İsveç Diyeti Yapmaya Çalışıyorum (Umarım)

Ben dün dayanamayıp ucundan ısırdım :KK43: normalde diyette yasak ama kızılay şekersiz kalorisiz meyveli sodalar çıkarmış çok dayanamadığım zaman onlardan içiyorum bişey yemektense :KK43:

Beni zorlayan şey işe gelince yanımda sıcak şeyleri getiremiyorum çünkü soğuyor öyle olunca da yiyemiyorum, akşam eve gidince de hiç doymayacak kadar açmışım gibi hissediyorum :KK43: Bunu çözebilirsem zorlanmam azalır gibi

Ben o konuda şanslıyım işyerime de alışveriş yaptım mesela öğlen iki yumurtayla salata var sağ olsunlar aşçı ablamız ben gitmeden haşlamış oluyor sadece salata yapması kalıyor ama herkes normal yemekler yerken yumurta yemek fazlasıyla zorlayıcı ;(

Portakalım yoktu evde o yüzden yoğurt yedim yanına da salatalık. Normalde yumurtayı da hiç sevmem ama eve gitsem de yesem diye bekliyorum :KK12: Bir de bu kesme şeker için gerekli demişler ama yemesek olmuyor mu

Yani bende çayı kahveyi şekersiz içiyorum ama her listede gerekli demişler büyük ihtimalle kan şekerini düzenlemesi açısından kahveyle karıştırıp içemiyor musunuz

Yani çok ufak değişikliklerin sorun olacağını düşünmüyorum öğlen bir bardak ayran içtim mesela dayanamayıp ya da akşam haşlanmış brokoli var evde olmayacağım için dışarda sebze sote gibi yemeyi düşünüyorum olur sanırım

X