İstanbul'da Fal - Falcılar

oooo siteye girmeyeli neler olmuş neler !!
sayfaları tek tek okudum kafam karıştı bir sürü yeni cafe-falcı yazılmış. Ben fal işinde cafelerdekilere baktırmamaya karar verdim çünkü hepsi anlık çıkıyor sonu hayal kırıklığı.
Bu işi cafede yapmayıp biraz daha fazla para alıp ama adam gibi bakanları araştırıyorum bulursam paylaşıcam.

off ya burada yazılan falcıların epsine baktırmak istiyorum kafayımı yedim nedirkaydirigubbakcemile ya vallahi acıyorum verilen o paraya çıkmayınca..iettye istekte buluncam ücretsiz ulaşım sağlasınlar diye:teytey:

kızlar, haftasonu yoktum coşmuşsunuz. hepsini okuyayım dedim kafam karıştı iyice.
alevko, yazdıklarını okuyunca çok üzüldüm. bir dönem ben de senin gibiydim. sürekli fal baktırıyordum, işime geleni söylemediklerim zaman da çok üzülüyordum. sonuçta bir kısmı sözleşmiş gibi aynı şeyleri söylediler ama olan biten yok henüz. sıkma bence canını.

sagol canım yok fallara sıkmıyorum tabi canımı asıl hayat beni sıkıyor da sadece kafama takılan şu nasıl oluyor da herkes aynı şeyi söylüyor ilginç olan o belkide herkese aynısını söylüyorlardır bilemiyorum ama dedim ya herkesin falını dinledim oturduğum yerde farklıydı belkide bilinçaltımmı bilemiyecem ki
levent için kötü birşey söyleyen olmadı evet ama (olsa olsa sadece chloesturakannehir) şu ana kadar bana dediklerinden çıkan belki birşey vardır onu da birizin söylediğine göre söylüyorum çünkü aslını bilmiyorum ama daha diğerlerinin süresi gelmedi birşey için 21 haziran 21 temmuz arası dedi şu ana kadar tam birşey yok ama burcu için daha garantili konuşabilirim çünkü onun dediği birşey oldu olacak dediği zamanda

canım rahsanı aradım bugun ben ararım onları telefon vermıyor , sadece baktırmak ısteyen olursa bana özelden mesaj atsın ben ona verıyım o ararmıs öyle dedı. internet ortamından cekınıyor bıraz..dılersenız ben verırım bana özel den verin..tabı mahsuru yoksa sızın ıcın..

ne kadara bakıyor ne bakıyor ve bileceği garanti mi ena zından şimdiki zaman ve duyguları ona göre

purple gül hanım tarot mu kahve mi bakıyor kaç lira hangi günler orda bilgi alabilirmiyim

cnm kahve içiomuşsun ama duvara ve sana bakıp sölüomuş, kahve bahane misali..

20tl miş, günlerini bilmiom, kuzenim ctesi gitmiş, bi geleydim şu ist e artık yaa bende baktırmak istiom eyvahedigeldismile

merhaba, bugun uye oldum yenıyım ama daha oncede yazıları takıp edıyordum arkadaslar
taksımde sımdıye kadar cok falcıya gıttım hemen hepsını bılırım baktırdım
emine akkayıyıda yaklaşık 4 senedır baktırırım arada yenı unlu oldu.ama cok ıyı falcıdır tavsıye ederım .ben geçen gun dılek e baktırdım.herseyı bıldı.ama dedıklerı cıkarmı bılmem.daha once remzıye duygu ve pelıne baktırdım cogu kez ayrıca uskuardakı arzuyu da bılırım ayna falına bakar cok ıyıdır

ponpons, Arzu' ya nasıl gittin yeri nerdeydi? randevu aldın mı? kaça bakıyor bir de beklerken çok kalabalık ve rahatsız edici bir ortam var mı?

[levent için kötü birşey söyleyen olmadı evet ama (olsa olsa sadece chloesturakannehir)

Alevko, bu ne demek şimdi?CADIARZU
Ben Levent'e baktırmadım. Beyoğlu'dan oraya geçen Levent sandığımdan gitmiyordum. Şimdi aradım aynı kişi değilmiş ama o da Beyoğlu'ndan gelmiş. Bir gün gideceğim umarım daha önce baktırdığım birisi değildir.

