istenmeyen tüylere etkili olduğunu düşündüğüm yeni bitkisel karışım

merhaba nanelinargile
evet kendimce bende bu konuyu araştırdım ,özel tertip hazırlayan kişilerle görüştüm
tüyler yok olmaya başladı diyelim
seanslarımızı bitirdik diyelim
4-5 ayda bir karışımı uygulamak yeterli gelebilir görüşlerine ulaştım ama ne derece doğrudur bende bilmiyorum
kendi yorumuma gelince;kılları besleyen ,tetikleyen bi rahatsızlık(pko gibi) olmazsa çoğalmayacağını umuyorum

Tamam canım, çok teşekkür ederim cevabın için.

Senin ve senin formülü deneyenlerin haberlerini bekliyorum. a.s.

içerisinde kullanılan bitkilerle ilgili ve tüylere olan etkisiyle ilgili bikaç açıklayıcı cümle(ne şekilde etkisi oluyor diye soranlar içindi)
-bu bitkiler yağ üzerine etkilidir,kıl kökü yağ hücrelerinden destek alırlar,bu bitkilerde yağları parçalayarak kıl oluşumunu zayıflatırlar zamanla...

slm canım bu bilgileri bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz bende deniycem ama benim ev hiç güneş almıyo normal bi ortamda dursa da yine olurmu acaba yoksa güneş ışığı şartmı.güneş ışığı niçin sıcaklık içinmi bunun içinse sıcak bi ortamda dursa yani kalorifer peteklerinin üzerine koysak şişeyi olurmu acabamirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmir

slm canım bu bilgileri bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz bende deniycem ama benim ev hiç güneş almıyo normal bi ortamda dursa da yine olurmu acaba yoksa güneş ışığı şartmı.güneş ışığı niçin sıcaklık içinmi bunun içinse sıcak bi ortamda dursa yani kalorifer peteklerinin üzerine koysak şişeyi olurmu acabamirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmir
merhaba zubeyda,
karışımı ilk hazırladığında 15 gün kadar gün ışığında bekletiyorsun ,yani karanlık bir ortam olmamalı ,aslında güneşli günlerde hazırlamak belkide daha uygun ama kış mevsiminde olduğmuzdan güneş gören yani bir pencere önü olabilir bu yer...
sonra bu 15 günün bitimindede koyu renkli cam herhangi bir şişede saklamalısın ..
(kalorifer peteği olmaz :))

a.s teşekkür ederim bebekbeklerken hemennnnn hazırlıycam :teytey::sm_cool::teytey:

:1shok::1shok: sok oldum acaba gercekten yararmı işe off bıktım artık :1no2:
denemek ıstıyorum ama hayal kırıklıgındanda bıktım :1no2:
yanlıs anlamayın sıze ınanıyorum yanı gercekten kendınız boyle kesfedebılırsınız
ınsallah ıse yarar şakkıdı
baska yapan uygulayan varmı acaba aramızda

bende deyeceğim dolunayda tüylerimi alacağım
sonra bu karışımı gün içinde 3 kez uygulayacağım
uygumam bittikten sonra 4 gün boyunca karıca yumurtası kremimi süreceğim -tatlicadiarzu- herhalde bu kıl kökleri bir kaç senasa ölür kötükedihüso
ölmessede daha yapacak birşeyim kalmıyor..... kaç yöntemi bir arada kullancam tabiki ama aynı gün değil cildime de yazık dimi ama :nazar:
ama bugün karışımı hazırlasam 12. gün dolunaya geliyor 3 günden bir şey olur mu ki acaba????CADIARZU

arkadaşlar hepinizi anlıyorum
bu kıl tüy meselesi bayanlar için gerçekten çok can sıkıcı bir durum
ama benim verdiğim bu tertipi uygulayacağınız zaman başka birşey kullandığınızda etki görmeyebileceğini düşünmeden geçemiyorum
sebebi ise karınca yumurtası yağı hakkındaki duyumlarımdır
yani piyasada sahteleri mevcut ve gerçekten etkili olup olmadığına dair çok sağlam veri yok sanıyorum
bu tertiple amaç yağlar üzerindeki etkiyle sonuç almak
eğer yağla desteklenen bi karışım uygulanırsa bu tertipten iyi sonuç alınamayabilir
karar sizin
isterseniz bir seansınızı sadece bu uygulamayı denemeye ayırın ,sonucu gözlemleyin sonra istediğiniz başka yönteme geçin
benim nacizane fikrim bu şekildedir.

