Tüp Bebek Merkezleri İzmir kent hastanesinde dr. İsrael Aruh ile tüp bebek deneyenler ve tedavi görenler .

Merhaba arkadaşlar.. Inşallah hepimizin tedavisi olumlu sonuçlanır.merak ettim kent hastanesinde embriyo dondurarakmı yapıyor işlemi.

Merhaba arkadaşlar.. Inşallah hepimizin tedavisi olumlu sonuçlanır.merak ettim kent hastanesinde embriyo dondurarakmı yapıyor işlemi.

Tüm tedavilerde yapılmıyor diye biliyorum ben. Benim ilk denemem normal embriyo transferiydi o zaman 2 embriyom dondurulmuştu şuan 2. Denemeye hazırlanıyoruz bu kez dondurulmuşlarla denicez

İsrael bey gerçekten çok iyi bir doktor bende aylarca araştırıp israel beyde karar kıldım. Fakat şuan kent hastanesindeki durumu belirsiz bu biraz sıkıntı olabilir sizin için. Hakkınızda hayırlısı olsun

saol verdiğiniz bilgi için. belirsiz derken nasıl anlamadım. gerçekten cok zor bir durum. eşim adına cok sıkılıyorum. öncelik onun sağlığı çünkü. ben size nasil ulaşabilirim bana mail yada tel verebilirmisinz

Cuma bitiyor ilacım canım. Bu arada hastaneden cıktım suan ıvf bölümü bomboştu israel bey ayrılcak muhtemelen ama halen belirsizlik hakim

Merhaba; Adetin başladı mı? Başladıysa tekrardan randevu alıp gidiceksin demi hastaneye? Ben dün başladım iğneye:) Transferin ay sonundan önce olur herhalde...

Merhaba; Adetin başladı mı? Başladıysa tekrardan randevu alıp gidiceksin demi hastaneye? Ben dün başladım iğneye:) Transferin ay sonundan önce olur herhalde...
Hayır sevgili arow adetim başlamadı henüz aslında dün olmasını bekliyorduk ama bugunde bir belirti yok. Adet olursam arayıp gidicem hastaneye işte bakalım bende bekliyorum. Senin nasıl gidiyor iğneler bölmede sorun yaşamıyorsun değilmi

saol verdiğiniz bilgi için. belirsiz derken nasıl anlamadım. gerçekten cok zor bir durum. eşim adına cok sıkılıyorum. öncelik onun sağlığı çünkü. ben size nasil ulaşabilirim bana mail yada tel verebilirmisinz
Şöyle belirsiz israel bey kent hastanesinden ayrılacak diye konuşuluyor hastanede tam bir belirsizlik var yerine kim gelicek israel bey hangi merkeze gidecek muamma şuan. Ben size özel mesajla mail adresimi yazıcam

Hayır sevgili arow adetim başlamadı henüz aslında dün olmasını bekliyorduk ama bugunde bir belirti yok. Adet olursam arayıp gidicem hastaneye işte bakalım bende bekliyorum. Senin nasıl gidiyor iğneler bölmede sorun yaşamıyorsun değilmi

Merhaba; İğneleri gözümde büyütmüştüm ama kolaymış hergün aynı saatte yapıyorum.. Son ilacımda perşembe tahminim pazartesi olurum bende adet.. Seni takip ediyorum yani :))))

Merhaba; İğneleri gözümde büyütmüştüm ama kolaymış hergün aynı saatte yapıyorum.. Son ilacımda perşembe tahminim pazartesi olurum bende adet.. Seni takip ediyorum yani :KK66:)))

Bende dün regl oldum ☺️ bugun doktora gittim muayenemi oldum ve estrofem başladık sanırım aynı ilaçları sanada vericektir israel bey; bugun iğnemi yaparken ilk kez cok zorlandım tenim cok hassas yapılan yerler morardığı için sanırım ağrıdı. Ama genel olarak gerçekten çok kolay minicik bir iğne

Bende dün regl oldum ☺️ bugun doktora gittim muayenemi oldum ve estrofem başladık sanırım aynı ilaçları sanada vericektir israel bey; bugun iğnemi yaparken ilk kez cok zorlandım tenim cok hassas yapılan yerler morardığı için sanırım ağrıdı. Ama genel olarak gerçekten çok kolay minicik bir iğne
Canim israel bey hala orada yani? Senin transferin icin soz verdi mi buradayim fln dedi mi ortada birakmaz degilmi basladiysa bitirmesi lazim yazili bisey var mi elinde?

