Istanbul'da ki favori mekanlarımız..

E Bende bir yeri tavsiye edeyim..cokacimcoookUZUNYA BEACH RESTAURANTcokacimcoook..Kilyos sahili demircöyde..Gizli kalmış bir cennet, Balık bir tek burda yerim..Evimizde demirciköyün bir sitesinde zaten..Komşularımız bilinen ünlülerdir.Gazeteciler filan bilmez, bilinsede yakınına yaklaştırmazlar zaten.
Gündüz denize girin, Camp yapın, güneşlenin, eğlenin, akşam o nefis denizden taze çıkmış balıkları mideye indirin.İstediğiniz balığın deniz mevsimi değilse korkmayın akvaryumda istediklerinizi bulabilirsiniz.Yemeğinizi içeride veya dışarıda yedikten sonra şömine başında kahve keyfini mutlaka yaşayın.( şimdi yaz şömine çekilmez demeyin gündüzleri kavruluyor burası akşamlarıda serin, rüzgar esiyor) Fiyatlarıda uygundur.Ne yeyip içtiğinize bağlı tabiki..
Bir deneyin bakalım bir daha başka balıkçıya gidip o lezzeti bulabilecekmisiniz.
Sabahları da bruch keyfi harika oluyor..Başka yerlerde başka yerlerde bulamayacağınız harika kahvaltılıklar var..

Resimlerine ve adresine bakmak için Uzunya yazın arama motoruna..
Şidettle tavsiye ederim...cokacimcoook

cnm bu restaurantta fiyatlar nasıl
2 kişilik içkisiz bi yemek kaça çıkar ortalama?

Nevizade`nin Gözdesi, Üstad Restaurant

Gülümseyen Servis, Damakta Lezzet... Canlı fasıl, müziği hisset...
Nevizade’de konuklarını ağırlayan Üstad Restaurant 5 katlı binasıyla ferah bir mekanda konuklarına hizmet ediyor. Her gece canlı fasıl eşliğinde sabah 04:00`e kadar açık olan mekanda yemeğinizi yiyebilir, keyifli bir müzikle şarkılara eşlik edebilirsiniz.
Hijyenik ortamda usta asçılar tarafından yemekleriyle huzurlu bir yemek yemenizi sağlayan mekan kaliteli servisi, güler yüzlü personeli, zengin mönüsüyle herkesin damak tadına hitab etmeyi hedeflemiş. 3 farklı menü çeşidinin olduğu mekanda kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Mutfak Türü: Meyhane
Telefon: (0212) 244 64 60
Fax: (0212) 244 64 62
Yer: Beyoğlu
Adres: Nevizade, Kameriya Sokak No:7 Balık Pazarı - Beyoğlu İstanbul

leb-i derya (beyoğlu), donjon(rumelihisarı) çok bğendiğim mekanlar internet sizeleri var zten

Şuana kadar tanıttıklarımın içinde belki de en özel olanı ve en bayılarak gittiğimiz mekan : :asigim::hooray: çok özlediiiim senağlama

5. Kat

Sarayburnu’ndan Boğaziçi Köprüsü’ne şehrin en büyüleyici manzarası...
Yaz aylarında muhteşem terasında gece-gündüz açık hava keyfi, iddialı bir restoran, haftanın yedi gecesi cıvıl cıvıl bir bar

Soğancı Sokak No: 7 Kat 5 Cihangir İstanbul

kesinlikle benimde en cok tavsiye edecegim bir mekan burasi,askimla ozellikle zeytinyagina batirip yedigimiz ozel ekmeklerine bayilmistik,gidilip o mekanin ambiyansi yasanmali diyorum

bostancı köprüsünün üstünde NALİA diye karadeniz yemeklerı yapan bıyer var bende orayı tavsıye edebılırım aynı ev yemeklerı tadında tuzunda lezzeti guzel fıyatıda uçuk degil ucuzda değil ama kalitesine göre iyi bence tavsiye ederimmm

Cevahir önü ve otobüs duragi karsisinda yeni acilan Türlü var...Harika Zeytinyag´lilari var...yemedim ben böyle birsey..!

Tek sorun servis...cok uzun sürüyor ve ilgisiz elemanlar..! Kimin ne yaptigi belli degil!

ıstanbul'da çok fazla bulunmadım ama önerebileceğim bir yer var. Beşiktaş'ta Swiss Hotel'in karşısında Türkiye'nin ilk (ve belki de hala tek) Pakistan lokantası bulunuyor. Adı Tandoori. Sahibi Mehmet Bey Pakistanlı, hoş sohbet bir insan ve oldukça lezzetli yemekler var. Aşırı lüks, şaşalı bir ortam değil. Oraya 13 yaşımdayken gitmiştim, yemeklerinin tadı hala damağımda. =)

asmalının kralı refik restaurant, oda kulenin yanında garibaldi, rumeli kavağı yolunda güzelyer yedigün restaurant (levrek buğlamayı tavsiye ederim)

X