özellikle üzerlik başta olmak üzere diğer bütün bitkiler (karışımdaki ) kıl kökleri üzerine çok etkililer
kişiden kişiye etki süresi değişmekle beraber birkaç seans sonrasında iyi neticeleri gözle görülür bir şekilde farkedeceğinizi umuyorum

özellikle üzerlik başta olmak üzere diğer bütün bitkiler (karışımdaki ) kıl kökleri üzerine çok etkililer
kişiden kişiye etki süresi değişmekle beraber birkaç seans sonrasında iyi neticeleri gözle görülür bir şekilde farkedeceğinizi umuyorum

teşekkür ederim...
ben kullandığım üründen çok memnun kaldım
bu yüzden bırakmak istemiorum
ama senin bu yönteminde bana çok etkileyici geldi
zaten aynı gün kullanmayacağım a.s
karıştırmayıhiç düşünmedim korkarım zaten :)

ya ben yüzde otuzluk aldım etil alkolü ama kaç ml bilmiyorum orta boy kahverengi şişenin içinde aldım. ya zaten oran olarak beşte bir yaparsam tohumlarla miktarı önemli olmaz bence.

benim merak ettiğim şey tohumları aldım ama çekmediler. tohumlar çok küçük ezmem gerekiyor mu ya da evde dösem olur mu

cnm bu etil alkolü eczacıların kendi hazırlıyo
sen şu kadarlık istiyorum demedinmi
istersen ölçülü bi şişe yada kaba koy kaç ml olduğunu görürsün
evet bitkiler 1/5 etil alkol 4/5 oranında olacak
evet her yer toz haline getirme isteğini kabul etmiyor
burdan bi arkadaş blendırla denesem olurmu demişti,istersen bi dene
ama kolay dövülmüyor çok sertler elde herhangi birşeyle ,muhakkak çekirdek cinsi şeyleri öğüten bişeyle yapılmalı
toz haline getirilmeden uygulanırsa sonuç alınmaz,muhakak toz haline getirilmeli bi şekilde

sordu ne kadar olsun diye ben bilmediğim için ne kadar gerektiğini orta boy şişede olsun dedim.

sordu ne kadar olsun diye ben bilmediğim için ne kadar gerektiğini orta boy şişede olsun dedim.

tamam cnm inş çok küçük bir şişe değildir
madem emek verip hazırlamak istedin uzun süreli bi karışım miktarı olur inş
gelişmelerden haberdar edersin
kolay gelsin

ben tohumlari evde karabiber vs oguttumuz makinayla cektim.makinaniz yoksa el degirmeni dedikleri aletlerle de olur kanimca..

yaw azim buna derler işte, bu tüylerden kurtulmak için kendine ve herkese faydalı olabilecek bir buluş ne güzel. seni tebrik ediyorum. bende bir süredir yemeklerden önce kilo vermek için 1 tatlı kaşığı çörek otu yiyordum,tv de duydum, psikolojik olabilir senin tarifte görünce etkilenmişimdir belki ama bu ay hem idrar uyguladım hem çörek otu tükettim,bacaklarımda çok azalma var, buna bağlıyorum direk, bağladım gitti:))) konuyu inceliyorum ve en yakın zamanda tarifini kullanmaya çalışacağım. sanırım bu idrar olayı ve senin tariften sonra aldığım karınca yumurtaları elimde patlayacak:) eğer bu dediğin işe yararsa varya çok dua alacaksın çoookkkkkk :))))) teşekkürler
ya idrar derken ne idrarı uyguladın,nası uyguladın,ne kadar süre uyguladın?
ben yarın bu bitkileri alıp hazırlayacağım karışımı umarım faydasını görürüm...

ya bunların hepsinin tohumumu olması lazım mesela kekikğin fln tohumunu nasıl bulacağız?

merhaba arkadaşlar
tohum olan bitkiler sadece çörek otu ve üzerlik (bu iki bitki şekil olarak birbirine çok benziyor zaten )
kekik ve anason ot şeklinde ,üzerlik dışında bu bitkilerin hepsini tanıyabileceğinizi düşünüyorum
aktara gittiğinizde ,x kadar üzerlik ,x kadar çörek otu ,x kadar kekik ve x kadar anason istiyorum deyin ,mutlaka doğru şekilde vereceklerdir ..

^^^^^^^
bahsettikleri idrar yöntemi ;dolunay zamanında kişinin kendi idrarını tüylerini kökten aldıktan sonra uygulayacağı bölgelerine sürmesi oluyor ,detaylı bilgilerde dolunay zamanında idrar başlığında paylaşılıyor

linkide şu arkadaşlar
http://www.kadinlarkulubu.com/istenmeyen-tuyler/199737-tuylere-enteresan-cozum-dolunay-idrar.html
hala malzemeleri alamadım ama ben buradaki tarifin daha çok işe yarayacağını düşünüyorum. elimdeki karınca yum. yağlarını bitirmeliyim, karıştırmayım diyorum uygulamaları. idrar olayında belki psikolojik bilmiyorum çok olmasada azalma oldu bende. sadece bacağıma denedim 1 kez arka üst bacağımdaki kıllarda azalma var. (eskiden jiletlediğim için tüyü geçti kıl oldu çok fena. jilete hayırrrr.) kurtulacaz bu kıldan tüyden inanıyorummmmm :lepi:

X