istenmeyen tüylere etkili olduğunu düşündüğüm yeni bitkisel karışım

Arkadaşım birşey sormam mümkünmü?

Bu karışımı hangi bölgende,yani ortalama ne kadar kalınlıkta olan bir tüye kaç defa uyguladın ..o uygulamayla ne kadar bir incelme -azalma kaydettin..teşekkrüler..

Arkadaşım birşey sormam mümkünmü?

Bu karışımı hangi bölgende,yani ortalama ne kadar kalınlıkta olan bir tüye kaç defa uyguladın ..o uygulamayla ne kadar bir incelme -azalma kaydettin..teşekkrüler..

merhaba melikex
ben bu karışımı alt bacak ,bikini bölgesi ve koltuk altı bölgelerine uyguladım
bacağımın arka kısmında çok az ince tüyler vardı onlar hala çıkmadı ,görünürde bişey yok tek tük tüy var onlarda çook inceldiler ,bacağımın üst kısmındaki tüylerde kalındı ve oldukça inceldiğini görüyorum,özellikle diz kapağımdaki tüyler çok sık ve yoğundular oradada 5-10 tüy ancak çıkmışki onlarda inceldiler
bikini ve kolaltı tüylerimin yoğunluğu aynı ama tüyler çon incelmiş durumda
şimdi gözlemlerim bunlar....
bu durumda ince tüyler içinde çok etkili göründüğü söyleyebilirim
....

bu konunun 1 günde 10 sayfa ilerlemesini beklerdim ama pek dikkat çekmemiş şaşırdım.. deneyenlerin sonuçlarını bildirmelerini bekleyelim en iyisi.

hafta sonu araya girdi ,belkide ilgi bu yüzden eksiktir:))
benimde dikkatimi çekti biraz
limon tuz vb başlıklar daha çok ilgi görmüştü
bunu kullanmak daha zahmetli geldi belkide ,kimbilir:))
denemeye değer diyorum sadece......

not...!!!!!
bu karışım haricen kullanılmalı
oral yoldan kullanılamaz!!!!!!
not...!!!!!
karışımı test etmek için küçük bir bölgenizde kullanınız( özellikle alerjik reaksiyona karşı duyarlılığı olanlar)

bebekbeklerken, siz ne kadar zamandır yani ay yıl gün olarak kullanıyorsunuz bu karışımı?

geçmiş sayfalarda kaç kez ne kadar süreyle kullandığımı yazmıştım
cilde bi zararı olurmu sorusuna gelince
ben şuana kadar bi yan etki görmedim
hepsi tanınmış bilinen bitkiler,hatta oral yoldan bile çeşitli hastalıklar için kullanılan bitkiler
sadece içerisinde etil alkol olduğundan bazı ciltlerde belki alerjik resaksiyon gösterebilir onuda test ederek anlarsınız ,zırnık vb gibi zararlı bir madde yok gördüğünüz üzere...
karar sizin,ben buldum böyle bir formülü,kullanıp kullanmama kişilere kalmış
kokusu bana göre kötü değil ,tülbentten süzdükten sonra daha hafif bir kokusu oluyor,kokuyuda dahah çok kekik veriyor,diğerleri pek kokmuyor,kısaca vücutta koku kalmıyor,çok çabuk emilip gidiyor
ben yıkanmıorum bikaç gün kullanım sonrasında,hiç rahatszlık vermedi ..

peki bu yontemi bi yerde mi okudun kendin mi kesfettin nasil buldun yani o kismiini anlatabilir misin?
asil etkiyi yapan kilin kokunun canszlastiran madde sence o bitkiler mi yoksa etil alkol mu?

siz kaç defa kullandığınızı yazmışsınız, ne kadar zamandır kullandığınızı yazmamışsınız. ben bunu merak ettim. 1 ay önce mi, 2 ay önce mi? nasıl?