Canim israel bey hala orada yani? Senin transferin icin soz verdi mi buradayim fln dedi mi ortada birakmaz degilmi basladiysa bitirmesi lazim yazili bisey var mi elinde?
Arkadasim israel bey sozunu tutar. Tabii hastane elini kolunu baglamaz ve engellemezse. Ama nedense hastane zorluk yasatiyor. Yillarin duzenini niye bozduklari belirsiz. Insanlarin umutlariyla oynuyorlar. Ulkeye ünü yayilmis bir doktor var karsilarinda basarili disiplinli anlamsiz cekismelerini hastalara yansitmalarini hala anlayamadim. Aralarindaki problemi cozseler de rahatlasak. Bircok kisi bunu bekliyor. Tedaviye almiyorlarmis sadece transferi olanlar gidiyormus. hastane israel beyi kaybedecek insallah bizler daha iyi daha huzurlu bir yerde karsilasiriz onunla.

Hakkinizi arayin kizlar. Tedavilerinizi yarim biraktirtmayin. Kolay gelsin.

Kent hastanesi hayallerimizle oynuyor. ALLAH akil versin boyle duygusuz kafalara

Hadi bakalım hayırlısı olsun yol arkadaşım:) Bende morarma hiç olmadı.. Nasip olursa bende salı giderim herhalde hastaneye.. İnşallah tedavilerimiz güzel gider buradan güzel haberlerimizide vermek nasip kısmet olur...

Elimde yazılı bişey yok tabiki ama israel bey benimle bu konuda konusmustu gecen hafta gidersem bile burdaki doktor müsade eder sende istersen transferin için gelirim yahut benim gideceğim merkeze gelebilirsin seni mağdur etmeyiz diye. Ben ondan dolayı bu konuyu cok düsünmüyorum nerde olursa olsn israel bey yapıcak transferimi bende transfer zamanı bu talebimi hastaneye sözlü gerekirse yazılı olarak bildiririm. Ama dediğim gibi bizleri mağdur etmeyecekler bunu biliyorum.

Arkadasim israel bey sozunu tutar. Tabii hastane elini kolunu baglamaz ve engellemezse. Ama nedense hastane zorluk yasatiyor. Yillarin duzenini niye bozduklari belirsiz. Insanlarin umutlariyla oynuyorlar. Ulkeye ünü yayilmis bir doktor var karsilarinda basarili disiplinli anlamsiz cekismelerini hastalara yansitmalarini hala anlayamadim. Aralarindaki problemi cozseler de rahatlasak. Bircok kisi bunu bekliyor. Tedaviye almiyorlarmis sadece transferi olanlar gidiyormus. hastane israel beyi kaybedecek insallah bizler daha iyi daha huzurlu bir yerde karsilasiriz onunla.

Hakkinizi arayin kizlar. Tedavilerinizi yarim biraktirtmayin. Kolay gelsin.

Kent hastanesi hayallerimizle oynuyor. ALLAH akil versin boyle duygusuz kafalara

Çok haklısınız israel beyi kaybedecekler ve pişman olacaklar gözlemlediğim kadarıyla israel bey ayrılmayı çokta istemiyor ama hastane yönetimi işi yokuşa sürüyor. İsrael beye güveniyorum tedavime devam ediyor beni mağdur etmeyeceğini söyledi yukarda yazdığım gibi allah hakkımızda hayırlısını versin ne deyim...

Hadi bakalım hayırlısı olsun yol arkadaşım:KK66: Bende morarma hiç olmadı.. Nasip olursa bende salı giderim herhalde hastaneye.. İnşallah tedavilerimiz güzel gider buradan güzel haberlerimizide vermek nasip kısmet olur...
Ah ne güzel söyledin yol arkadaşım diye ☺️ Dilerim güzel haberlerimizi paylaşırız burda inşallah... Hastaneye gittiğinde haberlerini bekliyorum sevgili arow benimde perşembe kontrolüm var

Hadi bakalım hayırlısı olsun yol arkadaşım:) Bende morarma hiç olmadı.. Nasip olursa bende salı giderim herhalde hastaneye.. İnşallah tedavilerimiz güzel gider buradan güzel haberlerimizide vermek nasip kısmet olur...
Arow nasılsın ilacın bittimi ve adet oldunmu?

İsrael bey hastaneden ayrıldı. Ama şuan hangi merkezle çalışacağına dair bir bilgim yok. Bilgisi olan olursa paylaşımda bulunsun ki bilelim.

X