Göz Makyajı İstediğimiz kaş şekillerini ve güzel kaşları burada paylaşalım

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kızlar benim kaşımı böyle aldılar en son ben uzatmaya çalışıorum...of hep inceltiolat hem de yuvarlak yapıolar 3-4 yere gitmme rağmen :'( haftalardır bunu becerebilicek karşıyaka civarında güzel kaş alan bi yer arıyorum

ama ben şu kızınki gibi istiyorum :

[/URL

olur mu bilmiyorum :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

kızlar benim kaşımı böyle aldılar en son ben uzatmaya çalışıorum...of hep inceltiolat hem de yuvarlak yapıolar 3-4 yere gitmme rağmen :'( haftalardır bunu becerebilicek karşıyaka civarında güzel kaş alan bi yer arıyorum

ama ben şu kızınki gibi istiyorum :

olur mu bilmiyorum :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

istediğin şekil belli olmuyor resim çok küçük bilmiyorumkismile ama şey yapabilirsin yuvarlak istemiyorsan kavis vermek istediğin yerden kaşlarını kaldır gözlerini sıkıca yum bunu böyle günde boş olduğun zamanlar ya 20 sn falan beklet hergün boş zamanında yap yuvarlaklıktan çıkar belki istediğin şekle daha rahat girer belki boshayallersmile

bu da başka bi poz:

6a00e55291c5fc8833010536e4f9e8970b-300wi

daha net oldu sanırım :/

Son düzenleme:
daha net oldu sanırım :/[/QUOTE]

bu şekle gelmesi çok zor bence daha kalın olması lazım bir de uzun olsaymış köşelerden kısaltabilirdin ozaman bu şekli alırdı yinede iyi bir kuaföre sormak lazım boshayallersmile

tepkiselmi sen bana yazmıssın ben bı daha ekleyeyim canım bi dakıka

ALINTI YAPMAYALIM

Son düzenleme:
kaş şeklin çok tatlııııııı opuyorumnanaktan hem çok seksi olabilecek hem de çok sempatik olabilecek bi yapısı var çok beğendim üstelik kısa da değil ben kısa kaşları sevmiyorum yaa :kedi: çok masum duruyolar ama ben çok beğendim canımmm :içelim:

daha net oldu sanırım :/

bu şekle gelmesi çok zor bence daha kalın olması lazım bir de uzun olsaymış köşelerden kısaltabilirdin ozaman bu şekli alırdı yinede iyi bir kuaföre sormak lazım boshayallersmile[/QUOTE]

şu an zaten uzadılar da yani artık eğim istemiyorum aslında kavis de istemiyorum
dümdüz istiyorum sadece..
onu da çok ii bi kuaföre gitmek lazım yaa :KK43:
karşıyakada valla harıl harıl arıyorum ama bu başıma gelenlerden sonra güvenemiyorum
hep ipince alıyolar bi de böyle yuvarlak alıyolar.ist.dayken düzdü.buraya geldim bozdular ve resmen hani eğim olan yer var ya yuvarlak kısım yani ordaki tüyler çıkmıyoo küstü kaşım resmen :'(

kaş şeklin çok tatlııııııı opuyorumnanaktan hem çok seksi olabilecek hem de çok sempatik olabilecek bi yapısı var çok beğendim üstelik kısa da değil ben kısa kaşları sevmiyorum yaa :kedi: çok masum duruyolar ama ben çok beğendim canımmm :içelim:

tşk ederim tatlım Şeniz uzun ve siyah kaşlarım var...

bu da başka bi resim..

Son düzenleme:
bu şekle gelmesi çok zor bence daha kalın olması lazım bir de uzun olsaymış köşelerden kısaltabilirdin ozaman bu şekli alırdı yinede iyi bir kuaföre sormak lazım boshayallersmile

şu an zaten uzadılar da yani artık eğim istemiyorum aslında kavis de istemiyorum
dümdüz istiyorum sadece..
onu da çok ii bi kuaföre gitmek lazım yaa :KK43:
karşıyakada valla harıl harıl arıyorum ama bu başıma gelenlerden sonra güvenemiyorum
hep ipince alıyolar bi de böyle yuvarlak alıyolar.ist.dayken düzdü.buraya geldim bozdular ve resmen hani eğim olan yer var ya yuvarlak kısım yani ordaki tüyler çıkmıyoo küstü kaşım resmen :'([/QUOTE]

ya zaten kuaförlerin hepsi öyle yapıyor dışarı çık bak kuaföre gidenlerin hepsinin şekli aynı annemin bi kuaförü var annem ondan başkasına gitmez kadın müthiş kaş alıyor ama ben ona bile güvenemiyorum kendim topluyorum fazlalıkları hiç içe girmiyorum sarımsak falan sür iyi gelir belki herkes öyle söylüyor iyice bi uzat eğer uzunsa kaşların boy olarak diyorum yani kaş kıllarından bahsetmiyorum ozaman yanları alıp dümdüz yapabilirsin ama bu modelin yüzünede gitmesi lazım birde o var istanbuldayken güzeldi diyosun demek denemişsin ozaman işin sadece güzel bi kuaför bulmak boshayallersmile

benim kaşlarımda uzun siyah ama biraz daha kalın gibi :ecrin_bebek: kaşların güzelmiş canım yerimseniben

evet cnm haklısın önemli olan çoook iyi bi yer bulmak sanki izmirdekiler bnm kaşlarımı ince alıp yuvarlak yapmak için sözleşmişler maşallah :KK70:
bi de kaş kalemi hiç denemedim onu da mrk ediyorum çk.

bende eklicektim bikaç resim upload ediyorum eklicem ama eklemiyor yaa deli oldum offf linklerin hiçbirini kabul etmiyor bilmiyorumkismile eklemiştim önceki sayfalarda ama bunlar yeniydi boshayallersmile

bende eklicektim bikaç resim upload ediyorum eklicem ama eklemiyor yaa deli oldum offf linklerin hiçbirini kabul etmiyor bilmiyorumkismile eklemiştim önceki sayfalarda ama bunlar yeniydi boshayallersmile

neden yuklemıo acaba...ImageShack® - Online Media Hosting sitesinden yüklüorum ben... ilk sayfalarda varsa bakayım ben merak ettim senin kilerideeeekaydirigubbakcemile5

neden yuklemıo acaba... sitesinden yüklüorum ben... ilk sayfalarda varsa bakayım ben merak ettim senin kilerideeeekaydirigubbakcemile5

bende ordan yükledim linki koydum en başka oldu ama şimdi alıntı yaptığımda bile url varsa koymuyo mecbur siliyorum öyle alıntı yapıyorum :gitme: koyabilsem koycamda işte olmuyo :bbo:

X