Popüler Konu İsveç Diyeti Deneyimlerimiz

herkese selam!!annem bu diyetle yıllar önce 4 kilo vermişti 6 günün sonunda.üstelik 6.günün gecesi benim doğumgünüme denk gelmişti ve bir dilim pasta 3-4 kadehte şarap içmişti!!bende bu sabahtan itibaren başlıyorum,sağlıksız olduğuna inanmıyorum bu diyetin,çünkü sonucunu bizzat gördüm.tek mesele irade,ve bu diyette cidden irade istiyor..beni tek düşündüren yemekten ziyade çay-kahve olayı.çünkü kahvesiz ne kadar dayanırım bilemiyorum,günde en az 4 fincan kahvem vardır.aralarda şekersiz kahve içsem diyeti etkiler mi acaba?

kızlar buarada haşlanmış ıspanak yiyemeyenlere tavsiyem,ıspanağı haşlamayın,yıkayın,minik minik koparın üzerine limon az sirke ve az tuz dökün marul salatası gibi yiyin tadı gayet güzel oluyor:KK56:

herkese yeniden mrb......:KK16:

dün bu diyete başlamak istesemde akşam dayanamayıp anacığımız miss gibi yemeklerinden tattığımdan bugün eyleme kesin dönüş yaptımm:KK70: kave içemediğimden sabah çay+1 adet kesme şeker
öğlen yemekhanede ıspanak yomuş bende 2 havuç ve 2 yumurtayı bol limon eşliğinde yedim hala iyiyim yaşıorumm boyum 1,69 63 kg....haftaya salı tartılıcam ALLAH'ın izniyle ozamna kadar gün gün yediklerimi yazıcamm herkese sabır ve harika sonuçlar diliyorummmm=)

kızlar bide ben öğünleriyle beraber hergünü küçük kağıtlara ayırdım ve monitörün altına ilk 5 günü döşedim her gün bitince teker teker çıakrıcam=))
napiimm böle motive oluorumm=))kıhh

herkese selam!!annem bu diyetle yıllar önce 4 kilo vermişti 6 günün sonunda.üstelik 6.günün gecesi benim doğumgünüme denk gelmişti ve bir dilim pasta 3-4 kadehte şarap içmişti!!bende bu sabahtan itibaren başlıyorum,sağlıksız olduğuna inanmıyorum bu diyetin,çünkü sonucunu bizzat gördüm.tek mesele irade,ve bu diyette cidden irade istiyor..beni tek düşündüren yemekten ziyade çay-kahve olayı.çünkü kahvesiz ne kadar dayanırım bilemiyorum,günde en az 4 fincan kahvem vardır.aralarda şekersiz kahve içsem diyeti etkiler mi acaba?

ben etkileyeceğini sanmıyorum aksine daha tok tutar gibi gelio sütsüz şekersiz içersen tabi..

Selam bende bu diyete pazartesi gnü başlamayı düşünüyorum herkesn bu kadar olumlu sonç aldığı bir diyet.3 kilo fazlam var onu vereceğim inş.Denedim bu diyeti yapmak için ama 3 gün yapabildim. 3 günde 2 kilo verdm 1.5 kilo geri aldım :KK70:
İnş 6 gün yapabilirim. :)

1.günü başarıyla bitirip bugn 2.günümdeyim sabah 1 kesme şekerli çayımı içtim öğle ve akşam menümü değiştirip ızgara tavuklu salatamı yemekteyim..akşamda öğlen menüsü olan yoğurt ve 1 dilimcik salam yicem hakkımda hayırlısıııı=)

kızlar ben bu diyeti yapmak istiyorum ama o listedekileri bulamam. Onun yerine sabah 1 haşlanmış yumurta akşam 2 haşlanmış yumurta yesem kilo verirmiyim?

herkese günaydın..bugün diyetimin 3.günü ve ben hiç bozmadan devam edebiliorumm=)
hernekadar kimse destk msjı atmasada=)) ben gün gün yazıcam:KK43:
dün sabah 1 kesm şekrli çay,öğlen ızgara tavuklu yeşil salata,akşam yogurt 1 dilim portakal
bu sabah henüz çay içemedm kızarmş ekmeğimde olmadığından 1 adet sade galeta yedim kızarmş ekmektn daha az kalorisi var umarum önemli olan budur ikiside unlu işte olmuştur olmuştur=)
ve bugün itibariyle bir kağıt daha koptu geriye kaldı 10=)
sevgiler....

kızlar slm...
bugün 8.günüm hafta sonu diyetimi bozmama rağmen 3 kilo verdim..
bu diyeti hafta içi uygulayıp hafta sonu abartmadan havama bakıcam=D
3 hafta böyle uygulamayı düşünüyorum dün akşam öğünümde hiçbirşey yoktu ama ben çok acıktığım için biraz haşlanmış tavuk yedim ve birazda çeklirdek ama bugün bozmadn devam ediorum..hafta arası günlerde 2'şer kilo bile versem 2 haftada 4 kilo eder 4+3=7 kilo ki bu benim için iyi sayılır..
evdeki tartım bozuk 63 olduğum halde 69,3 lerde başladım diyete sabah tarıldığımda 66,0 nettim=)
herkese başarılarrrrr

slm kızlar
bende bu diyete başladım bugun
inş. kilo verebilir
bugunu kazasız belasız atlattım sayılır basşka yapan yokmu yapanlar paylaşımda bulunun lütfen motiveye ihtiyacım var

merhaba arkadaşlar ben yeni üyeyim ve bir konuda bilgilendirmek istiyorum...
budan 2 yıl önce yaptım ve diyet yaparken hiç kilo vermememe rağmen diyet sonrası 1 ay boyunca toplam 11 kilo verdim.. diyet yaparken
1. şart asla suyu eksik etmeyin
2. şart. 6 gün yapıp 1 gün ara verin sonra kalan günleri tamamlayın yoksa metabolizmada kalıcı bozulmalar meydana gelir..
3. 1 yıl boyunca verdiğim kiloları almamıştım ancak 1 yıl sonrasında kilolarım +3 fazla ile döndü çünkü o 1 yıl boyunca asla yiyeceklerime dikkat etmedim..
eğer açlığa dayanamadığınız anlar olursa diyet bisküvi yiyebilirsiniz hani şu tahtaya benzeyenlerden:KK37:

157 cm boyundayım diyete 62 kg. başladım ve diyet bitiminden 1 ay sonra 51 kg olmuştum bu diyete yarın tekrar başlıyorum yaza düğünüm var ve işim nedeniyle yaza kadar tatil yapamam üstelik işim için çok enerji gerekiyor ve nöbetli bir iş.. şu an 65 kg.:84: umarım
herkese bol şans (ve tabi bana da):KK53:

X