İşte Benim Mucizem Yavrularım😍😍😍

Seni umitlendirmek istemem canım ama yaşadıklarımız bire bir aynıydı topiginede yazdım. Adete 5gun kala kanamam başladı bigun sonra şüphe ettim kan testi verdim. Ben aceleci davrandım aynı sen gibi heyecanıma yenik düştüm. Burda herkese içini acma.adet gününü bekle ve idrarla hiç oyalanma direk kan testi ver. İnsaAllah bebisin seninledir 🤲🤲
Üzüldüm cnm ya ama benim bugün beyaz akıntım geldi hala ağrılarım var cnm :KK43:

Canım naptın test yapacaktın yaptinmi
Yapmadim ama.bugun sanki adet olcakmisim gibi geldi yine peceteye cok az açık pembe isey geldi sonrs hafif kasik agrjsj sonra yine yok tertemiz hic adet olcak.gibi degilim oglende sdrt olcakmisim.gibi geldi yine yok . Oyuzden kesin olurum adet bosa yapmayayım diye gitmedim de yarin sabah elimde bi test var onu yapıp bi de kan vermeye gitmryi düşünüyorum

Kizlar acik açık yazmak da cok tarzim değil ama mecbur durumu anlatma adina acikca soyle anlatiyim ben corasprin kullanıyorum adet sokturur normalde hergun iciyorum pihtilasma sorunum var diye adete 2 3 gunkala cok arttiriyor diye kesiyordum bu sfer hic kesmedim . Birde sizdede oluyordur adete yakin bollasma genisleme . Spirali gecen ay cikarttirdim o adeti arttirip gununu uzatıyordu erkende getiriyor olabilir bilmiyorum ama benim adet dongum 28 29 gun . Bugun 31.gun hala adet olmadim . Bollasma filanda yok . Birde adet olmadan bi iki gun once iliski olursa meniyle bir hafif leke y da kan gelirdi ve bollasma olurdu ama olmadi nebi bollasma ne de lekelenme tertemizim. Corssprinde içtigim halde hala kan yok .
Arada kasik agrisi oldu bi gun ve bugun sdrt olcam sandim pecetedede pembemsi biseyler gorunce kesin olurum yarin dedim ama iliskidede hicbi kan vs gormeyince acaba mi demeye basladim yine . Birde goguslerimde cok hafif hassasiyet var . Bide adetin 17.gununde leke gelmisti o gunde yumurtlama gunudur belki diye iliski oldu ve ben tüm 10.12.14.17 gunlerde iliski oldugunda 15 dk kalkmadan bekledim . Test yaptim dun silik cikti biliyorsunuz erken genelik testi aldim o da negatif cikti ama hala adet olmadim . O aldigim erken gebelik testinin markasini arastirdim pozitif çıkıp negatif cikanlar olmus millet markayi baya sikayet etmiş confort tu markasi . Yarin da adet olmazsam elimdeki bir test var onu yapicam ve kan tesyi yaptircam ya da persembe gunu sizce durum ne olabilir ?? Spiralden dngem mi sasti ? Yoksa testleri erken yaptim diye cikmadi mi ?? Adet olmadim tmm ama olma belirtisi de yok anlamadim

