İsveç Diyeti Yapmaya Çalışıyorum (Umarım)

herseyiogrenmeliyim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2023
24
3
Artık fazla kilolarımdan çok sıkıldım ve bir buçuk ay sonra en yakın arkadaşımın düğünü var. Aslında kilolu bir insan değildim pandemi öncesine kadar. Ama pandemiyle birlikte kilo aldım ve kurtulmak istiyorum. Bugünden itibaren isveç diyetine başlıyorum, yaşadıklarımı ve verdiğim kiloları kendimi motive edebilmek için burada paylaşmak istiyorum. :halay:
Benimle birlikte bu yolculuğa çıkmak isterseniz bekleriiim :):))::)

Son düzenleme:
73.9 ile başlamıştım bugün tam 72.7 çıktım :))) sizin başlangıç ve şu an kaçtı nasıl geçti ikinci gün

Son düzenleme:
Ben 80.1 ile başlamıştım şu an 78.9 um :) Regl öncesi diye ikinci gün fazla gitmemiş oldu sanırım :KK43: Gece yatmadan önce çok acıkmış hissediyorum kendimi sizin de öyle oluyor mu :kk77::KK1:

Benimde reglime bir hafta var çok etkilemez umarım. Dün gece uyumaya yakın gerçekten zorlandım bende ama asıl bugün sabahla öğle arası resmen karnım gurulduyordu şimdi öğlen yemeğini yedim rahatladım biraz :)

Benimde reglime bir hafta var çok etkilemez umarım. Dün gece uyumaya yakın gerçekten zorlandım bende ama asıl bugün sabahla öğle arası resmen karnım gurulduyordu şimdi öğlen yemeğini yedim rahatladım biraz :)
Gün geçtikçe alışırız diye düşünüyorum sonucu güzel olacak sonuçta :) :) Spor falan yapıyor musunuz peki

Yok dün halsizlik yoktu aslında yapabilirdim ama biraz tırstım açıkçası :) bugün 1 saat yürüyüş veya 45 dk zumba yapmayı düşünüyorum siz yapabildiniz mi

Kızlar merhaba, ben de geldim aranıza. Bir sorun olmaz ise yarın başlıyorum. 1ay sonra benim için çok önemli birinin doğum günü var ve çok güzel olmak istiyorum 🥺

Yok dün halsizlik yoktu aslında yapabilirdim ama biraz tırstım açıkçası :) bugün 1 saat yürüyüş veya 45 dk zumba yapmayı düşünüyorum siz yapabildiniz mi
Ben de ne yapmam gerektiğini bilmiyorum zumba iyi fikir aslında :)
Kızlar merhaba, ben de geldim aranıza. Bir sorun olmaz ise yarın başlıyorum. 1ay sonra benim için çok önemli birinin doğum günü var ve çok güzel olmak istiyorum 🥺
Hoşgeldiiinn :)

Kızlar outdoorhaber diye bir sitede isveç diyetiyle ilgili çok güzel bir yazı var ben onu uyguluyorum çok inceledim gerçekten en mantıklı liste o gibi geldi spor olarak da ayşegül demirsoyun 45 dklık zumba videosu fikir olabilir

Kızlar outdoorhaber diye bir sitede isveç diyetiyle ilgili çok güzel bir yazı var ben onu uyguluyorum çok inceledim gerçekten en mantıklı liste o gibi geldi spor olarak da ayşegül demirsoyun 45 dklık zumba videosu fikir olabilir
Birbirimize lütfen destek olalım ve şu 13 günü mükemmel geçirelim. Benim su içme problemim var. Asla su içemiyorum. Onu aşabilsem aslında daha kolay olucak ama bakalım nasıl olucak. Bugün itibariyle başlamış sayılırım. Akşamları da 1 saat yürüyüş yapacağım. Bakalım nasıl olucak. Her sabah tartı fotografını da paylaşırım sizinle.

X