İzmir Egepol Hastanesine giden var m?

Teşekkürler cvp için, ben izmirde öncelikle normal doğumu destekleyen sezeryanı ikinci planda tutan bayan bir doktor bulamadım da hala:KK43:
canım walla ben medıfemaya gıdıyorum ayrancılarda cokta memnunum drum prof. erkek. ıkı tane bayan dr a gıttım ıkısındende memnun kalmadım

canım walla ben medıfemaya gıdıyorum ayrancılarda cokta memnunum drum prof. erkek. ıkı tane bayan dr a gıttım ıkısındende memnun kalmadım
Medifemayı hiç duymadım, özelde ayrıntılı için gittiğim bi erkek prof. var benim de ama normal doğumda erkek doktorda kendimi kasarım diye bayan araştırıyorum. Doğumücretiniz nasıl konuştunuz mu?

Teşekkürler cvp için, ben izmirde öncelikle normal doğumu destekleyen sezeryanı ikinci planda tutan bayan bir doktor bulamadım da hala:KK43:
tınaztepe hastanesinde aylin barbaros un çok iyi olduğunu duydum bende ona gitmeyi düşünüyorum.Çok ilgili bir doktormuş istediğiniz zaman ulaşabiliyormuşssunuz da.

tınaztepe hastanesinde aylin barbaros un çok iyi olduğunu duydum bende ona gitmeyi düşünüyorum.Çok ilgili bir doktormuş istediğiniz zaman ulaşabiliyormuşssunuz da.
Evet duydum fakat bu forumda olanlar ile irtibat kurdm da herkes hastaneden şikayetçi, 1500e kuzenim doğum yaptı sonra 1750 oldu şimdi 3000 lira, 1yıl içinde (2015) 3.zam... 3bin lira tınaztepeye verdikten sonra 3.500 -4000lira izmirde daha iyi bi hastanede profösör tercih ederim dedim, teşekkür ederim öneriniz için bu arada

Evet duydum fakat bu forumda olanlar ile irtibat kurdm da herkes hastaneden şikayetçi, 1500e kuzenim doğum yaptı sonra 1750 oldu şimdi 3000 lira, 1yıl içinde (2015) 3.zam... 3bin lira tınaztepeye verdikten sonra 3.500 -4000lira izmirde daha iyi bi hastanede profösör tercih ederim dedim, teşekkür ederim öneriniz için bu arada
Doğum ücreti fazlaymış. arkadaşım 1850 lira odemis. 3000 lira olduğunu bilmiyordum. Egepol de doğum ücreti 2000 i bulmuyor sanırım. Dilek hanima gitmeyi düşünüyordum ama fazla ilgilenmediginden yakınmıslar o yüzden Aylin hanima gitmeyi düşünmüştüm. Memnun kaldığı doktor olduğunda paylasir san sevinirim.

Doğum ücreti fazlaymış. arkadaşım 1850 lira odemis. 3000 lira olduğunu bilmiyordum. Egepol de doğum ücreti 2000 i bulmuyor sanırım. Dilek hanima gitmeyi düşünüyordum ama fazla ilgilenmediginden yakınmıslar o yüzden Aylin hanima gitmeyi düşünmüştüm. Memnun kaldığı doktor olduğunda paylasir san sevinirim.
Merhaba ben 2 ay önce egepolde doğum Yaptım cok memnun kaldım doğum ücreti 1400 lira tuttu. Bunun içinde iki refakatçi ve doğum fotoğrafları doğumdan sonra cocuk doktoru Kontrolü işitme testi ve anne için kontrol da dahil. Doktorum cem büyüktosun dü. Kendisinden çok memnun kaldım. Doğumda sayesinde hiç gerilmeden korkmadan geçti. Çok güleryüzle biri. Muayenesinde öyle Kısacık sürmüo. Tavsiye ederim

Merhaba ben 2 ay önce egepolde doğum Yaptım cok memnun kaldım doğum ücreti 1400 lira tuttu. Bunun içinde iki refakatçi ve doğum fotoğrafları doğumdan sonra cocuk doktoru Kontrolü işitme testi ve anne için kontrol da dahil. Doktorum cem büyüktosun dü. Kendisinden çok memnun kaldım. Doğumda sayesinde hiç gerilmeden korkmadan geçti. Çok güleryüzle biri. Muayenesinde öyle Kısacık sürmüo. Tavsiye ederim
Allah razı olsun böyle cevap yazan tecrübeli arkadaşlardan peki merak ettiğim siz hep cem beye gittiniz ve doğumunu da kendisi yaptırdı. Ben dilek hn gitsem doğum saat kaç olursa olsun kendisi mi girecek yoksa nöbetçi doktor da girebilir mi, hastanenin politikası nasıl? umiuni umiuni bu arada aldığınız hizmete göre fiyat çook iyi