Selamın Aleyküm arkadaşlar. Ben yaklaşık 20 gün kadar önce farkettim bu siteyi ve üye oldum. Benim iki tane dünya tatlısı oğluşum var Allah bağışlasın. Birazınız az çok hikayemi bilir ama bilmeyenler için kısaca yazayım. Ben birde kızım olmasını çok istiyordum o yüzden bir forum açtım ilk. Daha sonra topiklere yazmaya başladım.Okadar güzel insanlar tanıdım ki çok şükür. Ben adet bitimi 3.gece sırf bebek için korunmasız ilişki oldu daha sonrasında hep korunduk. Burda cevap aramaya çalıştım tüm sorularıma. Birazda heyecanıma yenik düştüm aşırı aceleci davrandım. İlk bebegimde çok acılar çektim yoğun bakımda kaldım ölcek diye bekliyodu herkes ama öldürmeyen Rabbim öldürmüyor. Nurtopu gibi bir oğluşum oldu. Çok şükür. Yalnız üzerine görmüştüm iki ay normal adet oldum bircogunuz sandığı gibi lekelenme değilde böyle pıhtı şeklinde yoğun koyu ve 6 7gun icim boşalırcasına akıp giden kanamam oldu. İlk hamileligimi öğrendiğimde ikibucuk aylıktı. Sonra ikinci gebeligimi erken öğrendim ama yaşamadı karnimda öldü kaybettim bebeğimi iki buçuk aylıkken. Kendi düşmesini beklediler almadılar sonra zehirlemeye başladı beni zor kurtardilar. Ama acılarım tekrar devam etti içimde parça bırakmışlar. Kendimi bilip tuvaletin kenarına oturdugumda düşürdüm bebeğimin geri kalan parçalarını 😭 bir kol ve bir bacak. Gittik mezarlığa gömdük. Bir seneden fazla kendime gelemedim psikolojik olarak. Sonra üçüncü gebeliğim oldu kese var bebek yok dediler ama ben inanmadım bebeğim ordaydi bırakmadım oda erken doğdu ama çok şükür sağlıklı sıhhatli doğdu🤲🤲🤲 buraya bu kısa hali yani düşünün okadar yazabildim çok acılar çektim ama hepsi geçti gitti çok şükür. Tüm çektiğim acıları bildiğim halde birde kızım olur belki diye tekrar üçüncüye niyetlendim ama sadece tek sefer korunmasız ilişki oldu. Hatta kandildi o gece. Verecek Olan Rabbim nasip ettiyse tek seferde de verir dedim. Çok ağladım çok dua ettim Rabbim gonlumden geceni biliyordu. Sonrasında ilk gögüslerimde şişkinliği farkettim dokunamiyordum sadece ogullarimi sütten ayirdigimda böyle olmustum ben. Ama ilişkiden sonra 4 5gun geçmişti daha.sonra iştahım kesildi kesinlikle hicbirsey canım çekmedi aç gezdim ama hiç aklıma gelmedi yemek yemek. Ve aşırı derecede bel ağrılarım oldu gece beni uyutmuyordu. Daha önce hiç böyle olmamıştım sade hamileyken çektim bu ağrıları tanıdıktı bana.sonra bir gün memelerimin ucu simsiyahti onu farkettim halbuki açık pembedir benim. Dudaklarimda aşırı sivilce çıktı ve incecik olan saç tellerim elektrik çarpmış gibi kabardı. En sonda göbek deligimden karnımın alt tarafına doğru pembe çizgi farkettim ki diğer hamileliklerimin sonuna doğru oluşmuştu bu çizgi. Bu belirtiler iliskiden sonraki 10 gün içinde olanlar. Erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Sonra normal idrar testi yaptım tek çizgi bile yoktu🤦bozukmus meğer test😁 sonrasında adetime 5gün kala peceteme hafif pembemsi kan sürüldü çok üzüldüm ama kabız oldugum için arkamda yara oldugunu ve ordan geldiğini farkettim okadar mutlu oldum ki. Sonrasında daha çok sulu pembe akıntım oldu. Ve git gide çoğaldı. Tamam dedim adet oldum. Birdahada cesaret edemem zaten bebek diye. Rabbim böyle nasip ettiyse vardır bir bildiği bida hamilelik için zorlamaya gerek yok dedim . Ama kanamami takip ettim iki gündür feci ağrı doğuma gider gibi. Düşünüyorum ben en son tüm hamileliklerimde böyleydim AllahAllah bu işte bisey var kızım. Hemen sabah gittim hastaneye 15 senelik kadın doğum doktorum diğer gebeliklerimdede doktorumdu. Beni gördü saolsun bekletmedi sıra al beklemeden gir hemen dedi. Olan biteni anlattım kan verdim hemen hcg bakıldı. Bir iki saat sonra doktorum çağırdı ve burda hayatımın şokunu yaşadım evet hamileydim 😍 evet yanılmadım. Hemen ultrasonda bakalım uzan dedi. Ve hayatımın ikinci şokunuda burda yaşadım iki kese vardı evet evet ikiz gebelikti 😍biraz kendime gelemedim çok ağladım doktorum baya zaman tanıdı Allah bin kere razı olsun. Şimdilik sadece keseleri var ama ben inanıyorum bebislerimi göreceğim kalp atışlarını duyacağım günlerde gelecek ben bunları oncedende yaşadım atlattım bu seferde bebeklerimle beraber atlatacağız. Çocukları anneme bıraktım eşimin bile haberi yoktu hastanede olduğumdan. Eve kadar ruh gibi gittim. Hala inanamadim. Duanın ve inanmanın gücünü birdaha yaşadım. Simdi kardeş istemiyorum diyen büyük oğlum insaAllah erkektir 4erkek kardeş sırtım yere gelmez diye evde sevinç çığlıkları atıyo. 4yasindaki küçük oğlumda hayıyyy kız onlay ben demiştim diyo😍evet küçük oğlum devamlı ikiz kızlay vay annemin göbeğinde devamlı bunu dedi meğer Rabbim soyletiyormus Kurban olduğum Rabbim🤲 BENİM HİKAYEM HEPİNİZE UMUT OLSUN HİCBİRZAMAN UMUDUNUZU KAYBETMEYİN VE VUCUDUNUZU İYİ TANİYIN. HERKESİN VUCUDU FARKLİDIR VERDİGİ TEPKİ FARKLİDİR. BEN BURDA BİRSURU ARKADASİMİN GORMEDEN DUASINI ALDIM VE ONLARA CANI GÖNÜLDEN DUA ETTİM. RAMAZANA KADAR HEPİNİZİN HAMİLELİK HABERİNİ DUYACAĞIM KENDİ HAMİLE OLDUGUMA İNANDİGİM KADAR İNANİYORUM BUNA 😍😍😍😍 Buarada kanamam şiddetli devam ediyo ama ağrım yok çok şükür kesildi. İlaç tedavisi başladı doktorum düşük olmamasi için. Ama olmıycak cunki ben yaşadım bunları. Sağlıklı sıhhatli bebislerimi kucağıma alırım insaAllah. Hepimiz alırız insaAllah
UZUN OLDU HAKKINIZI HELAL EDİN❤❤❤
Hamile olabildiğini diğer grubumuzda hissetmistim canim benim Allah'ım sağlıkla hayirlisiyla kucağına alabilmeyide nasip etsin inşaAllah ve kolay sekilde geçsin hamileliğin de Rabbim bu sefer her saniyesini güzel tatmani nasip etsin çok sevindim senin adina ❤🤲😍 ikimizde haftaya bebek haberlerimizi konusuruz insaAllah demistin ama bugün hastalandim üzgünüm daha bugün girdim etiketlemissin yeni gördüm gercekten senin adina mutlu oldum 😍😍 bizede nasip olsaaa içim sızlıyor kendim için kendimi kendim teselli etmekten yorgunum😔😔😔😔😔😔

