İzmir Özel Gazi Hastanesi

sevgili şerife doğumunun iyi geçmesine çok sevindim bebeğini sağlıcakla büyütürsün inşallah bende 30+0 haftalığım ayşen hanıma gidiyorum şu an için memnunum umarım rahat olur doğumum bu arada şifa hastanesinin sgk anlaşması varmı birde fiyatlar hakkında bilgi verirsen müsait zamanında sevinirim..

slm.aranıza yeni katıldım.yarın gulızar hn.a gıdıyorum.sonuçları yazarım nasıl geçtiğini falan.şu an 16+4 gunluk hamıleyım.daha yolun bası sayılır.bişey sormak ıstıyorum.siz muayeneye gıdınce kaç dk suruyo.napıyo.kolunu basını ölçüyomu?anlatıyomu bilgi verırmısınız

öncelikle aramıza hoşgeldin arkadaşım ben 30+0 hamileyim ayşen hanıma gidiyorum şimdiye kadar memnunum gayet ilgili her muayenede ultrasonla bakıyor gerekli kan testlerini yaptırıyor muayene en fazla 10-15 dk sürüyor bence yeterli ben daha önce başka bir dr un muayenesine gidiyordum yaklaşık 35-40 sürüyordu her randevu fakat aynen ayşen hanım gibi 10-15 muayene ediyordu gereki kalan sürede muhabbet ediyordu..fakat gülizar hanım hakkında fikrim yok..benim çevremdeki herkes ayşen hanımı gidiyor...

cevabın için sağol.sıvısına falan bakıyomu.kolunu bacağını ölçüyomu.başını falan.biz cinsiyetını de öğrenmedık.gerçi öğrenmekistemıyoruz ama.bakalım artık yarın neler olacak.anlatırım gene burdan.ayy ilgilensin keşke .hayırlısı artık.

slm arkadaslar aranıza yeni katıldım. bende ayşen hn gidiyorum. ayşen hn olması gerektiği gibi ne cıvık ve ciddi. 33 haftalığım. annem uzakta olduğu için bu hafta geliyo ve bebek alişverişine çıkacağiz çok heyecanlıyım... allah izin verirse bende normal doğum istiyorum ama bizim ufaklık inat olacak heralde dönüyo dolaşıyo kafasını gögsumun altına getiriyo bende ondan korkuyorum donmezse bişey olursa diye bakalım... allah herkese kolay ve gönlüne göre doğum versin.. bebişlerimizi sağlıkla kucağimiza almayı nasip etsin..

sevgili şerife doğumunun iyi geçmesine çok sevindim bebeğini sağlıcakla büyütürsün inşallah bende 30+0 haftalığım ayşen hanıma gidiyorum şu an için memnunum umarım rahat olur doğumum bu arada şifa hastanesinin sgk anlaşması varmı birde fiyatlar hakkında bilgi verirsen müsait zamanında sevinirim..

mrb.arkadaşlar.ben gülizar hanıma gittim fakat hiç memnun kalmadım.sezeryan yapmak için kaç türlü bahane buldu.suyun az,bebek büyük,çocuk dr. yok falan.bende her ihtimale karşı şifaya birkere muayeneye gittim.dosya açılsın ki doğum yapabileyim diye.yoksa takibi olmayanı kabul etmıyorlardı.ben oraya gittim.fiyatta aynı gazideki gibi 400 ücret.fakat ben mesai saatleri içinde doğum yaptım mesai saati dışında farklı oluyorsa bilemem.birde ben epidural yaptırdım .onunda ücreti 400.400+400 800 ödedik.hastanenın sigorta her türlü anlaşması var.ben epiduralli normal doğum yaptım.