Son düzenleme:
kızlar, haftasonu yoktum coşmuşsunuz. hepsini okuyayım dedim kafam karıştı iyice.
alevko, yazdıklarını okuyunca çok üzüldüm. bir dönem ben de senin gibiydim. sürekli fal baktırıyordum, işime geleni söylemediklerim zaman da çok üzülüyordum. sonuçta bir kısmı sözleşmiş gibi aynı şeyleri söylediler ama olan biten yok henüz. sıkma bence canını.
burcuya ben de gittim. söylediklerinden henüz çıkan omadı, henüz vakti var. çok pozitif. bana tam bir terapi gibi geldi, muhabbet ettik, eğlendim.
cafe zade armağan da öyleydi, eğlenceli muhabbet ediyorsun ama söyledikleri çıkmadı.
emine akkayaya gittim, tarot baktı. çok sıkıntılıydı 5 dk bile sürmedi. bak göreceksin bunlar olacak, olmazsa gel bedava bakacağım dedi. henüz olmadı ama tekrar gitmedim, belki giderim.
onun yanında bi adam var, kahve falı bakıyor. ona baktırdım, tamamen saçmaladı, sonra da elektrik alamadım bakamam ben sana dedi, kapattı.
paradiso demet tam fiyasko. korktum ben o kadından.
gemi cafe dileğe de gittim. ondan da ürktüm, garipti.
tasula türkana gittim en son. daha önce yazmıştım geçen sene söylediklerine hiç inanmadığım halde çıkmıştı. o sebeple tekrar gittim, yine saçma gibi geldi ama hadi hayırlısı dedim bu sefer :)
bu saydıklarım son 5 ay içinde gittiklerim. binnur için çok iyi diye duymuştum ama pen cafeden ayrılıdığı için gidememiştim. onu merak ediyorum. bir de levente gidemedim henüz, ona gideceğim.
bu başlıktaki bütün yazıları okudum. yanlış hatırlıyorsam düzeltin ama sadece levent için kötü yorum yapan olmadı diye hatırlıyorum.

bu arada levent için de elifcikcik kötü demiş

Lamba, Ponpons Arzu'ya nasıl ulaşılacağını burada yazmış.
arzuya gelınce arzuya yıllar oldu gıdelı valla zamanında telf nu bıle vardı ama kaybettım. bende gıtmek ıstıyorum .yerı soyle dıyım tam hatırlamıyorum aklımda kalan
eskı pazar yerı varmıs üsküdarda camı var o sokaga gırdımdı. ve esnafa ,yoldan gecene sor arzuyu herkes gösterdıydı bılıyordu evını cok meshur ama sabahtan bakardı fala öğlene kadar 12 yae 1 e kadar sonra gıder kapısında kuyruk oluyordu.
bakın bence emıneye gıdın benım arkadasların ne zaman evlenıcegını kımle falan kesın konusup zaman vermıstı ve oldu..ama artık bana cok bakamıyor cunku artık benım herseyımı bılıyor. ilk falları muthıstı sık gıtmeyın ılk baaktıgı fal muthıstır. erken gıdın 11 falan gelır yerıne randevu alın kafası rahat olsun genelde sınırlıdır ogleden sonraları olmasın kafası karısık tır.

Alevko, bu ne demek şimdi?CADIARZU
Ben Levent'e baktırmadım. Beyoğlu'dan oraya geçen Levent sandığımdan gitmiyordum. Şimdi aradım aynı kişi değilmiş ama o da Beyoğlu'ndan gelmiş. Bir gün gideceğim umarım daha önce baktırdığım birisi değildir.

canım ya kötü birşey demek istemedim sen diyorsun ya bende falsavarlık mı var diye
kime baktırdıysan tutmuyor diye şikayet ediyorsun ya onun için dedim valla kötü niyetim yoktu yani olsa olsa chloesa tutmamıştır dedim ama baktım elifcikcike de tutmamış gerçi banada karıştırdı önceleri ama sonunda düze çıkıp söyledi yani ben düzelttim bilmiyorum artık

kızlar bugün neslihana gittim kahve baktırdım. bana bakan çoğu falcının dediklerini söyledi. çok şaşırmadım söylediklerine. gelecekle ilgili söylediklerinde verdiği tarihler 5 hafta ve 45 gün arasında. çıkarsa söylerim ama bence dilek daha iyi. orta şeker diyebilirim. çok olağanüstü değildi yani.

bu arada umutmadan söyleyeyim randevu alarak gittim. randevusuzda bakıyorlar ama randevulu olana öncelik veriliyor.

Son düzenleme:
Yepyeni listemiz:

1-Kadıköy yelkovan cafe handan (rex sinemasının yanındaki barlar sokağındaymış)
2-Bakırköy purple cafe gül
3-Üsküdar- arzu (ayna falı)
4-Beyoğlu-14 şubat cafe-Melda
5-Beyoğlu-inci cafe- binnur, nesrin
6-Beyoğlu-Amon Ra Cafe- Zeynep

Kızlar, Zeynep'i belki tanıyan çıkar diye onu da ekledim. Bilginize...

Son düzenleme:
orda bir cafe var fal bakılıyorda hep görürüm hiç gitmedim ama fiyatı 20 tl civarıydı buralarda oturupta giden var mıdır acaba diye sormuştum

orda bir cafe var fal bakılıyorda hep görürüm hiç gitmedim ama fiyatı 20 tl civarıydı buralarda oturupta giden var mıdır acaba diye sormuştum

Nişantaşı ve Osmanbey'de birkaç falcı var. Ben sadece Nişantaşı'nda Valikonağı Caddesinde Symbol Cafe'ye gittim. Diğerlerine uğramadım.
Senin bahsettiğin yer tam olarak nerede?

X