1,5 ay oldu ,15 günde bir uyguladım cnm.
...
tüyleri zayıflamaya yarayan bitkilerdir,alkol tertip hazırlamak için gerekli bir malzemeydi
bitkilerin kullanımıyla ilgili googlede detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz
bu formüle nasıl ulaştım?
-uzun zamandır araştırıyordum kılın anatominisi ,kıl köklerinin nasıl zayıflayabilceği vs...
yakın zamanda buna benzer tertip hazırlayan birinin karışımını uyguladım ,sonra ulaşamadım kendisine
onun kullanım hazırlanış bilgileri ve nette uzunca zaman araştırdığım bilgileri derleyip bence o karışımdan daha etkili bi karışım hazırladım ,çünki anason ve kekik yoktu onun içinde ,ben anasonu karışım öncesi kullanımda daha etkili olabileceğini düşündüm ..
bu bitkiler kıl köklerindeki yağları yapısını bozup kıl köklerini zayıflatmaya yarıyor
....
inanın piyasada yada elden buna benze belkide çoğu çok etkili olmayan ürünler satışa sunuluyor ve fiyatlar korkunç derecede pahalı ..
30 ml 100-150 tl ye satan insanlar var
düşünsenize benim vermiş olduğum tertipin maliyeti max 10-15 tl anca olur
bende kadınca bu sömürüye kendi çapımda bir dur deme ihtiyacı hissettim ve işin ticari boyutunu kesinlikle düşünmedim ,öyle olsaydı tahmin edersinizki paylaşmazdım ...

canim sen de tahmin edersin ki insanlar tenlerine bisi surmeden once en detayiyla bilgi almak isterler.
o yuzden merakimdan soruyorum ben de ne kadar arastirmis dahi olsam internette zirniktan idrardan ve bunun gibi benzer maddelerden daha etkilisini okumadim henuz.
verdigin karisim cok enteresan geldi dahasi bunu kendin bulmus olman daha da enteresan geldi.
kimya tarzi bir bolum okudun mu ya da ilgin var mi acaba?

piyasaya tanitip patentini de alabilirsin pek tabi.. neden bunu yapmadigini da merak ettim ayrica?

ha bu arada bu etil alkolde ,bebeklerin göbek bağının iyileşmesi için kullanılan alkolden hatta bebekler için kullanılan %70 lik etil alkol oluyor,benim karışımdaki %30 luk olandan ..

canim sen de tahmin edersin ki insanlar tenlerine bisi surmeden once en detayiyla bilgi almak isterler.
o yuzden merakimdan soruyorum ben de ne kadar arastirmis dahi olsam internette zirniktan idrardan ve bunun gibi benzer maddelerden daha etkilisini okumadim henuz.
verdigin karisim cok enteresan geldi dahasi bunu kendin bulmus olman daha da enteresan geldi.
kimya tarzi bir bolum okudun mu ya da ilgin var mi acaba?

piyasaya tanitip patentini de alabilirsin pek tabi.. neden bunu yapmadigini da merak ettim ayrica?

hayır i.i b.f (iktisat )mezunuyum
şuan bulunduğum işimden memnunum ,kendimize ait ticari bir işletmemiz var
başka ek bir işe ihtiyaç duymadım çok şükür
ister inanın ister inanmayın ,bende çoğunuz gibi uzunca zamandır kurtulma yollarını arıyordum ,bu kadar bayanı böyle bir bilgiden mahrum bırakmak istemedim
patent işiyle falan uğraşamam,düşünmüyorumda ..(patent çıkaracak biri açıklamaz işin sırrını:)
..
tamamen merak sonucu ulaşılmış bilgiler,tabi bazı bitki uzmanları ve kimyagerlerlede görüştüm ..bitkiler ve kullanımı hakkında bilgiler almak için..
...
detaylı bilgi almak mevzuuna gelince ,tabiki soracaksınız
bende çok sordum bi çok kişiye ,tek kelime söylemiyorlar ,siz sanki piyasada satılan ürünlerin içindeki maddeleri biliyormusunuzki diyenler oldu ....insanı bu kadar basite alanlar var malesef....

