İstanbul'da Fal - Falcılar

neslıhan bende hıc cıkmadı azat kotuydu emıne suanı bıldı ama gelecek cıkmadı benım tecrubelerım bu kadar dılek te su an gecmıs dusunceler ok fakat gelecek cıkmadı
kadıkoydekı yelkovan cafedekı handan ne falı bakıyor ayrıca avcılardaki irina ne oldu?

ponpon hani rahşanın telini vercektin onu bekliyoruz

canım rahsanı aradım bugun ben ararım onları telefon vermıyor , sadece baktırmak ısteyen olursa bana özelden mesaj atsın ben ona verıyım o ararmıs öyle dedı. internet ortamından cekınıyor bıraz..dılersenız ben verırım bana özel den verin..tabı mahsuru yoksa sızın ıcın..

kızlar şimdide bu neslihanla ilgili çok olumsuz şeyler yazanlar var. hangisine gitmeli valla ben karıştırdım artık. bana dediği çıkan bir dilek oluyor ne hikmetse. ama yanlış anlaşılmasın her dediği çıkmıyor tabi. ama şu neslihana baktırıp nokta koymak istiyorum. gülle ilgilide çok iyi yorumlar var faceden baktım. acaba ona mı gitsem. ya neslihan ya gül ikisinden birine ben gideceğim bu hafta içi. şansa artık hangisini tutturursam nasıl olduğunu baktırdıktan sonra yazarım.

1-kadıköy yelkovan cafe handan (rex sinemasının yanındaki barlar sokağındaymış)
2-bakırköy purple cafe gül
3-Bakırköy-sea garden- neslihan
4-Bakırköy laf cafe- çiğdem
5-Bakırköy-aşkım cafe- azat
6-Beyoğlu-inci cafe- binnur, nesrin
7-Üsküdar- arzu (ayna falı)
8-Beyoğlu-1 şubat cafe-Melda

*** Kızlar Azatla ilgili olumsuz yorumlar var isterseniz çıkaralım onu listeden

kızlar, haftasonu yoktum coşmuşsunuz. hepsini okuyayım dedim kafam karıştı iyice.
alevko, yazdıklarını okuyunca çok üzüldüm. bir dönem ben de senin gibiydim. sürekli fal baktırıyordum, işime geleni söylemediklerim zaman da çok üzülüyordum. sonuçta bir kısmı sözleşmiş gibi aynı şeyleri söylediler ama olan biten yok henüz. sıkma bence canını.
burcuya ben de gittim. söylediklerinden henüz çıkan omadı, henüz vakti var. çok pozitif. bana tam bir terapi gibi geldi, muhabbet ettik, eğlendim.
cafe zade armağan da öyleydi, eğlenceli muhabbet ediyorsun ama söyledikleri çıkmadı.
emine akkayaya gittim, tarot baktı. çok sıkıntılıydı 5 dk bile sürmedi. bak göreceksin bunlar olacak, olmazsa gel bedava bakacağım dedi. henüz olmadı ama tekrar gitmedim, belki giderim.
onun yanında bi adam var, kahve falı bakıyor. ona baktırdım, tamamen saçmaladı, sonra da elektrik alamadım bakamam ben sana dedi, kapattı.
paradiso demet tam fiyasko. korktum ben o kadından.
gemi cafe dileğe de gittim. ondan da ürktüm, garipti.
tasula türkana gittim en son. daha önce yazmıştım geçen sene söylediklerine hiç inanmadığım halde çıkmıştı. o sebeple tekrar gittim, yine saçma gibi geldi ama hadi hayırlısı dedim bu sefer :)
bu saydıklarım son 5 ay içinde gittiklerim. binnur için çok iyi diye duymuştum ama pen cafeden ayrılıdığı için gidememiştim. onu merak ediyorum. bir de levente gidemedim henüz, ona gideceğim.
bu başlıktaki bütün yazıları okudum. yanlış hatırlıyorsam düzeltin ama sadece levent için kötü yorum yapan olmadı diye hatırlıyorum.

neslıhan bende hıc cıkmadı azat kotuydu emıne suanı bıldı ama gelecek cıkmadı benım tecrubelerım bu kadar dılek te su an gecmıs dusunceler ok fakat gelecek cıkmadı
kadıkoydekı yelkovan cafedekı handan ne falı bakıyor ayrıca avcılardaki irina ne oldu?

Kahve ve tarot falı bakıyor. Kahveden sonra tarot da açıyor üstüne

Yeni listemiz:

1-Kadıköy yelkovan cafe handan (rex sinemasının yanındaki barlar sokağındaymış)
2-Bakırköy purple cafe gül
3-Bakırköy laf cafe- çiğdem
4-Üsküdar- arzu (ayna falı)
5-Beyoğlu-1 şubat cafe-Melda
7-Bakırköy-sea garden- neslihan

kızlar az önce sea gardenı aradım neslihan bugün gelecekmiş. fal fiyatlarınıda sorayım dedim kahve 15, tarot 20 dediler. baktıran arkadaşlar sizce hangisinde daha iyi? tarot mu kahve mi?

Yeni listemiz:

1-Kadıköy yelkovan cafe handan (rex sinemasının yanındaki barlar sokağındaymış)
2-Bakırköy purple cafe gül
3-Bakırköy laf cafe- çiğdem
4-Üsküdar- arzu (ayna falı)
5-Beyoğlu-14 şubat cafe-Melda
7-Bakırköy-sea garden- neslihan

choles 1 şubat değil 14 şubat olması gerekiyor. düzelttim.

X