İzmir Buca Kadın Doğum Hastanesin de, gebelik takibi yada doğum yapanlar var mı?

seldam ceydam yeldam yoncam sağolun canlar biz iyiyiz çok şükür sizler ve kuzucuklarınız nasıl.
öyle valla yeldacım doğuralım kız yaşımız gençken sağlıgımız yerindeyken. boşver Rabbim'in izniyle büyüyolar işte.
ben Allah izin verirse 4-5 aya kadar başlarım çalışmalara herhalde.
hatta bu hafta folbiol alıp başlamak istiyorum.
ilkinde sekiz ay içmiştim hamile kalmadan.

gülsen anladığım kadarıyla sende de niyet var ikinci için

gunydın yeldacım sevındm bılgsayarnın olmasna artık aramzdasn yıne desene napıosun bakalım emre paşa nasıl

Burası bağımlılık yapıyor eşim kıskanmaya başladı artık ne varsa şu adınlar kulübünde diyor bana Emre iyi şimidi uyandı kahvaltısını yapcak Talha paşa nasıl

günaydın cnm bn yeniym aranıza dün tanıştm arkadaşlarla adım yonca memnun oldum:KK16:

bende memnun oldum canım benim ismim yelda :)

seldam ceydam yeldam yoncam sağolun canlar biz iyiyiz çok şükür sizler ve kuzucuklarınız nasıl.
öyle valla yeldacım doğuralım kız yaşımız gençken sağlıgımız yerindeyken. boşver Rabbim'in izniyle büyüyolar işte.
ben Allah izin verirse 4-5 aya kadar başlarım çalışmalara herhalde.
hatta bu hafta folbiol alıp başlamak istiyorum.
ilkinde sekiz ay içmiştim hamile kalmadan.

gülsen anladığım kadarıyla sende de niyet var ikinci için

Büyüyorlar tabi ya doğuralım tek olmaz zaten en azından bir tane kardeşleri olsun bakarsın senin oğlun benimde bir kızım olur:)

Burası bağımlılık yapıyor eşim kıskanmaya başladı artık ne varsa şu adınlar kulübünde diyor bana Emre iyi şimidi uyandı kahvaltısını yapcak Talha paşa nasıl

bende memnun oldum canım benim ismim yelda :)

Büyüyorlar tabi ya doğuralım tek olmaz zaten en azından bir tane kardeşleri olsun bakarsın senin oğlun benimde bir kızım olur:)

inşallah hayatım sağlıklı olsunlarda.
ama benim herşeyim huyum suyum tipim herşeyim aynı teyzeme benziyor.
teyzemin 3 tane kızı var.
kendi kendime diyorum ki Allah'ım herşeyim aynı teyzem gibi inşallah doğurganlığımda onun gibi olurda 3 tane kızım olur diyorum.
herşeyden önce sağlıklı sıhhatli olsunlar tabi.

kızlar maşallah sze walla çok hızlısınız:) bn daha doğmadan nası yapçam ikisyle diyom:)
teyzeleri bna yardım edersiniz artık

kızlar maşallah sze walla çok hızlısınız:) bn daha doğmadan nası yapçam ikisyle diyom:)
teyzeleri bna yardım edersiniz artık

canımm senin için belki çok zor olacak ama ne güzel bi taşla iki kuş misali.
ikisi birden büyür gider ne güzel.
keşke benimde ikizlerim olsa :)))

kızlar ben şimdi çıkmak zorundayım biraz işlerim var onları halledeyim.
malum benim bugün son 9 günlük tatile giriyorum Allah'ın izniyle :KK62: :KK62: :KK62: :KK62:

bu arada kızlar tahir beyden randewu aldım gülşen gelsede görse yazımı pztsi günü bir buçukta ayy gülşen aldımı acabaa

bu arada kızlar tahir beyden randewu aldım gülşen gelsede görse yazımı pztsi günü bir buçukta ayy gülşen aldımı acabaa

hadi bakalım canım hayırlısı olsun.
bu arada gülşen değil GÜLSEN :)) HABERİN OLSUN TATLIM.

YONCACIM SELAMIMI UNUTMA BAK TAMAMMI CANIM.
HEPARİN KULLANDIGIMI SÖLE DAHA KOLAY HATIRLAR.

kızlar ben şimdi çıkmak zorundayım biraz işlerim var onları halledeyim.
malum benim bugün son 9 günlük tatile giriyorum Allah'ın izniyle :KK62: :KK62: :KK62: :KK62:
oohh ne gzl cnm dinlen bol bol özletme ama kndini gel gene hadi kolay gelsin sana
tekrar ii yıllar

ıkıncı bebekler konuşuluyo haa ayy bn korkarm hemen yapmaktan hem sezeryandan snra 2 sene ara onermıyolarmı
talha yı uyutmaya calışıyorum bnde bı bebek gunduz uykusuna hıçmı yatmaz yaa off bı saat ayağımda uyutabılırsem ne mutlu oda ındırnce uyanıyo evı bıle temzleyemedim yeniyıla pis grcem yanii:KK4:

ıkıncı bebekler konuşuluyo haa ayy bn korkarm hemen yapmaktan hem sezeryandan snra 2 sene ara onermıyolarmı
talha yı uyutmaya calışıyorum bnde bı bebek gunduz uykusuna hıçmı yatmaz yaa off bı saat ayağımda uyutabılırsem ne mutlu oda ındırnce uyanıyo evı bıle temzleyemedim yeniyıla pis grcem yanii:KK4:
ne diim cnm allah yardımcın olsun... boşwer ewide ya uyudumu bebeğin öle bi üstten temizlersin

ben hiç acele etmiyorum dur bende 2 ye alayım randevuyu kesin tanışırız
ne giydiğimizi söyleriz dicem ama Lara varken sen beni hemen tanırsın zaten

işlerimi bitireyim gelcem yine nasipse :)

hadi çabul ol Lara uyurken

hadi bakalım canım hayırlısı olsun.
bu arada gülşen değil GÜLSEN :)) HABERİN OLSUN TATLIM.

YONCACIM SELAMIMI UNUTMA BAK TAMAMMI CANIM.
HEPARİN KULLANDIGIMI SÖLE DAHA KOLAY HATIRLAR.

sağol tatlım yaaa evet adım Gülsen
bende söylerim selamını

uyumaz kızım bunlar Lara da ayağımda sallıyorum öyle uyuyor şimdi
bebek gibi uyuyor diyenlerin hiç çocuğu yoktur muhtemelen

X