Ben hamileliğinin 7. Ayına kadar yine aynı Hastanedeki Hakan sabırlıya gittim. Ama hiç memnun değildim muayınesı cok kısaydı. Bişey sormaya korkuyorsun içeri girdiğinde de ya kapısının önünde bekleyen hastalarının yada senden önce çıkan hastasına bağrıo. Zorla şeker yüklemesi yaptırıyor. Ben hep doktorumu değiştirmek istedim ama cesaret edemedim. Bi gün çok gergin geçen randevunun ardından karar verdim değiştirmeye. Butun doktorların Kapısında bekledim en uzun hastasını tutan ve Güler yüzle karşılayan cem büyüktosun oldu ve doktor ismi vermeden ona durumu anlattım. Sağolsun bundan sonra kontrollerimi onda devam edebileceğimi söyledi. Doğumum ise genel anestezi ile sezeryan oldum. Cem bey girdi doğuma. Eğer egepolde normal doğum yaparsan mesai saatleri içinde kendi doktorun geliyor. Ama açılma olana kadar başında hep ebeler oluyor tam doğum anında kendi doktorun geliyor bebeği çıkartıyor dikişi atıyor. Eğer mesai saatı dışında doğum yaparsan nöbetçi doktordoğuma giriyor. merak ettiğin Birsen olursa seve seve cevaplarım.

Evet genelde egepolu onerirler gazi hastanesine de cok ilgi var murat beydi sanirim tam hatirlayamadim ama adamin odasina bir giren yarim saat cikmiyo cikanda guluyo surekli buna sahit oldum yani ama fiyat hakkinda fikrim yok

Cnm hastane nasıl ebeler ilgili mi ben doğumu orda yapmayı düşünüyorum normal doğum mu yaptın sen ve kendi doktorun mu geldi

bende egepol dilek hanıma gitmeyi düşünüyorum dilek hanımla ilgili deneyimi olan varsa yardımcı olabilirmi acaba

teşekkür ederim cem beyin iyi bir doktor olduğunu duyuyorum.

arkadaşlar bende egepol de hsg çekitmeyi düşünüyorum acaba daha önce çektirmiş olan var mı ağrılı bi süreç mi?

Doktor buldunuz mu bilmiyorum ama gaziemir şifa hastanesinde nurdan hanm var iyi bir doktor.. Görüştüğünüzde normal doğum istediğinizi belirtin ben kendisinden memnundum ama bayan doktor istemediğim için egepol gökalp beyle devam ediyorum çok memenunum ayrıca egepolde ayşen hanımdan memnun olanda çok.. hayırlı ve sağlıklı bi gebelik geçirmeniz dileğiyle :)

Arkadaşlar merhaba bende 15 haftalık hamileyim öncelikle herkese Hayırlı doğumlar diliyorum :nazar: Bende Egepol Hastanesine yeni gittim doktorum Cemil kaymazdı haftasına göre herşeyi normal 2li testimi daha önce başka bir yerde yaptırmıştım sonuç çok iyi bir sıkıntı yok ,muayene etti bebğimiz ve ben gayet iyiyiz bir Kız bebeğimiz olacakmış :)doktordan memnun kaldım şuan için birşey yok muayene sonunda 3 hafta sonra tekrar gel 4lü tarama testi dedi.. Sizce buna gerek varmıdır.. Birde merak ettiğim herkes Sezeryan ile doğum yapmış normal yapan yokmu çünkü ben normal istiyorum Allah nasip ederse

Merhaba, doktorum 3 hastane de doğum yaptırıyor. Bunlardan biri egepol. Orada doğum yapanlardan deneyimlerinden bahsetmelerini rica edebilir miyim? Anestezisi ve ameliyathane koşulları nasıl?

Hsg tüplerinin açık mı kapalı mı olduğunu kontrol eden cihaz röntgen diye biliyorum, egepol de hsg çektiren yok galiba

Hsg tüplerinin açık mı kapalı mı olduğunu kontrol eden cihaz röntgen diye biliyorum, egepol de hsg çektiren yok galiba
canım egepolde yok hsg çekimi benim doktorum başka bir hatanee yönlerdirdi Çankaya tıp ta varmışş 500 tl ücretide ben pazartesi çekildim bilgin olsun seninde

X