istenmeyen tüylerinden KURTULANLAR..!

kızlar yaptığımız yöntemleri paylaşmak güzel ama.. bir eksik yön var. bana göre tabi. şunu diyorum paylaşımlarımıza kılların yapısı hakkında da bilgi versek iyi olcek. çünkü sana 2 seansta yarayan bana 4 seansta yarayabilir. etki etme süreleri kişiden kişiye faklılık gösteriyor. bilmem anlatabildim mi?
hani kıyas yapma açısından daha sağlıklı olur diye düşünüyorummm.sengözlerimebaksanab

ben genelde her ay ağda yapmasam rahatsız olurdum artık iki ay yapmasam olmuyorum tüylerimde siyah ve biraz kalındır.

kullanilan yöntem: bioder krem
süre: yaklasik 1 sene ( killar bir ayda anca ciktilari icin her ay üc gün kullaniyorum)
kullanilan bölge: bacak, bikini bölgesi, koltuk alti, göbek
temizleme yöntemi: önceden agda simdi eldive
uygulama sekli: killar alindiktan sonra 3-4 gece
sonuc: killar gözle görülür bi farkla inceldi ve baya gec cikiyor ben 1ay yada 1bucuk ay sonra bidaha aliyorm killari, bacagimin bazi yerlerindede artik cikmiyor
dünde kollarimi eldivenle aldim ve limon sürdüm bugün sabah limon tekrar sürdüm ve gece yatarkende karinca yumurtasi yagi sürcem iki gün daha karinca yagi sürcem sonucu paylasacam

nette dolaşırken ilginç bir sayfaya dek geldim. tüyox ile ilgili bir diyalog.
kısaca özetlersem tuyoxu kullanan genç kız bundan memnun kalmadığını bir foruma
yazmış. karşılığında ise bir adam (kim olduğunu bilmiyorum) ürünü doğru kullanımda 2 hafta içinde kılların biteceğini bi şişe ile tüylerinden kurtulacağını yazmış.. ( bu arada ürün hakkında bilgi veren kişi forum sahibi değil oda bi ziyaretçi) burda ilginç olan nedir diye sorabilirsiniz. evet ilginç olan ürünü üzerindeki kullanma talimatı değil
adamın önerdiği yol.. doğrusu merak ettim.

tüyox u n kullanımı için önerilen yol ise: tüyox tüy azaltıcı kıllar alınmadan 30 dk önce sürülecekmiş. sonra kllar alınıp tekrar tüyox sürülecekmiş. ilk bir haftada bu işlem 3 kere uygulanacakmış. ikinci hafta tüyox sürülüp çıkan kıllar cımbızla alınacakmış ve üzerine tekrar tüyox... ondan sonrada şiedeki ürün bitene kadar kullanacakmışş. ve bitecekmişşş.

soğan suyundan sonra bunu kesinlikle denicemmm. tabi önce emzirme dönemini atlatmam lzımmm.:ecrin_bebek::emir_bebek:

tüyox çok uzun süre kullanmak gerekiyor yani 3 gün 5 gün sürmek değil
ama epilixir sadece 1 gününü alıyor birdaha kıllar çıktığında alıp sürüyorsun
ben çok uzun süre sürülen şeyleri hiç sevmiyorum
hem kıllar varken sürmenin bir anlamı da yok bence gözenekler kılla kapalıyken ne kadar etki edebilir ki

tüyox çok uzun süre kullanmak gerekiyor yani 3 gün 5 gün sürmek değil
ama epilixir sadece 1 gününü alıyor birdaha kıllar çıktığında alıp sürüyorsun
ben çok uzun süre sürülen şeyleri hiç sevmiyorum
hem kıllar varken sürmenin bir anlamı da yok bence gözenekler kılla kapalıyken ne kadar etki edebilir ki

bu konuda ben de katılyorum ..sana... bioder kerem bana yaradığı halde günaşırı kullanmaktan bunaldığım için bıraktım. ama anlatıldığına göre( ki ne derece doğru bilmiyorum) 2 hafta bu şekilde kullanımdan sonra bitiriyormuşşşşşş....:kedi:

sanırım yok :))
bende bayağı bi zaman oldu hatırlamıyorum tam ama araştırmıştım bu ürünüde
buhara ile aynı sanırım
piyasaya çıkalıda bayağı oldu,iyi sonuç alınsaydı eminim sıkça heryerde paylaşılırdı.
içeriğindeki bitkiler östrojen içerikte ağırlıklı ,sanırım erkeklik hormonları hedef alınmış
androjenleri bloke ederek kıllar yok eidlmek istenmiş
yarın daha detaylı inceleyeceğim bu bitkileri,bi bakalım işe yarıyormu ..

sanırım yok :))
bende bayağı bi zaman oldu hatırlamıyorum tam ama araştırmıştım bu ürünüde
buhara ile aynı sanırım
piyasaya çıkalıda bayağı oldu,iyi sonuç alınsaydı eminim sıkça heryerde paylaşılırdı.
içeriğindeki bitkiler östrojen içerikte ağırlıklı ,sanırım erkeklik hormonları hedef alınmış
androjenleri bloke ederek kıllar yok eidlmek istenmiş
yarın daha detaylı inceleyeceğim bu bitkileri,bi bakalım işe yarıyormu ..
nette gezerken karşılaştım. satan eczacılar tüyox buharanın biodere göre daha çok satıldığını yazmışlar. bi de ben şuna inanıyorum iyi ürünlerin pek reklema ihtiyacı yoktur.bilmem yanılıyor muyum. eğer araştırmalarından bişey öğrenirsen paylaşımlarını ilgiyle takip edecem. tşk ederim.

nette gezerken karşılaştım. satan eczacılar tüyox buharanın biodere göre daha çok satıldığını yazmışlar. bi de ben şuna inanıyorum iyi ürünlerin pek reklema ihtiyacı yoktur.bilmem yanılıyor muyum. eğer araştırmalarından bişey öğrenirsen paylaşımlarını ilgiyle takip edecem. tşk ederim.

reklamın iyi ürün kötü üründen ziyade üretenin elinde(imkanları doğrultusunda tabi) olduğunu düşünüyorum,her reklamı olan ürün iyidir yada reklamı olmayan ürün kötüdür diyemeyiz .ulaşmak isteyenlerde bizler gibi bi şekilde ulaşıyor zaten..
yarın inceleyeceğim çünki bu bitkilerin içerisindeki kimyasal aktivitelere bakacağım,tek tek ne işe yaradığını (kıllara etkisini özellikle) paylaşacağım.
araştırmalarım sonucu çok güzel kaynaklar edindim
yarın görüşmek üzere

herkesin yeni yılını kutluyorummm. iyi yıllar arkadaşlarrr.......zemuszemus

tüyox u inceledim
içeriğindeki bitkilerin aktiflerine baktım
çok kayde değer aktifler içermiyorlar malesef
bi Vitex agnus diğerlerine göre işe yarar görünüyor ,kıl yok edici özelliği yok bu ürünün bana kalırsa,sadece östrojen türevlerini baskılamayı hedef almış sanki..

Tüylerinden kurtulan yok mu başka? Lazer de olur, iğneli de olur başka yöntemlerde olur yeterki kurtulalım.

Ben lazer epilasyon yaptırıyorum.. benim tüylerim çok sertti.. Hiç ağda yapmamıştım çünkü.. Ama şimdi çok memnunum.. 6 seans bitti... Zaten artık gitmiycem.. tek tük yumuşak tüy kaldı.. Onlar içinde 1 sene sonra giderim artık..

X