Tüp Bebek Merkezleri İzmir kent hastanesinde dr. İsrael Aruh ile tüp bebek deneyenler ve tedavi görenler .

kızlar spermiyogram sonucumuzu aldık şükür şimdiye kadarının en iyi sonucu.varikosel ameliyatından önce çok kötüydü şimdi ilk defa nolmal sonucunu aldık perşembe rahim filmim var onuda yazarım hepinize ve bana bu yolda bol şans ve sabır diliyorum

gözünüz aydın canım ,maaşAllah :nazar::emir_bebek::KK8::nazar:sonuç güzel bende sana yazıyordum sen gelmişsin .bu yolda Allah yardımcın olsun bütün aşamaları sorunsuz geç ve kavuş yavruna.:KK49:

ay bi o topik bi bu topik geziyorum sen de öyle yapıyosun zannettim kusura bakma canım sonra görüşürüz:KK16:

bu gün gelmedinmi daha. bazen bende öyle topik topik geziyorum.ne kusuru canım, takma öyle şeyleri.:KK19:

canım sende çok uğraş vermişsin bu emeklerinin karşılığını nur topu gibi evlatlarla alırsın umarım.bende senin gibi düşünüyorum bazen acaba çok istediğimiz içinmi olmuyor.....:26:

canım çok saol inşallah bebişlerimize kavuşacağımız gün yakındır :)

hiç ilk denemesi olacak olan yok galiba aramızda...ben de bilmezmiyim o sonuçtan sonraki zamanları ama inşallah bu son olur, hepimiz bebeklerimizi sağlık,sıhhatle alırız kucaklarımıza...

canım zor günlerr elbette inşallah geçecek sıpaları kucağımıza aldığımızda untacağız inşallah çektiğimiz sıkıntıları :)

slm güzel anne adyları nasılsınız bugün

biizim topik tedavi süreci başlamadığından ağır ilerliyo :) ama allahtan herkes günde 1 kez ziyaret ediyor

bu gün gelmedinmi daha. bazen bende öyle topik topik geziyorum.ne kusuru canım, takma öyle şeyleri.:KK19:

geldim canım ama bakıyorum kimsede ses seda yenilik yok en erken ben başladım herhalde pek başladım da sayılmaz ya sil baştan hoooop en başa döndük 4 yıl önce de rahim filmiyle başlamıştı herşey:nazar: neyse engeller çıktıkça taa ki sona mutlu sona erene kadar aşıcam film sonucumu da yazarım yarın bakalım ne çıkıcak bişi var ki 3 tüp negatif sorunumun sorumlusunu bulmayı ümit ediyorum

slm güzel anne adyları nasılsınız bugün

biizim topik tedavi süreci başlamadığından ağır ilerliyo :) ama allahtan herkes günde 1 kez ziyaret ediyor
evet canım tedaviye başlanınca topiği uçururuz yine de bi mrb diyelim ama

canım çok sevindim hayırlısı olsun inşAllah bir sorun çıkmaz .bendende rahim filmi istedi ,ben onda cektiremedim pahalı olduğu için başka merkezde çektirdim ama memnun kalmadım. testosteron jel konusuna gelince israel aruh a katılıyorum.dışarıdan jel şeklinde alınan testosteron vücudun kendi üretmesini engellermiş.epey bir zamanda kullanmışsınız bu jeli kullanan erkeklere m. tese ameliyatı bile üç ay yapmıyorlar.eğer testesteron hor. düşükse ben bitkisel kapsül var trıbulus terrestris türkce adı demir dikeni bunu öneririm benim eşimdede düşüktü jelin yapamadığını bu doğal olarak ürettiriyor.biz NOW marka olanını kullandık daha sonra bulamadık şimdi SEBE NATUREL marka kullanıyoruz.

senin film sonucun nasıldı sen de sorun var mıydı canım? ben açık miyom ameliyati geçirdim geçen sene endometriozis ve yaışıklık çıktı onlar da temizlenmişti bakalım yarın ne olacak
testesteron jele gelince hemen bıraktık biz de çok korktuk ama sonuç çok iyi çıktı bazen aklıma geliyo acaba karıştı mı sonuçlar diye :26: sonra kovuyorum düşüncemi git pis düşünce:KK4:

bir an önce başlasakta bitse.... beklemek beni çok yoruyor ... inşalalah bir aksilik çıkmazsa bu adet dönemi ile başlayacağım hatta başlayacağız zcu biliyorsun aynı tarihlerde geliyor biizmkisi.... valla bir ay daha fazla bekleyecek hal kalmadı bende....sürekli aynı şeyleri söylüyorum ama rahatlayamıyorum bir türlü