ben bir kez tek seans secred garden adında bi ürün kullanmıştım sadece ,tüylerimi acyip kalınlaştırmıştı ve bir daha kullanmadım
sonra piyasadakilerin hepsini araştırdım yorumları takip etim ama daha önce kullandığım bu üründen dolayı cesaret edemedim hiç birine
takii bu bitki karışımlarını kullanana dek..
limon-tuz ,zırnık ,idrar ...hepsini takip ettim ama çok iyi neticeler almış olanıda pek duymadım
ve çok etkili olduğunu düşünmüyorum açıkçası
belkide uzun süre kullanımda bi fayda gören olur
okadar çaba ve zaman veriliyor ,inş bi şekilde çözümlenir bu kıl tüy meselesi ...

simdiye kadarki yorumlarini okudum cogunde yag iceren kremleri sakin kullanmayin diyorsun. kil koklerinin yapisinin yagla beslendigini yag cozucu maddelerin kil uretimini yavaslatacagini soylemissin..
bunlat guzel tamam.
peki ilerde yeniden cikma olasiligi nedir?
yani deri altindaki kil yapisini bozdugumda yap yapisini incelttgimizde derimizde istemedigimiz bir takim semptomlar ya da kirisikliklar ya da yaz gelince renk degisimi gibi skntilar olabilir mi?

ya acikcasi bu kil tuy meselesi yuzunden insanlari cok fazla sey deniyolar ve bi sekilde zararli olabilecek seyleri de deniyolar.
karinca yumurtasi kremi ve bioder denemis birisiyim. ikisi de masaldan ibaret, o zamandan beir yeni bisi de denemiyorum artik.
biseyler denersem hakkaten sonuc almak istiyorum.

ya acikcasi bu kil tuy meselesi yuzunden insanlari cok fazla sey deniyolar ve bi sekilde zararli olabilecek seyleri de deniyolar.
karinca yumurtasi kremi ve bioder denemis birisiyim. ikisi de masaldan ibaret, o zamandan beir yeni bisi de denemiyorum artik.
biseyler denersem hakkaten sonuc almak istiyorum.

Kesinlikle katılıyorum,boderi okadar uzun süre düzenli kullandım ki,benim gibi sabrederek yapan olmamıştır eminim.Onca zamanda sadece çoook azıcık inceltme yaptı o kadar..Karınca yumurtası yağıymış kremiymiş,hatta capilexi dahi denedim hepsi palavra çıktı..Ben bir süredir bitki dermanı kullanıyorum çok fazla olmadı daha ama sabrederek devam ediyorum,bıyık,kaş ortası ve yanaklardaki ince tüylere kullanıyorum.Bıyık bölgesinde ciddi fark gözlemlemeye başladım.Baya geç çıkmaya ve incelmeye başladı ,bakalım diğer bölgeler ne olacak,kaş ortası zaten kalın malum..Vücut için lazere gidiyorum..Offf :KK70:

bioder vb gibi bütün ürünlerin amacı ,hatta lazerin bile amacı kılın bu yönlü yapısını bozmaya yöneliktir,yani bu bozulma tehlikeli bir bozulma değil benim anladığım kadarıyla ,sadece kıl kapsülündeki yağları parçalıyor ..
araştırmalarım sonucu bu karışım yan etkisi olursa şu şekilde olabilme yönünde;ciltte kızarıklık ,hafif yanma vb ..
ben oldukça beyaz tenliyim ,cildimin pürüzsüzleştiğini ve epilasyon sonucunda oluşan tahrişlerin iyileştiğini farkettim (bende epi sonrası özellikle suyla temas ettiğimde cildimde çok fazla kızarıklar oluyor ve 2 güne ancak geçiyor bu kızarıklar) bu karışım bu anlanmda bana iyi geldiğini söyleyebilirim
ama siz yinede isterseniz küçük bir bölgenizde test ediniz(etmekte yarar var)

X