Allahım görünmez mi oldummmmmm??????

marı sanırım bu haftasonu kadınlarklubu kızlarından 8 kısılık bır grubun fal baktıracagı yenı bır tavsıye sanırım :) bıldıklerım bu kadar umarım yardımı olurrr:)

lütfen sende ki noyu bana atarmısın .birsen hanımın numarasınııı !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gör artık lütfen

marı sanırım bu haftasonu kadınlarklubu kızlarından 8 kısılık bır grubun fal baktıracagı yenı bır tavsıye sanırım :) bıldıklerım bu kadar umarım yardımı olurrr:)

Ümitsiz, benim ümidim oldun :) Çok teşekkür ederim :) Artık pazar akşamı yorumlarını dinleriz :)

Ümitsiz, benim ümidim oldun :) Çok teşekkür ederim :) Artık pazar akşamı yorumlarını dinleriz :)

cnm cok ısterdım ama grupta yer kalmamıs :) ben yokum malesef :)
kızlardan yorumları alırız , bende ıyıce karıstım bı suru yenı ısım gecıo son bıkac gundur :)
bulamadık bı turlu dogruyu :)

X