Popüler Konu İsveç Diyeti Deneyimlerimiz

Bizim bu gun 6. Gunumuz bitti =)) o yuzden slogan ikimize uymadii

dönemeçteyizzz :)) ızgara et varya bugun onun yerıne mangal ye bısı olmaz o kadardan yarın guzel sonucları gormemiz gerek. ben sekersız cayıda sabah ıcmıyorum mıdem bulanıyor cunku:KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

dönemeçteyizzz :)) ızgara et varya bugun onun yerıne mangal ye bısı olmaz o kadardan yarın guzel sonucları gormemiz gerek. ben sekersız cayıda sabah ıcmıyorum mıdem bulanıyor cunku:KK43:

günaydın canımmmm havaya baksana bu gün berbat mangal iptalll bu bana bir mesaj pes etmee diyorrrr :)
ben akşam dayanamazsam çok acıkırsam activia yiyeceğim. bu arada dün akşam tavuğu yaptım tam bir çatal aldım yiyesim gelmedi iki üç çatal salata yedim sonra magnum mini var ya bi tane ondan yedim :KK70:

günaydın canımmmm havaya baksana bu gün berbat mangal iptalll bu bana bir mesaj pes etmee diyorrrr :)
ben akşam dayanamazsam çok acıkırsam activia yiyeceğim. bu arada dün akşam tavuğu yaptım tam bir çatal aldım yiyesim gelmedi iki üç çatal salata yedim sonra magnum mini var ya bi tane ondan yedim :KK70:

bende bu sabah 2 etımek 2 kuru kayısı yedım :))) bozarken o kadar kotu seylerle bozma :KK43:((

bende bu sabah 2 etımek 2 kuru kayısı yedım :))) bozarken o kadar kotu seylerle bozma :KK43:((

ama eti yemedim o da sütlü proteinnn değil mi cicim :) hem koca magnumu yemedim magnum mini yedim normalin 3te 1'i bişey olmaz olmazzz hihihuhi

günaydınn herkese bnde bu gün başlamış bulunmaktayım :KK1: Ama aklıma bişey takıldı ani bir zayıflama olduğu için vücutta bölgesel çatlaklıklar oluyor bunu nasıl önlücez bol su içip ve yanında herhangi bir yağ kullansak önlermi çilek yağının vücuttaki çatlakları önlediğini söylediler

günaydınn herkese bnde bu gün başlamış bulunmaktayım :KK1: Ama aklıma bişey takıldı ani bir zayıflama olduğu için vücutta bölgesel çatlaklıklar oluyor bunu nasıl önlücez bol su içip ve yanında herhangi bir yağ kullansak önlermi çilek yağının vücuttaki çatlakları önlediğini söylediler

Tabii yağ kullanabilirsin ben bir şey kullanmadımöyel çatlak falan olacak kadar aşırı bir zayıflama olmuyor zaten 5 - 6 kilo gitse yine bir şey olacağını zannetmiyorum. bol su içersen bölgesel değil her yerden gider bir de ben fırsat buldukça yürüyüş yaptım başladığımdan beri 3 kere yaptım bu gün 7. gün pazartesi de spor salonuna başlayacağım bu hafta 1 ya da 2 kere giderim diyeti etkilememesi için sonrasında kilomu korumak için yazıldım açıkçası

senin yaş boy ve kilo kaçtı bu gün itibari ile...

kimse bu dıyetı yapmıyor sanırsam ya:KK43: bız 2 kısı yarıladık ve bı kısıde yenı katıldı aramıza:KK43:((

kimse bu dıyetı yapmıyor sanırsam ya:KK43: bız 2 kısı yarıladık ve bı kısıde yenı katıldı aramıza:KK43:((

olsun biz birbirimizi destekleyelim 6 günümüz kaldı 60a insem başka da bişi istemem çok zor ama hadi bakalım. bu arada ben aktivia yedim çok acıktımm

Merhabalar bende bu diyeti yapmayi düşünüyorum yarin baslayacagim insalah:)

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhabalar bende bu diyeti yapmayi düşünüyorum yarin baslayacagim insalah:)

Merhaba hoş geldin. çok sık ve aşırı yeme alışkanlığın yok ise ben tavsiye ediyorum. çok ve sık yiyiyor isen normalde biraz zorlanabilirsin ama diyet gerçekten işe yarıyor... bünyeni sarsmayacağını düşünüyorsan başlayabilirsin sen de...

Hoşbulduk:) aslinda bi keresinde denemiştim gerçi pek uzun sürmedi 3 gün dayanabildim :) yinede bi şansimi denemek istiyorum

gunaydın :) bugun tartıldım ve 60.2 cıktım sızde durumlar nasıl ıms dıyetın sonunda 58.lı rakamları gorurum :KK43:

olsun biz birbirimizi destekleyelim 6 günümüz kaldı 60a insem başka da bişi istemem çok zor ama hadi bakalım. bu arada ben aktivia yedim çok acıktımm

bişi olmaz bende aksam degıl sabah etımek ve kayısı yemıstım :) yazdım ben kılomu senıde sabırsızlıkla beklıyorum :)

gunaydın :) bugun tartıldım ve 60.2 cıktım sızde durumlar nasıl ıms dıyetın sonunda 58.lı rakamları gorurum :KK43:

Gunaydinnnn supersinnnn tebrik ederimmmm benim durdu galiba =( 62.3 600 gr gitmis =(( uzgunummm bir dahaki tartilma gunu carsamba ve son olarak da bitince cumartesi sabah tartilalim olur mu benim boyle moralim bozuluyor =(( 60a dusemeyecegim galiba

Gunaydinnnn supersinnnn tebrik ederimmmm benim durdu galiba =( 62.3 600 gr gitmis =(( uzgunummm bir dahaki tartilma gunu carsamba ve son olarak da bitince cumartesi sabah tartilalim olur mu benim boyle moralim bozuluyor =(( 60a dusemeyecegim galiba

ya nıye oyle dıyorsun bende 900 vermısım cok fark yok. bence son derece ıyıyız. bence tam 60 olmasada 60 kusurlu rakamları goreceksın ben sonra yenı bır dıyet yapacaam sende gelırsın oraya:)

X