İzdivaç programında hamile gelin adayı skandalında yeni gelişme

Belki doğru belki yanlış...şu gerçek ki meyveli ağacı taşlarlar ..reyting uğruna herkes yalan yanlış haber yapıyor.reytingleri yerinde diye böyle şeyler neden yapılır anlayamadım.günah !!!

Şu yasakçı hükümet herşeyi yasaklıyorda şu ahlaksız, rezil, beyin yakan programlara bişey yapmıyor ya pes yani. Bu programlar uyuşturucu, toplumu yok ediyor, duyarsızlaştırıp, içini boşaltıyor, yeter ya artık kaliteli işler yapın.
Zaten uyusturdugu icin yasaklamiyorlar. Allah muhafaza ya birileri uyanirsaa:KK66:

Rezilliğin bini bir para. Reyting uğruna yapmayacakları şey yok. Allah ıslah etsin. Böyle seviyesiz programlar için RTÜK e şikayette bulunmak gerek.

Ya bu evlilik programları bildiğin iş kapısı oldu .

Ajans katologlarında tozlanan yüzler burdan emek bulma derdinde .

Her şeyin bir oyun olduğu belli de , oyunun bu kadar çirkinleşmesi mide bulandırıcı
.

ha ha ilk doğumumda doğum iznine ayrıldığımda cümle aleme duyurdum,
- esra erol izleyip çekirdek çıtlıcam evde diye.
o kadar özenmişsem demek, herkes bahsediyor, benim olaydan haberim yok.

sonra tabi sarmadı, doctor who izledim 5-6 sezon, bitti zaten izin.

bu doğum izninde survivor mı denesem :KK58:

Hepsi sahte bunların inanmıyorum ben.adamlar orda ekmek elden su gölden meşhur oluyorlar kısa yoldan niye evlensinler ki çok saçma.

ha ha ilk doğumumda doğum iznine ayrıldığımda cümle aleme duyurdum,
- esra erol izleyip çekirdek çıtlıcam evde diye.
o kadar özenmişsem demek, herkes bahsediyor, benim olaydan haberim yok.

sonra tabi sarmadı, doctor who izledim 5-6 sezon, bitti zaten izin.

bu doğum izninde survivor mı denesem :KK58:
Hicdeneme zorlamayla olmuyor tür walking dead dene:KK66:

o zaman eki bi dizi ama biraz sapık niptuuck izle:)))

o da olmaz :KK43:
yeni nesil çocuklar gibiyim ben her bir şeyden psikolojim etkileniyor.

ben kötü karakterli bir kitap okusam mesela bir kaç ay rüyalarımda onunla cebelleşiyorum, belli yaşta karar aldım, kızım senin kendine garezin mi var dedim, o zamandan beri bu tarz şeylerden uzak yaşıyorum.

:KK47::KK47::KK47:

yazık eşim de ben ne zaman bir yere yatıya gitsem, muhakkak evde korku filmi gecesi yapar.

o da olmaz :KK43:
yeni nesil çocuklar gibiyim ben her bir şeyden psikolojim etkileniyor.

ben kötü karakterli bir kitap okusam mesela bir kaç ay rüyalarımda onunla cebelleşiyorum, belli yaşta karar aldım, kızım senin kendine garezin mi var dedim, o zamandan beri bu tarz şeylerden uzak yaşıyorum.

:KK47::KK47::KK47:

yazık eşim de ben ne zaman bir yere yatıya gitsem, muhakkak evde korku filmi gecesi yapar.
korku filmini bırakalı cok oldu benimde o zaman güzel bilim kurgu var kyile x diye :KK66:

images.jpg
Alys Alys

iyice b.kunu çikardilar programlarda
gençleri evlilkten soğuttular. izleye izleye..
kısmetse olura bakardim.. onu da sevmiyorum. neden mi ha tam evlencek çifti bile ayırıyo orda. geçenlerde emre hazala evlenme teklif etmişti.. emre para peşindeymişş.. ondan ettiği düşünüyorum işde:
RTÜRKE SESLENİYORUM BÜTÜN EVLİLİK PROĞRAMLAR DERHAL KALDİRİN!!!!! YAYINLANA O KANALA BÜYÜK CEZA VERİN!

X