Selamın Aleyküm arkadaşlar. Ben yaklaşık 20 gün kadar önce farkettim bu siteyi ve üye oldum. Benim iki tane dünya tatlısı oğluşum var Allah bağışlasın. Birazınız az çok hikayemi bilir ama bilmeyenler için kısaca yazayım. Ben birde kızım olmasını çok istiyordum o yüzden bir forum açtım ilk. Daha sonra topiklere yazmaya başladım.Okadar güzel insanlar tanıdım ki çok şükür. Ben adet bitimi 3.gece sırf bebek için korunmasız ilişki oldu daha sonrasında hep korunduk. Burda cevap aramaya çalıştım tüm sorularıma. Birazda heyecanıma yenik düştüm aşırı aceleci davrandım. İlk bebegimde çok acılar çektim yoğun bakımda kaldım ölcek diye bekliyodu herkes ama öldürmeyen Rabbim öldürmüyor. Nurtopu gibi bir oğluşum oldu. Çok şükür. Yalnız üzerine görmüştüm iki ay normal adet oldum bircogunuz sandığı gibi lekelenme değilde böyle pıhtı şeklinde yoğun koyu ve 6 7gun icim boşalırcasına akıp giden kanamam oldu. İlk hamileligimi öğrendiğimde ikibucuk aylıktı. Sonra ikinci gebeligimi erken öğrendim ama yaşamadı karnimda öldü kaybettim bebeğimi iki buçuk aylıkken. Kendi düşmesini beklediler almadılar sonra zehirlemeye başladı beni zor kurtardilar. Ama acılarım tekrar devam etti içimde parça bırakmışlar. Kendimi bilip tuvaletin kenarına oturdugumda düşürdüm bebeğimin geri kalan parçalarını 😭 bir kol ve bir bacak. Gittik mezarlığa gömdük. Bir seneden fazla kendime gelemedim psikolojik olarak. Sonra üçüncü gebeliğim oldu kese var bebek yok dediler ama ben inanmadım bebeğim ordaydi bırakmadım oda erken doğdu ama çok şükür sağlıklı sıhhatli doğdu🤲🤲🤲 buraya bu kısa hali yani düşünün okadar yazabildim çok acılar çektim ama hepsi geçti gitti çok şükür. Tüm çektiğim acıları bildiğim halde birde kızım olur belki diye tekrar üçüncüye niyetlendim ama sadece tek sefer korunmasız ilişki oldu. Hatta kandildi o gece. Verecek Olan Rabbim nasip ettiyse tek seferde de verir dedim. Çok ağladım çok dua ettim Rabbim gonlumden geceni biliyordu. Sonrasında ilk gögüslerimde şişkinliği farkettim dokunamiyordum sadece ogullarimi sütten ayirdigimda böyle olmustum ben. Ama ilişkiden sonra 4 5gun geçmişti daha.sonra iştahım kesildi kesinlikle hicbirsey canım çekmedi aç gezdim ama hiç aklıma gelmedi yemek yemek. Ve aşırı derecede bel ağrılarım oldu gece beni uyutmuyordu. Daha önce hiç böyle olmamıştım sade hamileyken çektim bu ağrıları tanıdıktı bana.sonra bir gün memelerimin ucu simsiyahti onu farkettim halbuki açık pembedir benim. Dudaklarimda aşırı sivilce çıktı ve incecik olan saç tellerim elektrik çarpmış gibi kabardı. En sonda göbek deligimden karnımın alt tarafına doğru pembe çizgi farkettim ki diğer hamileliklerimin sonuna doğru oluşmuştu bu çizgi. Bu belirtiler iliskiden sonraki 10 gün içinde olanlar. Erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Sonra normal idrar testi yaptım tek çizgi bile yoktu🤦bozukmus meğer test😁 sonrasında adetime 5gün kala peceteme hafif pembemsi kan sürüldü