mrb.bugun gulızar hn.a gıttım.çok ılgılendı.anlattı herseyı.testler yaptırdı.çok memnun kaldım.tavsiye ederım.ama benım bı sıkıntım var.bebeğimin kafası beynı kolları bacakları normal çıktı.ama karnı 3 gun gerıden gelıyomuş.ne yapmam lazım.önerılerınız nelerdir.tecrubelı arkadaslar bılgı versın lütfen

merhaba arkadaşlar. ben bu sitede birkaç yorum okuyup gazi hastanesinde ayşen hanıma gitme gibi bir hatada bulundum. 16 haftalık hamileyim 3 kez falan gittim ve üçündede verdikleri randevudan 2-3 saat sonra muayeneye girebildim. seni öylece beklerken bırakıp doğuma gidiyorum diyor ve gidiyor. ayrıca bana son randevumu bikaç gün öncesine verdi yani ikili tarama zamanım geçtikten sonraya. yani ben kendim başka dr.a gitmemiş olsaydım ikili tarama testim yapılmayacaktı, arkadaşımda ayşen hanıma gidiyordu aynı şekilde onada geç bir tarihe verildi ve arkadaşım 12. haftasında aradı ikili test yaptırmam gerekmiyormu bu hafta geleyim ense kalınlığını ölçün diye aldığı cevap maalesef çok yoğunuz gün veremeyiz başka bir yere gidip ölçtürüp yaptırın sonuçları bize getirirsiniz. böyle birşey olabilirmi yaa? dr takip etmeyecekse o gerekeni yapmayacaksa o neden dr ozaman? hastane ayrı zaten devlet hastaneleri bile daha teknolojik ordan bir klima bile yok hastanede hala pervanelerle soğutmaya çalışıyolar kan ter içinde kaldık beklerken. kesinlikle tavsiye etmiyorum. şimdi sada hastanesine gideceğim oraya bir bakacağım eğer memnun kalırsam tekrar yazarım. herkese iyi günler.

mrb.inci serbest.üzüldüm durumuna.ben gülizar hn.a gıttım.tavsıye ederım.çok gergin gıttım ama o kadar rahattı kı tavırları.bence ona gıt.çünkü gazinın fıyatıda cok uygun.ben dun gıttım.6 ekıme gun verdi.18. hafta bıtmeden gıtcem.3lü test sonuçlarıma bakacak.hatta biz yaptırmayacaktık.olmaz nıye yaptırmıcan kı bana getır bakmam lazım dedi.sankı kendı bebegı.tekrardan bir suru test istedi.hayvanlardan bulaşan hastalık falan varmı dıye.balık yağı yazdı.kansızlık ılacı yazdı.çok ılgılendı.gıdıncede tepecık ssk ya ayrıntılı ultrasyon için sevk vercem onuda aradan çıkaralım kafamızda kalmasın dedi.hem tepecık cd verıyo bakarsın bebegıne bol bol dedı.çok ılgılıydı.keşke en bastan ona gıtseydım.bende daha yenı buldum doktorumu.şiddetle tavsıye benden sana..gülizar hn a git derim.

bu arada kızlar doktorum bebegın basını ölçtü normal dedı 16+5 haftalık görmüş.karnını ölçtü 16+2 gun çıktı.zayıfsın dedı.ben 56 kıloyla hamıle kaldım.tarıldım gene 56 kıloyum.bende anlamadım.bebegım 206 gr mış.bakıyorum normalde 17 haftalık bebekler 150 gr nasıl oluyo bılmıyorum.öbür ay ayrıntılı ultrasyona gırcem.tepeciğe sevk ederız dedı.giden varmı acaba tepecik ssk ya.

arkadaşlar ben geçen sene doğum yaptım karşıyaka çarşısında dr.alper gümüşalan a bütün kontrollerimi yaptırdım doğumda onu gördüğüm anda ben acayip rahatladım muabbet ederek doğum gerçekleşti ve acayip rahat geçti bugün olsa yine korkmadan doğuma giderim zaten sonrasındada doktor beyin yanına çalışmaya girdim :)))))