geldim canım ama bakıyorum kimsede ses seda yenilik yok en erken ben başladım herhalde pek başladım da sayılmaz ya sil baştan hoooop en başa döndük 4 yıl önce de rahim filmiyle başlamıştı herşey:nazar: neyse engeller çıktıkça taa ki sona mutlu sona erene kadar aşıcam film sonucumu da yazarım yarın bakalım ne çıkıcak bişi var ki 3 tüp negatif sorunumun sorumlusunu bulmayı ümit ediyorum

inşşAllah önemsiz birşeydirde bu defa kavuşursun yavruna ben bir negatifin depresyonunu atamadım üzerimden gerçekten canı yürekten diliyorum bu defa olsun diye .canım benim.

evet canım tedaviye başlanınca topiği uçururuz yine de bi mrb diyelim ama

senin film sonucun nasıldı sen de sorun var mıydı canım? ben açık miyom ameliyati geçirdim geçen sene endometriozis ve yaışıklık çıktı onlar da temizlenmişti bakalım yarın ne olacak
testesteron jele gelince hemen bıraktık biz de çok korktuk ama sonuç çok iyi çıktı bazen aklıma geliyo acaba karıştı mı sonuçlar diye :26: sonra kovuyorum düşüncemi git pis düşünce:KK4:

canım benim tüpler tıkalıymış ama tüp bebek için önemsiz diyor doktor yeterki rahim içinde yapışıklık olmasın tabi bende üçte myom var bu engellerle ne olur bilmiyorum Allah bilir.:KK31:
:nazar:maaşAllah canım jele ragmen iyi bir sonuç.. canım ya takma öyle düşünceleri aklına.:KK52:

bir an önce başlasakta bitse.... beklemek beni çok yoruyor ... inşalalah bir aksilik çıkmazsa bu adet dönemi ile başlayacağım hatta başlayacağız zcu biliyorsun aynı tarihlerde geliyor biizmkisi.... valla bir ay daha fazla bekleyecek hal kalmadı bende....sürekli aynı şeyleri söylüyorum ama rahatlayamıyorum bir türlü

aynen bendede öyle canım sabırsızım son haftalarımız zaman geldikce heyecan var birde korku .neyse aynı zamanlardayız arkadaşlık yaparız yüz yüze dertleşiriz.:13:inşAllah derdimiz olmazda sevinçimizi baylaşırız.:KK24::KK24:

aynen bendede öyle canım sabırsızım son haftalarımız zaman geldikce heyecan var birde korku .neyse aynı zamanlardayız arkadaşlık yaparız yüz yüze dertleşiriz.:13:inşAllah derdimiz olmazda sevinçimizi baylaşırız.:KK24::KK24:

inşallah cicim inşallah :nazar:

canım sen son adetini ayın kaçında gördün sanırım benden iki gün önceydin adetin düzenlimi gelir.:KK3:

ben en son 23 temmuzda oldum bu ay da sanırım 22 diye hesaplıyorum ... hemen bayram bitimi valla bi aksilik olacak diye korkuyorum ama hayırlısı...
2.denememe kadar hiç düzenli olmazdı hep gecikmeler yaşardım ama 2.denemeden sonra düzene girdi bende şaşırdım üstelik hiç gecikmiyo biliyorsun ne kadar istemiştik temmuzda gecikmesini ama olmadı :KK1:

ben en son 23 temmuzda oldum bu ay da sanırım 22 diye hesaplıyorum ... hemen bayram bitimi valla bi aksilik olacak diye korkuyorum ama hayırlısı...
2.denememe kadar hiç düzenli olmazdı hep gecikmeler yaşardım ama 2.denemeden sonra düzene girdi bende şaşırdım üstelik hiç gecikmiyo biliyorsun ne kadar istemiştik temmuzda gecikmesini ama olmadı :KK1:

evet bak doğru hesaplamışım senin pazartesi gelmiş benimde çarşamba gece gelmişti 25 inde bu ayda 24 gibi gelir heralde desene bayram sonrası oralıyız.:94::KK19::94:

evet bak doğru hesaplamışım senin pazartesi gelmiş benimde çarşamba gece gelmişti 25 inde bu ayda 24 gibi gelir heralde desene bayram sonrası oralıyız.:94::KK19::94:

hadi bakalım sonuç pozitif olurda bayram şekerlerimiz olur inşallah:KK49::KK49:

hadi bakalım sonuç pozitif olurda bayram şekerlerimiz olur inşallah:KK49::KK49:

inşşAllah canım yaaa. kimsenin kuçağı boş kalmasın.Allah başkalarının kuçağına bakıp özendirmesin.yıllarca yeterince özendik zaten:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::nazar:

X