çok üzüldüm ama kabız oldugum için arkamda yara oldugunu ve ordan geldiğini farkettim okadar mutlu oldum ki. Sonrasında daha çok sulu pembe akıntım oldu. Ve git gide çoğaldı. Tamam dedim adet oldum. Birdahada cesaret edemem zaten bebek diye. Rabbim böyle nasip ettiyse vardır bir bildiği bida hamilelik için zorlamaya gerek yok dedim . Ama kanamami takip ettim iki gündür feci ağrı doğuma gider gibi. Düşünüyorum ben en son tüm hamileliklerimde böyleydim AllahAllah bu işte bisey var kızım. Hemen sabah gittim hastaneye 15 senelik kadın doğum doktorum diğer gebeliklerimdede doktorumdu. Beni gördü saolsun bekletmedi sıra al beklemeden gir hemen dedi. Olan biteni anlattım kan verdim hemen hcg bakıldı. Bir iki saat sonra doktorum çağırdı ve burda hayatımın şokunu yaşadım evet hamileydim 😍 evet yanılmadım. Hemen ultrasonda bakalım uzan dedi. Ve hayatımın ikinci şokunuda burda yaşadım iki kese vardı evet evet ikiz gebelikti 😍biraz kendime gelemedim çok ağladım doktorum baya zaman tanıdı Allah bin kere razı olsun. Şimdilik sadece keseleri var ama ben inanıyorum bebislerimi göreceğim kalp atışlarını duyacağım günlerde gelecek ben bunları oncedende yaşadım atlattım bu seferde bebeklerimle beraber atlatacağız. Çocukları anneme bıraktım eşimin bile haberi yoktu hastanede olduğumdan. Eve kadar ruh gibi gittim. Hala inanamadim. Duanın ve inanmanın gücünü birdaha yaşadım. Simdi kardeş istemiyorum diyen büyük oğlum insaAllah erkektir 4erkek kardeş sırtım yere gelmez diye evde sevinç çığlıkları atıyo. 4yasindaki küçük oğlumda hayıyyy kız onlay ben demiştim diyo😍evet küçük oğlum devamlı ikiz kızlay vay annemin göbeğinde devamlı bunu dedi meğer Rabbim soyletiyormus Kurban olduğum Rabbim🤲 BENİM HİKAYEM HEPİNİZE UMUT OLSUN HİCBİRZAMAN UMUDUNUZU KAYBETMEYİN VE VUCUDUNUZU İYİ TANİYIN. HERKESİN VUCUDU FARKLİDIR VERDİGİ TEPKİ FARKLİDİR. BEN BURDA BİRSURU ARKADASİMİN GORMEDEN DUASINI ALDIM VE ONLARA CANI GÖNÜLDEN DUA ETTİM. RAMAZANA KADAR HEPİNİZİN HAMİLELİK HABERİNİ DUYACAĞIM KENDİ HAMİLE OLDUGUMA İNANDİGİM KADAR İNANİYORUM BUNA 😍😍😍😍 Buarada kanamam şiddetli devam ediyo ama ağrım yok çok şükür kesildi. İlaç tedavisi başladı doktorum düşük olmamasi için. Ama olmıycak cunki ben yaşadım bunları. Sağlıklı sıhhatli bebislerimi kucağıma alırım insaAllah. Hepimiz alırız insaAllah
Yaaaaaa çok güzelllll evet benim ikizlerim var dediğimde sende ikizim olsun demiştin bu hikayede tıpkı beni anlatmışın ama benim ilk kese 1 sonraki randevuda 2. Kese görülmüştü yani 7 haftalıkta ögrendim eve giden dolmuşa degil ters giden dolmuşa binmiştim çünki şoktum duamdı gerçek oldu ikiz kızlarımı nasip etti rabbim rabbim sana ikiz kız nasip etsin inşallah ara ara kanamalar oluyor ikiz gebelikte dr vucut ya atacak ya kabul edecek demişti ikizin birini çok şükür düşük yapacak sancılar cektim dr ilaçlar verdi yat dinlen dedi sende bol bol yat dinlen saglıkla gelsin prensesler demek geldi içimden 😍😍🙇🙇

