Popüler Konu İsveç Diyeti Deneyimlerimiz

Arkadaşlar benim durumum içler acısı. 1 sene önce 52 kilo biriyim ama şimdi tam 63 kilo aldım son 3 aydır diyete başlıcam diyorum yine yiyorum ama cigniyorum çıkarıyorum yatmadan ne olur beni ayiplamayin ama yinede 1 gram bile veremedim son çarem sizlersiniz kızlar , az önce 1 şeker li kahvesi içtim ...

Merhaba arkadaşlar 23 yaşındayım ve nihayet bugün başlıyorum sonunda bu meşhur isveç diyetine
..şuan kilom 68 ve hedefim 58kg olmak..
diyeti harfi harfine uygulamaya karar verdim normalde feci açık olan iştahım şanslıyım ki bu aralar yok denecek kadar az..umarım bunun sayesinde diyette kaçamak yapmaktan da kurtulurum..
6 ve 13. günün sonunda verdiğim kiloları paylaşacağım sizinle..
not : spor yapmıyorum ama evin içinde hareketli bir yapım var..
hepimize bol şans :)

:KK43:Vicdan azabı çekiyorum kac gun sabrettim bugün dayanamadım bugün cocukların yerli malı vardı 4 yaprak sarması avuç ici kadar badem fındık Antep fıstığı kaju karışık cerez yedim aksam annemlerde yogurt yokmuş onun yerine 5 yaprak marul uc kasık karniyarik icinden yedim 11. Gunüm umarım cok cok zarar vermez diyete :KK14:

herkese merhaba,
yılbaşından 1 hafta önce bu diyete başlamak gibi bi delilikte bulundum, işin kötü tarafı 7. gün akşamı (akşam yemekte birşey yok) ama o akşam yılbası gecesine denk geldi :KK43: ve sonraki gün tatil, tabi benim diyet gitti addaaa,
yarın yine başlıcam,
hadi kızlar hepimiz tam destek!!!

selam kızlar.Diyetteki 6.günümdü ne güzel kilo vermiştim oysa bugün ne varsa yedim diyetimi bozdum yarın tekrardan başlasam sorun olmaz dimi

MERHABA benim bugün 5. günüm 61 kg ile basladım şuan 59.5 kg ım. ama 4. gündeki kilom bu bugun daha tartılmadım. 4. gün inanılmaz zordu sanırım 400 kal. falan. ben 3 u bır arada nescafe kullanıyorum. mumkun mertebe diyete sadık kaldım. bakalım kararlıyım 13 gunu tamamlayacagım. geriye kaldı 8 gün...

Merhaba bayanlar, bugün ben de isveç diyetine başladım. Kahvemi ve bir bardak su içtikten sonra pijamalarımla tartıldım 54,8 kilo geldim. Amacım on beş tatil gelmeden önce bi kaç kilo verip tatile fit girmek. Altı günlük kısmını uygulayacağım diyetin. Her gün sonuçlarımı paylaşıcam. Tartılmayı da diyetin son gününe bırakıcam. Spor olarak da günlük 20 dk eliptik bisiklette çalışmayı düşünüyorum. Desteklerinizi bekliyorum :KK70:

Hayırlı sabahlar hanımlarr. Önceden kk ne üye olmuştum ama yazmak isveç diyetine nasipmiş. 7 ayda 22 kilo vererek 90 dan 68 e düşmüştüm 4 yıl evvel. 4 yıl içersinde kilo alıp verdim, bayadır diyetteyim ama kaçamaklarla tabi :) . Bugün isveç diyetine başladım, 1 küp şekerli kahvemi içtim. Boyum 170, kilom bugün tartıldım 67.1 . Bi 5 kilo versem isveçle yeter başka da bişey istememm :)) Bugün başladım bu diyete. 13 gün devam edicem eksiksiz. Destek bekliyorumm :) kolay gelsin hepimizee

