Rüya Yorumları istiharemin anlamı nedir

Elifesenn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2024
19
-1
Merhaba 1 senelik ilişkim vardı 1 ay önce ayrıldık git evlen dedim nişanlanmış ama nişanlandığına dair bir şey paylaşmıyor ve ben aradığımda hiç bir şey söylemedi bağırdı arama beni dedi normalde bana hiç bağırmazdı büyük ihtimalle görücü usülü nişanlandı ama anlam veremediğim şeyler var ne bana söylüyor ne paylaşıyor sadece fake hesaptan yazdırmıştım eliyle yüzük fotoğrafı attı ama inandırıcı gelmiyor bu arada onun için istihareye yatmıştım mavi bardakta su uzatmıştı bana ve iki kere evlendiğimizi gördüm sizce bu istihareden ne çıkartmalıyım? Not: istihareye yatarken hakkımda hayırlımı diye yattım evlenecek miyim diye değil. Kızlar üzgünümm üzgün 1 ay önce seviyorum ölüyorum diyordu zoruma gidiyor

Son düzenleme:
Bana demişti 1 ay öncesinde görücü usülü halası bulmuş istemeye gitmişler kızın ailesi yüzünü göstermiyomuş erkeklere sonra geri dönmüşler büyük ihtimalle o kız
Saçma sapan ilişkiler, yüzünü bile görmediği kızla eminim çok sağlıklı bir evliliği olur. Siz de burda ağlıyorsunuz o mutlu olacak ben yalnızım falan. Yapacağı evliliğin ne kadar aceleye geldiğini ve sağlıksız olduğunu görmüyor musunuz? İki gün sonra karı ayrı koca ayrı tiktokta sevgili bulmaya başlarlar. Siz de Müge Anlı'da izlersiniz. Hayırlısı.

Çok haklısın biliyor musun beni ne hale getirmiş 1 senedir ağlıyorum üzülüyorum Allah kurtarmış bence beni
Kimse kimseyi ne hale getiremez, kişi bile isteye bunu kendine layık görür. İlişki boyunca bir ayrıl bir barış, sonra yine kavga... Siz nişanlanıyor olsanız sizi aramasını ister miydiniz? Nişanlınıza bunu layık görür müydünüz? Görücü veya değil sizi ilgilendirmiyor kiminle ne yaptığı. Milleti rahatsız etmeyin. Beni artık arama diye bağırmış adam. Bunu duymak ağrınıza gitmedi mi gururnuz kırılmadı mı? Ki hak etmişsiniz bu lafı duymayı.

Kimse kimseyi ne hale getiremez, kişi bile isteye bunu kendine layık görür. İlişki boyunca bir ayrıl bir barış, sonra yine kavga... Siz nişanlanıyor olsanız sizi aramasını ister miydiniz? Nişanlınıza bunu layık görür müydünüz? Görücü veya değil sizi ilgilendirmiyor kiminle ne yaptığı. Milleti rahatsız etmeyin. Beni artık arama diye bağırmış adam. Bunu duymak ağrınıza gitmedi mi gururnuz kırılmadı mı? Ki hak etmişsiniz bu lafı duymayı.
Gururum kırıldı bir daha zaten aramam neden arama cesaretinde bulundum biliyor musun bana 1 sene boyunca hiç bir sene bağırmadığı için bu kadar acımasızda olmayın bazı şeyleri şuan göremiyor olabilirim ama acım hafifleyince göreceğim

Nişanlanlanmış adam artık yakasını bıraksanız. Birde insan evlenmek için dua eder mi böyle saçma sapan hurafelerle uğraşır mı
Ya yakasınıı bırakmayıp naptım herkess aynı şeyi söylüyor aynı şeyi yaşayında görürüm bende sizi ben 1 sene emek vereceğim bi anda gidecek aynı şeyi yaşasan doğruluğunu öğrenmek istemezmisin?

Gururum kırıldı bir daha zaten aramam neden arama cesaretinde bulundum biliyor musun bana 1 sene boyunca hiç bir sene bağırmadığı için bu kadar acımasızda olmayın bazı şeyleri şuan göremiyor olabilirim ama acım hafifleyince göreceğim
Size de bunu diyeceğim 1 sene emek verdiğiniz bir ilişkide bunun doğruluğunu öğrenmek istemez misiniz cidden? Bu yüzden aramaz mısınız karşı tarafı?

Ya yakasınıı bırakmayıp naptım herkess aynı şeyi söylüyor aynı şeyi yaşayında görürüm bende sizi ben 1 sene emek vereceğim bi anda gidecek aynı şeyi yaşasan doğruluğunu öğrenmek istemezmisin?
Şu emek verme lafına uyuz oluyorum adam nişanlanmış sizi sevseydi nişanlanmazdı başkasıyla. Aynı şey benim başıma gelse ona mutluluklar dilerim zorla güzellik olmuyor sonuçta. Hayat aşktan evlilikten ibaret değil. Bu şekilde kafaya takarak kendine eziyet ediyorsun. Millet 30 senelik evliliğini bitiriyor üzülmüyor sizin ki daha bir sene

Saçma sapan ilişkiler, yüzünü bile görmediği kızla eminim çok sağlıklı bir evliliği olur. Siz de burda ağlıyorsunuz o mutlu olacak ben yalnızım falan. Yapacağı evliliğin ne kadar aceleye geldiğini ve sağlıksız olduğunu görmüyor musunuz? İki gün sonra karı ayrı koca ayrı tiktokta sevgili bulmaya başlarlar. Siz de Müge Anlı'da izlersiniz. Hayırlısı.
Haklısın biliyor musun ya buradaki insanlar beni ne kadar aydınlatıyor hangi devirde yaşıyoruz görücü usülü evlilik mi kaldı ailelerimiz o kadar farklıydı ki zaten. Eğitimli üniversite mezunu benim gibi dedim kibar adam dedim ama yok ailesinde bile tek üni mezunu oydu benim ailemin geneli üni mezunu o kadar zıttık ki ben güleryüzlüydüm o suratsızdı ben içimde tutmazdım o sinsiydi

Şu emek verme lafına uyuz oluyorum adam nişanlanmış sizi sevseydi nişanlanmazdı başkasıyla. Aynı şey benim başıma gelse ona mutluluklar dilerim zorla güzellik olmuyor sonuçta. Hayat aşktan evlilikten ibaret değil. Bu şekilde kafaya takarak kendine eziyet ediyorsun. Millet 30 senelik evliliğini bitiriyor üzülmüyor sizin ki daha bir sene
Doğru diyorsun beni sevseydi görücü usülü istemeye gitmezdi çünkü ailesine uygun değilim onlar doğulu kendi içinden istiyorlar bu adamda 30a kadar bulamamış ailesinin bulduğunu seçti bende sadece yedektim acı gerçekler.. insan diyor hiç mi sevmemiş diye

Doğru diyorsun beni sevseydi görücü usülü istemeye gitmezdi çünkü ailesine uygun değilim onlar doğulu kendi içinden istiyorlar bu adamda 30a kadar bulamamış ailesinin bulduğunu seçti bende sadece yedektim acı gerçekler.. insan diyor hiç mi sevmemiş diye
Artık olan olmuş biten bitmiş hiç üzülmeye değmez. Kendinle ilgilen kendin için birşeyler yap sadece kendini sev elin oğlu sonuçta sevmesede olur

X