Canım aminnnn insaAllah🤲 son adet tarihimin ilk gününü baz aldı doktor tam 3haftalik dedi ama ben ilişki günümü biliyorum kendi kafama göre hesaplarsam tam 2hafta+4günlük 😍
Yaa bu kadar erken gözürkürmü benim 4 hafta iken hiç birsey görülmedi betahcg 3545.05 di kese filan görülmedi altanmı baktı bebekler kalp vs 5-6 haftada görülür hayırlı haberler alırız inşallah kızçelerinden neden ptofilin kapalı görüluyor banlandınmı 😬😬

Eveeeet şimdi bu yazacaklarım cvp olsun imkansız diyenlere. Çok kafam takıldı bu gece 3te doktorumu arattım eşime. Gerçi tartıştık ama eşimle 🤷 kanamamla ilgili bir problem mi olduğunu sordu hayır hocam şu an kahverengiye döndü dedim. Yarına kesilmesi lazım dedi. Peki bu saate ne olduda aradınız dedi. Hocam kafama takıldı bir kaç arkadaşım iki üç haftalık hamilelik ikiz gebelik olduğu vajinal ultrasonla belli olması imkansizmis diyolar dedim nasıl bildi senin doktorun birde heyecandan hcg mi almamışım dedim. Öncelikle bu tür şeyler için birdaha rahatsız etme beni acil durumun olmadıkça dedi sinirlendi 😔. Sonrasında sen ikiz gebesin ve bende 23 senelik doktorum ve biz doktorlar ceninin ana rahmine düştüğü andan itibaren kesede oluştuğu zamana kadar cinsiyet belli olur ve biz ultrasonda daha ilk gördüğümüz anda bebeğin cinsiyetini dahi biliriz ama en az 4aylik olana kadar bekleriz söylemek için. Sende yanlış hatirlamiyosam 100un üzerine 120 küsürdü sanırım hcgn bilgilerinde kayıtlıdır daha sonra ki degerlerinle karsilastircaz cunki. Sen şu an kağıt uzeri gebesin. Ve önümüzdeki üç hafta keselerinin sağlıklı gelişimini tamamlayıp tamamlamadigini takip edecegiz ve yine hcg degerinin yükselip yukselmedigini. Sonraki haftalarda yani 6.haftaligin ilersindeki haftalarda gebelikmi dış gebelikmi onu gozlemleyecegiz ve daha sonraki haftalarda da kalp atışlarına bakacagizki sen bu konuda azimlisin kalp atışlarını duymayinca bırakmazsin. Ben sana soylediysem sende herkese söyleme canım sonra hocam şuna demissiniz ama banada deyin diye geliyorlar hastalar. Sen bu saatte boyle birşey için beni arıyor ve şimdiden bukadar strese giriyorsan kanamanda var sadece durumunu zorlastirirsin bana güven ve kontrol günlerini ihmal etme bu saate birdaha bu tür şeyler için arama😲 en azından benim içim rahatladı çok şükür Rabbime. İnsaAllah dalga geçerek bile ikizlerin kiz olur diyenler ondanda geçtim sağlıklı sıhhatli olsunlar da başka birşey istemem. Rabbim herkesin gönlündeki muradını versin 🤲🤲🤲 Bakalım gerçekten ikizmi tek mi ilerdeki günlerde belli olur pazartesi kontrolüm gidip gelince yazarım ☺️
Hımm vajinal bakmış saglıkla gelsin minişler ikizlerin kız olsun inşallah derken senin gönlündekini söyledim bu hiç bir zaman dalga geçmek değil duadır 😬