Kızlar bugün dışarıdaydımm ve diyeti bozmak zorunda kaldım :KK43: ama yarın 2. günden sonra devam edicem. Her yediğimi yanıma alcam, bugün yanıma almadığımdan bozdum. Sabah çıktım akşam girdim eve :) Tekrar 1. günden başlamcam çnkü bonfileleri dopinkledim buzluğa 7 parça 200 gram olarak ve bugünkü hakkımı yedim kaldı 6 parça :). 7. günde ve 13. günde tartılcam. Sonucu buraya yazıcam inşallah. Bu sefer bozmcam, söz :p Yapan kimse yok mu benden başkaa site çok sessiz :))

Yapamıyorum bu diyeti yaa çok aç bırakıyoo. Daha fazla yedimm :KK43: yapanlara ve yapıpta kilo verebilenlere helal olsunn benden bu kadar çok zorladı bu diyet beni başka diyete geçiyorum. Kolay gelsin kızlar size

Merhaba,
benim bugün diyette 2.günüm şuana kadar iyi gidiyor inşallah 13 gün bu şekilde devam ederim:)1 yıl önce doğum yaptım 10 kilo fazlam var artık doğumdan önceki kıyafetlerimi giymek istiyorum:)

kimse yokmu :KK43: bugün 3.günüm 2,5 kilo vermişim bu kadar kısa sürede sudan vermişimdir herhalde:)) 3.günde insan alısıyor hiç açlık hissetmiyorum şafak 9 :)

Bende isveçe başalmayı düşünüyorumda arkadaş arıyorum KİLOM 95

sen benim yakınlarımda olacaktın ki ben sana nasıl diyet yaptırıyorum... isveç filan olmaz çok sağlıksız... bak haberlerde elma diyetinden nerdeyse ölecek olan kadında çıktı ne olur tatlım ya sen okumuş eğitimli birisin... tek yapman gereken ucundan başlamak illa dukan yap demiyorum yanlış anlaşılmayayım karatay olur kalori sayımı olur diyetisyenin o düzenli listeleri olur en olmadı ben sana liste bile yaparım... birkez gitmeye başlayınca kilolar zaten vazgeçmeyeceksin...

sen benim yakınlarımda olacaktın ki ben sana nasıl diyet yaptırıyorum... isveç filan olmaz çok sağlıksız... bak haberlerde elma diyetinden nerdeyse ölecek olan kadında çıktı ne olur tatlım ya sen okumuş eğitimli birisin... tek yapman gereken ucundan başlamak illa dukan yap demiyorum yanlış anlaşılmayayım karatay olur kalori sayımı olur diyetisyenin o düzenli listeleri olur en olmadı ben sana liste bile yaparım... birkez gitmeye başlayınca kilolar zaten vazgeçmeyeceksin...

edacım saüoö beni düşündüğünün farkındayımda tgitmiyor bu ara benimde moralim bozluyor bu sefer diet modundan çıkıyorum bari hızlı kilo versem bana olumlu etki eder diye düşündüm

edacım saüoö beni düşündüğünün farkındayımda tgitmiyor bu ara benimde moralim bozluyor bu sefer diet modundan çıkıyorum bari hızlı kilo versem bana olumlu etki eder diye düşündüm

iyi o zaman hızlı kilo verdiren diyetler belli hadi seç birini zaman akıp gidiyor... benim oyum dukandan yana....

Ben de bu diyete başlamak istiyorum. Hayatımda ilk kez diyet yapma gereksiniminde bulunuyorum. Son bir sene içerisinde 10 kilo aldım ve inanın insan kilo alırken bunun hiç farkına varmıyor. İsveç diyetinde bana önerebileceğiniz ya da bunları yapma bu diyet için zararlıdır diyebileceğiniz şeyler var mı? Mesela biftek diyor bunu sadece yağda mı yapacağım biftek yerine tavuk ızgara yapsam mantıklı olmaz mıı

herkese merhaba,
yılbaşından 1 hafta önce bu diyete başlamak gibi bi delilikte bulundum, işin kötü tarafı 7. gün akşamı (akşam yemekte birşey yok) ama o akşam yılbası gecesine denk geldi :KK43: ve sonraki gün tatil, tabi benim diyet gitti addaaa,
yarın yine başlıcam,
hadi kızlar hepimiz tam destek!!!

Kolay gelsin canım ben başaracağına inanıyorum yedi gün dayandıktan sonra sen devamına da dayanırsın azimm

X