İtiraf edelim,hafifleyelim.

bazen sevgilime boş yere trip atıyorum bunun farkına vardığımda bile bir anda yumuşamış gibi olmayayım diye devam ediyorum :KK17:

Beni üzsen de,kullanmak istediğini düşünsem de,hala seni seviyorum.(bir gün burayı okursan eğer,her ne kadar senden uzaklaşmaya çalışsam da,hayallerinden uzaklaşamadığımı bilmeni istiyorum)

Ve itiraf ediyorum,o kişinin seni takip etmesine gıcık oluyorum:KK14:
Hemen hemen her yerde,mantar gibi çıkıyor önüne
Demekki sen de yüz veriyorsun ona:KK19:

Eveeet itiraf ediyorum kim ne derse desin ben seni tanıyorum ve biliyorum !

O yüzden bi kulağımdan girip diğer kulağımdan çıkıyor laflar..

Sadece sennnnn :KK16::KK16:

serbest kalmak ıstıyorum..yuk cok agır gelıyor ..ıncınıyorum cogu zaman..ıncıtıyorum zaman zaman..

Italyan kadınlarına gıcık oluyorum.
Dünyanın her yerini gezdim,bu millet kadar kabasını görmedim.
Görgüsüzler resmen!
Erkekleri de afedersiniz bir bok değillermiş.

Bir gelin adayı olarak yine de kaynanasına saygısızlık yapanları kınıyorum özellikle kaynana gelin Seda'ya gelin'deki gelin kızların cürretkarlığına çıldırıyorum saçlarını başlarını yolasım geliyo ! ohh

düğünümde babamla dans etmek isterdim. canım babam mekanın cennet olsun. yerin hiç dolmuyor :KK43:

Annemle telefonda konuşurken,onu üzecek bir şeyler söyledim:KK17::KK14: çok pişmanım çokkk:KK14: istemeden oldu ANNE nolursun bağışla beni. Biraz anlayış gösterin lütfen,garip ellerdeyim,yalnızlık koyuyor...ne dediğimi,ne yaptığımı bilemiyorum. Sabah olsun da,gönlünü alayım ANNEM.

Kendimin teselliye ihtiyacım olduğu halde,insanları teselli etmekten yoruldum artık:KK31:

Son düzenleme:
Hayallerim ne zaman gerceklesicek? Tam anlamiyla cok sukur hayallerime kavustum ya da tam hayal ettigim gibi diyebilicem?

Bazen dipsiz bir kuyuda olumumu bekliyormusum gibi hissediyorum.

Hayat yasam bu mucadele cok agir geliyor bazen.ustune de garip insanciklarla iletisim kuruyorum is iyice zorlasiyor.

Bu gidişle evde kalıcam diye korkuyorum. Ha daha erken zaten ama ben bu kafa yapısıyla 3-4 yıl sonra 30 olduğumda da bulamıyıcam bir yağız delikanlı :18::KK49:

Çocuğumuz olsun istiyorum. Bedenimdeki bazı durumları buna yoruyorum. İçten içe böyle olmuş olmasını diliyorum. Sen korkuyorsun. Bense hiç olmadığım kadar cesurum.

bi şeyleri düzeltmek için onca sene boşuna çabalayıp durmuşum çok pişmanım kendimi bu kadar yıprattığım için :KK43::KK43:

X