Yaa bu kadar erken gözürkürmü benim 4 hafta iken hiç birsey görülmedi betahcg 3545.05 di kese filan görülmedi altanmı baktı bebekler kalp vs 5-6 haftada görülür hayırlı haberler alırız inşallah kızçelerinden neden ptofilin kapalı görüluyor banlandınmı 😬😬
Benim topikte bunu bilmek icin cok erken degilmi? sorusunu soranlar oldugu icin soranlara bu arkadas fesatlar dedi inanmıyorlar dedi
Böyle konusmandan rahatsız oluyorum topigime gelmezsen sevinirim dedigimdede buradan aynen sunu yazmıs alıntı yapıyorum canım.

Başka topikte canım hala uzerimden dalga geçerek yorum yapılıyor ben cevap versem kötü olurum. Fesatlık değilde nedir. Ne doktorun deliliği kaldı ne doktorluğu. Simdi dusunuyorumda Allah bazılarına niye çocuk vermiyo anladım galiba. Biri daha hamileyim yazmış ona bile inanilmamis dün benim olaydan dolayı şaka sanılmıs dalga geçerek kimisi hamileyim yaziyo. Şu bi gercekki benim dualarimda hislerimde bugüne kadar hep çıktı. O kişilerin hicbirzaman evladı olmayacak hissediyorum yinede Allah kimsenin kucağını boş birakmasin. Seninde hayırlı haberlerini alacağım bu ay olmazsa diğer ay. Ama en kısa zamanda hissediyorum. Rabbim sağlıklı sıhhatli erkek evlat verecek sana canım. Ve biz bebislerimiz kucagimizda bu gunleri gülümseyerek hatırlayacağız. Allah razı olsun manevi destegin için güzel Anne ❤
kazende bu olaydan sonra banladı.

Benim topikte bunu bilmek icin cok erken degilmi? sorusunu soranlar oldugu icin soranlara bu arkadas fesatlar dedi inanmıyorlar dedi
Böyle konusmandan rahatsız oluyorum topigime gelmezsen sevinirim dedigimdede buradan aynen sunu yazmıs alıntı yapıyorum canım.

kazende bu olaydan sonra banladı.
Çünkü öyle bi durum yok canım. Değeri bile 100-120 arasıymış. Bırak ikizi, kese bile gözükmez. İmkansızzzz 😊

Yukarda yazan arkadaşın bile değeri 3545’ken kesesi bile gözükmemiş, düşünün.

Çünkü öyle bi durum yok canım. Değeri bile 100-120 arasıymış. Bırak ikizi, kese bile gözükmez. İmkansızzzz 😊

Bizi kandırdıgını düsündüyse ne diyeyim ben simdi ona onun gibi beddua edemem allaha sirk kosar gibi konusamam.
Allaha havale ediyorum🤲

Benimde ikiz kızlarım var 4+ haftamda betam yuksekti kese görülmedi araştırdım vs boş gebelikmi diye bazıları ikiz olabilir vs okudum ilk 2 gun geçmişti kan verdim 1000.05 beta 2 gun sonra tekrarladım 3545.05 beta 2 kattan fazlaydı buda ikiz gösteriyordu ama kese görülmedi 5+2 de tek kese 6+2 de mi 7 haftalıkmı tam hatırlayamadım ikiz oldugunu ögrendim şimdi kızlarım 3.5 yaşındalar 😊

Gözün aydın Allah sağ salim kavustursun canim cok sevindim

X