Tüp Bebek Merkezleri İzmir kent hastanesinde dr. İsrael Aruh ile tüp bebek deneyenler ve tedavi görenler .

herkese merhaba.... bende kentte israil beyle tedavime başlayacağım inşallah.... tadilat bitiminde.... bu arada doktorumdanda çok memnunum... hastanede sık sık karşılaşacağız gibi görünüyor.. :KK34: benim 3.denemem olacak inşallah ve bu son olur diyorum .... ve sonunda allah bir bebek nasip eder inşaallah ... umarım hepinizin tedavisi hayırlı olur ve güzel sonuçları alırız hep beraber...

hayırlı olsun canım.evet belkide aynı dönemde başlarız tedaviye.demek üçünçü inşAllah sonunçu olurda kavuşursun yavruna benimde ikinçi denemem inşAllah bende bu tedavimde kavuşurum yavruma ,Allah hepimizin yardımcısı olsun.

bizde sperm sayımızda kalitsinde sıkıntı var ... ilaç olarak folikasit tabletleri ve adet döneminde başlayan haplar ve iğneler vardı.... bu arada hsg çekildi o ilk denemede yapılmıştı zaten sonrasında istemiyorlar tekrar....

sormayı unuttum peki eşin hiç ilaç kür falan kullandımı.belki kullansa doğal yoldan olur yavrunuz.:emir_bebek:

sormayı unuttum peki eşin hiç ilaç kür falan kullandımı.belki kullansa doğal yoldan olur yavrunuz.:emir_bebek:

bitksel kürlerden bahsediyorsun değilmi hepsini denedik olmadı ama ilaç kullanmadı dr gerek yok dedi faydası olmaz dedi hayırlısı diyoruz artık...

Son düzenleme:
bitksel kürlerden bahsediyorsun değilmi hepsini denedik olmadı ama ilaç kullanmadı dr gerek yok dedi faydası olmaz dedi hayırlısı diyoruz artık...

hayır canım kürlerden bahsetmiyorum bitkisel kapsüller var birde vitamin takviyeleri mesela arısütü bal polen karışımı bunlarda çok etkili bunları hiçmi denemediniz.:KK19:

hayır canım kürlerden bahsetmiyorum bitkisel kapsüller var birde vitamin takviyeleri mesela arısütü bal polen karışımı bunlarda çok etkili bunları hiçmi denemediniz.:KK19:

hepsini denedik ne tavsiye ettilerse denedik bir tek hacı hoca kaldı denemediğimiz :KK1:

hepsini denedik ne tavsiye ettilerse denedik bir tek hacı hoca kaldı denemediğimiz :KK1:

canım denedik derken,birer kutuyla olmaz bu işler en az üç ay diyorum bak yani minimum üç ay kullanmanız gerekir .biz yıllardır kullanıyoruz.geçen yılki tüp bebek denemesinden sonra 6-7ay ara verdik tekrardan başladık.peki eşinin hormonlar nasıl yani bu spermlerin sorunlu olma sebebi ne dedi doktorlar.varikosal vs. gibi

tedaviden önce israel bey folik asit olarak ne verdi size?bana evde ne varsa onu kullanabilirsin dedi ama evde olmasaydı hangisini veriyor...

canım denedik derken,birer kutuyla olmaz bu işler en az üç ay diyorum bak yani minimum üç ay kullanmanız gerekir .biz yıllardır kullanıyoruz.geçen yılki tüp bebek denemesinden sonra 6-7ay ara verdik tekrardan başladık.peki eşinin hormonlar nasıl yani bu spermlerin sorunlu olma sebebi ne dedi doktorlar.varikosal vs. gibi

çok uzun süreli kullanmadı başlıyor ama devamı gelmiyor nerdeee öyle aylarca kullanacak, bir de doktor gerek yok dedi iiiice işine geldi anlayacağın.. o yüzden bu aralar hiç bişey kullanmıyor.. açıkcası sperm sorunu içinde bişey demedi varikoselede gerek yok dedi .. içki ,sigara içmez beslenme çok iyi tüm tahliller normal sadece sperm sayı ve kalitesi hariç ... ona herhang,i bir tedaviye gerek görmediler... bende de herşey normal sıkıntı yok ama rabbim istemeyince olmuyor işte kıset diyoruz...

tedaviden önce israel bey folik asit olarak ne verdi size?bana evde ne varsa onu kullanabilirsin dedi ama evde olmasaydı hangisini veriyor...
valla ilk iki denemede folbiol vardı evde onu kullandım... bu sefer folicade tablet diye bi ilaç yazdı şimdi onu kullanıyorum

Son düzenleme:
sanırım kentte bu ay tedaviye başlayacak sadece bir kaç kişi kimsenin sesi soluğu çıkmıyor....:KK1:

gerçekten öyle salon hep dolu....:KK1:

zcu senin ne zaman başlıyor tarih belli oldumu

gerçekten öyle salon hep dolu....:KK1:

zcu senin ne zaman başlıyor tarih belli oldumu

canım 25 i gibi adetim gelir diye bekliyorum 26-27 si gibide iğneler başlar artık hayırlısı inşAllah bebeklerimize kavuşuruz.sen ne zaman başlıyorsun inşAllah sende kavuşursun bebeğine.:nazar::KK49::emir_bebek::emir_bebek::KK49::emir_bebek::emir_bebek::nazar:

mrb arkadaşlar öncelikle tedavileriniz hayırlı olsun.bende ilk denememi mart ayında ege ünv. yaptım ama olumsuz.şimdi ikinci için araştırma yapıyorum.kent hastanesini çok duydum hemen randevu alınabiliyormu?ilk gittiğinizde tahlil falan istedilermi?israel beye hastanede mi yoksa muayenehanesinde mi muayene oldunuz?birde fiyatları konusunda bilgi verirseniz çok sevinirim.

mrb arkadaşlar öncelikle tedavileriniz hayırlı olsun.bende ilk denememi mart ayında ege ünv. yaptım ama olumsuz.şimdi ikinci için araştırma yapıyorum.kent hastanesini çok duydum hemen randevu alınabiliyormu?ilk gittiğinizde tahlil falan istedilermi?israel beye hastanede mi yoksa muayenehanesinde mi muayene oldunuz?birde fiyatları konusunda bilgi verirseniz çok sevinirim.

selamlar ..ilk olarak ısrael beyden randevu alıyorsun ilk kontrollerini o yapıyor daha sonra kent hastanesinde başlıyorsun canım..ben bir kez taze denedim şubatta olmadı .sonra dondurulmuşlarımı deniyorum nisanda denedim olmadı şimdi yine donmuş bebişimi aldım gün sayyorum inşallah kavuşurum bu sefer..doktor hastane herşey güzel olmazsa yine orda deneyeceğim..

selamlar ..ilk olarak ısrael beyden randevu alıyorsun ilk kontrollerini o yapıyor daha sonra kent hastanesinde başlıyorsun canım..ben bir kez taze denedim şubatta olmadı .sonra dondurulmuşlarımı deniyorum nisanda denedim olmadı şimdi yine donmuş bebişimi aldım gün sayyorum inşallah kavuşurum bu sefer..doktor hastane herşey güzel olmazsa yine orda deneyeceğim..

inşallah bu sefer kavuşursun bebeğine canım...sonuç ne zaman belli olacak?
merakla bekliyoruz sonucunu...bebeğin seninle olsun hep sağlıkla...

X