Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası İzmir de özel kreş adresleri lütfen yardım

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları
Herkese merhaba 6-12 aylik bebeğini Palmiye Kids Garden' a gondereniniz oldu mu acaba? İse baslamama az bir sure kaldi yorumunuza yada paylasacaginiz deneyimlerinize acil ihtiyacim var.Şimdiden tesekkur ederim..
6-12 aylık biraz küçük değil mi sizcede... Bi görüşün belki tek öğretmenle bakıcı gibi alabilirler. ama bence fazla küçük anaokulu için...

Benim oglum eylulden bu yana gidiyordu ve aldim sonunda basta hersey cok guzel gidiyordu ama zaman gectikden sonra hersey daha farkli oldu...

Bende karşıyaka çarşı yada alaybey yakınlarında arıyorum kreş.. oğlum 20 aylık mecburen kreş bulmalıyım okullar açılmadan

kızlar bende alsancakta kıreş ararken minikolojiyi bulduum :21::emir_bebek: tavsiye ederrim okulumuzuuuuu En Büyük TÜRKİYE

Merhaba hanımefendi, kızımı Alsancak'ta Minikoloji anaokuluna gönderiyorum. Yemek problemleri yaşamıyoruz, eski kreşinde bu konuda çok dertliydim yemek yemediğini eve aç bile geldiği olmuştu ! Bizim kız biraz nazlı fakat bu anaokulundan inanılmaz memnunum, öğretmenler kendi çocukları gibi davranıyorlar inanılmaz özveriler bu konuda tavsiye edebilirim..

X