Rüya Yorumları istiharemin anlamı nedir

Elifesenn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2024
19
-1
Merhaba 1 senelik ilişkim vardı 1 ay önce ayrıldık git evlen dedim nişanlanmış ama nişanlandığına dair bir şey paylaşmıyor ve ben aradığımda hiç bir şey söylemedi bağırdı arama beni dedi normalde bana hiç bağırmazdı büyük ihtimalle görücü usülü nişanlandı ama anlam veremediğim şeyler var ne bana söylüyor ne paylaşıyor sadece fake hesaptan yazdırmıştım eliyle yüzük fotoğrafı attı ama inandırıcı gelmiyor bu arada onun için istihareye yatmıştım mavi bardakta su uzatmıştı bana ve iki kere evlendiğimizi gördüm sizce bu istihareden ne çıkartmalıyım? Not: istihareye yatarken hakkımda hayırlımı diye yattım evlenecek miyim diye değil. Kızlar üzgünümm üzgün 1 ay önce seviyorum ölüyorum diyordu zoruma gidiyor

Son düzenleme:
hiçbirşey çıkarmamalısınız
yaşadıkalrınızın etkisi ve istiharenin de hurafe rivayetleri bilinçaltınıza işlemiş ki böyle bir rüya görmüşsünüz
istihare vardır fakat bu şekilde değil

Yatarken hakkımda hayırlımı diye yatmıştım evlenecekmiyim diye değil
Cevabım yine aynı
İstihareye yattıgınızda rüyanızda kırmızı yeşil ışık görmezsiniz,susadıgınızda evleneceğiniz kişi gelip size su getirmez vb ...
İstihare sorusuna karşılık gelmiş bir cevabı altta paylaşıyorum
-İstihare önemli bir sünnettir. Herkesin kendi istiharesini yapması doğru olandır. İstiharenin rüya görmekle ilgisi yoktur. Önemli olan istihareden sonraki dönemde kişinin kalbine gelen ilhamdır; daha olumlu düşünüyorsa istihare için olumlu, soğuk bakmaya başladı ise istiharesi için olumsuz diyebiliriz. Evlilik için de diğer işler için de kural budur. Allah'a emanet olun.
-İstihare için rüya görmek de yoktur. Rüya gerekli değildir. Eğer gördüğü bir rüya, kalbinin ona ısınmasına veya soğumasına neden olmuşsa o rüya o zaman istiharenin sonucu olmuş demektir.

Cevabım yine aynı
İstihareye yattıgınızda rüyanızda kırmızı yeşil ışık görmezsiniz,susadıgınızda evleneceğiniz kişi gelip size su getirmez vb ...
İstihare sorusuna karşılık gelmiş bir cevabı altta paylaşıyorum
-İstihare önemli bir sünnettir. Herkesin kendi istiharesini yapması doğru olandır. İstiharenin rüya görmekle ilgisi yoktur. Önemli olan istihareden sonraki dönemde kişinin kalbine gelen ilhamdır; daha olumlu düşünüyorsa istihare için olumlu, soğuk bakmaya başladı ise istiharesi için olumsuz diyebiliriz. Evlilik için de diğer işler için de kural budur. Allah'a emanet olun.
-İstihare için rüya görmek de yoktur. Rüya gerekli değildir. Eğer gördüğü bir rüya, kalbinin ona ısınmasına veya soğumasına neden olmuşsa o rüya o zaman istiharenin sonucu olmuş demektir.
Yani ertesi gün çok mutlu huzurlu uyanmıştım fakat olanlar belli çok zoruma gitti toparlanamıyorum böyle bir at hırsızına üzüldüğüm için

ay hiç böyle düşünmemiştim
şu ana kadarki en mantıklı yorum bu olsa gerek
gittim iki saate istihareye uygun cevaplara aradım ya :KK70:
😂😂😂😂
Adam sana rüyanda bile bir bardak su iç demiş ilişkinin üstüne daha ne olsun
Ok

😂😂😂

Ne zoruma gidiyor biliyor musun bana onca kötülük düşündü şuan o nişanlanıyor o mutlu oluyor ben burada ağlıyorum ya ben onu hazmedemiyorum galiba
Kız onun ileride yaşayacaklarını ve şu an yaşadıgı arka planı saniye saniye bilemezsin sen
Gitsen çocuga zarar versen gene için sogumaz
Allaha bırak,kurtulduguna şükret
Şu an için sağlıklı düşünemiyorsun
Bak haberlere millet ayrılmak istiyor ayrılamıyor
Ayrılmaya gidiyor kafasına kurşun yiyor
Az biraz ciddiye alın şu hayatı
Ya gitsin adam o kadar mutlu olsun ki aklına bile gelmeyin
Size çektirdiği şeyler zaten ondan bi şekilde çıkar sizin görmenize gerek yok illa

Her nişanlanan, evlenen, mutlu mu oluyor bak buralarda ne konular okuyoruz :)
Zaten uygun değildik biliyor musun onun ailesi farklı kendilerine göre gelenek görenekleri var bizimkiler çok farklı düşün adam 31 yaşında görücü usülü tanışıyor bunun bana sinyalini 1 ay önce yakmıştı zaten halasının bulduğu görücü usülü kıza gitmiş benimle ayrıyken kızın ailesi yüzünü erkeklere göstermiyormuş geri dönmüşler sonra yine ayrıldım tamamen ayrıldım bi ara yine tartışmalarımız oldu 1 ay önce en son o meğerse adam yüzük takmış

Kız onun ileride yaşayacaklarını ve şu an yaşadıgı arka planı saniye saniye bilemezsin sen
Gitsen çocuga zarar versen gene için sogumaz
Allaha bırak,kurtulduguna şükret
Şu an için sağlıklı düşünemiyorsun
Bak haberlere millet ayrılmak istiyor ayrılamıyor
Ayrılmaya gidiyor kafasına kurşun yiyor
Az biraz ciddiye alın şu hayatı
Ya gitsin adam o kadar mutlu olsun ki aklına bile gelmeyin
Size çektirdiği şeyler zaten ondan bi şekilde çıkar sizin görmenize gerek yok illa
Dipdibe oturduğumuz için atlatmakta zorlanıyorum

X