Popüler Konu İsveç Diyeti Deneyimlerimiz

Canım ben 73 kiloyla başladım ama 10. Güne kadar tartılmayacağım :)

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ay ben supriz olsun istiyorum ama siz tartılırsanız bende tartılırım o zaman :))) motivasyon açısından nasıl olur bilemedim .. Ay kızlar süper gidiyoruz maşallah tam gazzzz devammmm 👯👯👯

Tamam cnm 2 gün sonra olculuyoruz o zaman :)

hakkımızda hayırlısı :)))

sen bilirsin canım sen kendini nasıl rahat hissedeceksen öyle olsun

son cümlene nazaran senide listeye ekliyorum o zaman :KK34:

cuma günü tartı bildirimini bekliyoruzz

cesminaz ile yağmurlu-ıst kaldı

kızlar girince yazmayı unutmayın katılmak isterseniz listeye ekleyelim sizide

Kızlar Merhaba

Daha önce canlı olan bu forum şimdi bayaa cansız.

Verdiğimiz kiloları görerek daha fazla motivasyon sahibi olalım diye aşağıdaki sekilde liste yaptım

Eki Görüntüle 1072732

Kilonuzu yazarken başlangıç kilonuzu ve kaçıncı günde olduğunuzu yazmanız yeterli

Hem birbimizi motive edelim hemde bu diyeti merak eden buraya gelen ve okuyan kişilere gerçekten neler yapabiliyoruz gösterelim

İsteyen her gün isteyen belli aralıklarla kilolarımızı paylaşmaya ne dersiniz ?

bende varım :)
başlangıç kg 74.6
bugün 2.günüm
cuma günü kg bildirimi yaparım :)

kızlar bişey sorucam ben isveç diyetinin kendi internet sitesinden baktığımda verilen kahvenin dışında çay kahve meşrubat yok dior ama sizden yeşil çaylar bitki çayları duyuyorum. diyeti esnetmek için bilerek mi yapıyorsunuz yoksa yasak olduğunu bilmeden mi yapıyorsunuz?

etkisini görüyormusunuz :KK3::KK3::KK3:

bu arada ben öğlen yeşil salata ve 2 çilek yedim. akşamda biftek yedim. biraz da soğan yedim. bide küçük bir dilim pasta yedim. ama bidaha olmayacak bitsin dieydi :KK43:
bugün çok güzel spor yaptım. 1 saat spor üzerine dışarı çıktım açık havada yarım saate yakın yürüdüm
bakalım cuma neler değişecek

iyi geceler kizlar cok sukur kazasiz bigun aha gecti :122::122::128:

sizler neler yapiyosunuz ben yarim saatte yuruyus yaptim simdi cok yorgun hissediyrum kendimi birazdan uyuycam herkese iyi geceler:KK9:

başlangıç kg 74.6
bugün 2.günüm

kızlar bişey sorucam ben isveç diyetinin kendi internet sitesinden baktığımda verilen kahvenin dışında çay kahve meşrubat yok dior ama sizden yeşil çaylar bitki çayları duyuyorum. diyeti esnetmek için bilerek mi yapıyorsunuz yoksa yasak olduğunu bilmeden mi yapıyorsunuz?

bu arada ben öğlen yeşil salata ve 2 çilek yedim. akşamda biftek yedim. biraz da soğan yedim. bide küçük bir dilim pasta yedim. ama bidaha olmayacak bitsin dieydi :KK43:
bugün çok güzel spor yaptım. 1 saat spor üzerine dışarı çıktım açık havada yarım saate yakın yürüdüm

ben yesil cayin zararli olacagini dusunmedigim icin iciyorum bakalim cuma gunu belli olacak zararinin olup olmadigi:KK28:

kizlar yazinin altinda cikan kilo gostergesini nasil yapiyosunuz bende yapmak istiyorumm yardimm.....

başlangıç kg 74.6
bugün 2.günüm

Tamamdir canim ekliyorum senide

Ben yesilcayin yasak oldugunu bilmiyordum hergun yesilcay icerim en az 1 ama 2 bardaki gecmez

Aaa çıkarttıysan asla içme ozellikle sigara kullanıyorsansa mide bulantısı yapar

aaa üzüldüm canım yaaa, içme o zaman...demek ki aç karnına dokunabiliyor :KK43:

Kızlar tesekkurler
Sigara hayatta içmediğim bişey csnim
Ben üşutmusum hasta oldugum icin giremedim
Dolayısıyla rahatsizlaninca diyet gumburtuye gitti
Tekrar başlayacağım ama
Kafaya konduğunda yapılabilir bence
Sizi tekipteyim

başlangıç kg 74.6
bugün 2.günüm

Günaydın kızlar
dayanamadım sabah tartıldım. sadece 300 gr gitmiş:26::26::26::26: sanırım eşimin eti pişirirken kendi etlerine attığı tuzlar bulaştı ondan dolayı birde pastadan dolayı bu kadar az gitti.
bugün 3 gün.canım yemek yemekte spor yapmak da istemiyor.umarım çabuk toparlarım:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Günaydın kızlarrrr

bugün 2. günüm gayet iyi gidiyor.

Cesminazz bırakmış daha sonra devam edeceiğini iletmiş bu nedenle listemiz tamamlandı.

Hepimiz yarın kaçıncı günü olduğunu ve kaç kilo olduğumuzu yazalım

Bakalım neler olmuş bünyemizde :KK34::KK34::KK34:

Günaydın kızlarrrr

bugün 2. günüm gayet iyi gidiyor.

Cesminazz bırakmış daha sonra devam edeceiğini iletmiş bu nedenle listemiz tamamlandı.

Hepimiz yarın kaçıncı günü olduğunu ve kaç kilo olduğumuzu yazalım

Bakalım neler olmuş bünyemizde :KK34::KK34::KK34:

tamamdır tatlım merakla bekliyorum. gerçi ben tam yapamadım şu iki günü inşallah gerisi güzel gelir :)

tamamdır tatlım merakla bekliyorum. gerçi ben tam yapamadım şu iki günü inşallah gerisi güzel gelir :)

olur o kadaarrr canım bişi olmaz

ayrıca 300 gramda iyi insanlar 1 haftada ancak verebiliyor

kaldıki su toplamış olabilirsin şiş olabilirsin bir çok sey olabilir

bu forumda bir gün az kilo veren ertesi gün fazla veren gördüm okudum

geçmişe bak moralin yerine gelir herkes tam takır mı yapıyor ayol olsun o kadar

ama fazlada bozmayalım
:KK34:

X