İtiraf edelim,hafifleyelim.

Sanırım burada benden başka cesaretini toplayıp itiraf etmekten, hanımlarımız çekiniyordur. :KK3:

Ahanda yeni bir itiraf daha edeyim,artık iki haftadır kayın validem bende misafir,ve bu zaman zarfında zar zor verdigim 5 kiloyu,stresten kendimi yemeğe vermekle geri aldım :KK56::KK14: biraz daha kalırsa bir beş kilo daha alırım kesin:KK53:

Ya sizin durumlar nasıl?

Son düzenleme:
itraf ediyorum : eşini aldatan kadın/erkek kişiler hakkında işkence senaryoları kuruyorum şu an....

:KK9::KK9::KK9: niye gıcık oldun kadına?
Yaw sorma ev arkadaşımin(uzak akraba ayni zamanda) arkadasi kocasıyla eve haber vermeden Gelio don paça yakalanıcam bı gün..dizi izliyorum kumandayı alıyor cat die değiştiriyor bu daha guzel Dio ...gecende holde ev arkadaşımlakonuşuyor skldim yanlarina gittim ozel konusuyoruz tatlim dedi çıktım(5 dk bekleyemedi) eve tonla abur çuburla Gelio ben öle seyleri hic sevmediğim icin yemiyorum..yemiyorum die resmen sinir yapıo yaa laf sokuyor(kendi obezlik sinirinda sucluluk duyuyor sanirim o yerken ben yemeyince)sacım kasimla zayifligimla ilgili sürekli olumsuzvari yorumlar.....bı 10 kilo alıp suratımı sivilce bastirabilirsem tacizlerinden bi parca kurtulurum sanırım....

Yaw sorma ev arkadaşımin(uzak akraba ayni zamanda) arkadasi kocasıyla eve haber vermeden Gelio don paça yakalanıcam bı gün..dizi izliyorum kumandayı alıyor cat die değiştiriyor bu daha guzel Dio ...gecende holde ev arkadaşımlakonuşuyor skldim yanlarina gittim ozel konusuyoruz tatlim dedi çıktım(5 dk bekleyemedi) eve tonla abur çuburla Gelio ben öle seyleri hic sevmediğim icin yemiyorum..yemiyorum die resmen sinir yapıo yaa laf sokuyor(kendi obezlik sinirinda sucluluk duyuyor sanirim o yerken ben yemeyince)sacım kasimla zayifligimla ilgili sürekli olumsuzvari yorumlar.....bı 10 kilo alıp suratımı sivilce bastirabilirsem tacizlerinden bi parca kurtulurum sanırım....

evet bende gıcık oldum şimdii:KK53: bana da 10 kilo gerek de....:KK36:

iyi yapmışsın ....ohhhhhh:emir_bebek: öpme kudursun:KK24:

Itiraf ediyorum,az önce bana oturmaya gelmek için yardımcısını gönderen komşuma,evde olmadığımı,kendi yardımcım aracılığıyla ilettim.(dedi kodu sevmiyorum,kendisi süper dedikoducu)

İtiraf ediyorum,bu gün kayın validemin tüm hastane masraflarını üstlendiğim ve artık üçüncü haftadır ona kendi annem gibi baktığım için,kendimi çok iyi hissediyorum.

“İyilik kaybolmaz, günahlar da unutulmaz. Hakim olan Allah ölmez. O halde dilediğini yap. Nasıl davranırsan öyle muamele görürsün.”
Demiş atalarımız.
Bizlerin de bir nebze yardımımız dokunuyorsa insanlara ne mutlu bize.

Son düzenleme:
kadınlara şiddet uygulayan erkeklerı ve kullanan erkeklerı oduresıye dövmek ıstıyorum(az once okuduğum bır konun etkısınden çıkamadım henüz)

Kendimi hiç bu kadar mutlu hissetmemiştim:)
Az önce kayınvalideme namazı öğrettiğim ve bu vasıf bana nasip olduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum.
Alhemdullilah.

İtiraf ediyorum,bu gün kayın validemin tüm hastane masraflarını üstlendiğim ve artık üçüncü haftadır ona kendi annem gibi baktığım için,kendimi çok iyi hissediyorum.

“İyilik kaybolmaz, günahlar da unutulmaz. Hakim olan Allah ölmez. O halde dilediğini yap. Nasıl davranırsan öyle muamele görürsün.”
Demiş atalarımız.
Bizlerin de bir nebze yardımımız dokunuyorsa insanlara ne mutlu bize.

Kendimi hiç bu kadar mutlu hissetmemiştim:)
Az önce kayınvalideme namazı öğrettiğim ve bu vasıf bana nasip olduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum.
Alhemdullilah.

Harikasiniz. Sizin adiniza cok sevindim. Allah mutlulugunuzu bozmasin insallah.

X