sevgili inci öncelikle durumana üzüldüm umarım istediğin bir dr la devam edersin..bende daha önce devlet hastanesinin doktorunun özel muayesine gittim muayene ücreti her seferinde 120 ytl ve tahlillerim için yani ikili test üçlü test hep özel laboratuarlara yönlendirdi doğuma girecekmisiniz diye sorduğumda devlet hastanesinde hangi dr doğumunda nöbetçiyse o girer dedi ama benim girmemi istersen anlaşmalı özel hastanelerde doğum yaptırıyorum dedi yaklaşık kendi alacağı ücretle beraber 3000 lira fiyat çıkardı.bu ücret bize çok geldi ondan sonra ayşen hanıma başladım dördüncü ayımdan sonra başladım her gittiğimde evet doğru sıra bekliyoruz ama hastane yoğun yapacak birşey yok benim ayşen hanımı seçmemdeki en büyük neden doğum refaransları güçlü çevremde ayşen hanıma doğum yapanlar var hepside çok memnun..şimdilik bu kadar benim de yaklaşık doğuma 10 hafta var kendi deneyimlerimi paylaşarım ayrıca burda ayşen hanımın doğuma girdiği semami nickli arkadaşımız var o da sağolsun tüm deneyimlerini bizimle paylaşmıştı...

sevgili semami

gazi hastanesi ve doğumla ilgili deneyimlerin bizler için özellikle benim için çok yol gösterici oldu..daha öncede sormuştum size bende kiracıyım ve memuruz evde küçük beşikmi park yatakmı alsam diye sormuştum siz park yatak aldığınızı söylemiştiniz siz memnunmusuz birde kaç liraya aldınız yatak vs hafta sonu eşimle almaya gidecez artık 30 haftalık oldum hazırlıklara başladık bizde oğlunu güle güle büyüt bu arada

serifecim bebişin doğmuş okudum ama cevap yazamadım. allah sağlıklı analı babalı büyütsün. doğumun istediğin gibi olmasına sevindim. şifa benimde aklımda olacak. bildiğim kadarıyla mesai sati dışında doğum yapınca ücreti farklı oluyor. fırsatın olduğunda doğum hikayeni yaz mutlaka.

cuma günü çiğdem hn. la randevum vardı. gittim ilk kez bekleme yeri tenha idi. çiğdem hn. acil işi olduğu için çıkmış yarım saate dönerim demiş. hemşire beklemek istemezsen ayşen hn. da bakabilir dedi. dönüşü uzun sürmezse beklerim dedim. bu arada ayşen hn çıktı. isterseniz ben bakayım dedi olur dedim. ultrasona girdim çabucak bitti. ilaçlarımı yazdı. muayne 5 dk. bile sürmedi. bana garip gldi bu kadar kısa olması. çiğdem hn ultrasonda bebeğimin her tarafını gösteriyordu. tartıya çıktım kilomu bile kendim söyledim. belki hastası olmadığım için ilgilenmedi fazla. birde bir sonraki randevuyu 1 ay sonraya verdi. 31 haftalık oldum. randevuların daha sık olması gerektiğini düşünüyorum. haftaya cuma 32. hafta çalışabilir raporunu almaya gideceğim. o zaman sorarım çiğdem hn.a.

serifecim şifada muane ücreti nedir? bende dosya açtırsam mı diye düşünüyorum her ihtimale karşı.

sevgili semami

gazi hastanesi ve doğumla ilgili deneyimlerin bizler için özellikle benim için çok yol gösterici oldu..daha öncede sormuştum size bende kiracıyım ve memuruz evde küçük beşikmi park yatakmı alsam diye sormuştum siz park yatak aldığınızı söylemiştiniz siz memnunmusuz birde kaç liraya aldınız yatak vs hafta sonu eşimle almaya gidecez artık 30 haftalık oldum hazırlıklara başladık bizde oğlunu güle güle büyüt bu arada

çok sağol cnm. sen de sağlıkla al bebişini inşallah kucağına. benimki kocaman oldu bile 3,5 aylık. çok çabuk büyüyorlar ya.

çevremdekiler bana önermişti park yatağı. gittikleri yere taşıyorlardı. biz mothercare den aldık. 150tl civarıydı sanırım. boyutlarına göre fiyat da değişiyor. 120x60, 120x70, 120x80 var.benim yatak odama 120x60 oldu en rahat. ben memnunum. benim oğlan daha dönmüyor ama dönmeye başladığında mobilya beşiklerin tahtalarına çarpmasındansa, park yatağın kumaşına çarpması daha iyi. memur olmasam, kendime ait bi evim dahi olsa yine park yatak alırdım. biraz büyüyünce güzel bir oda yapardım. çünkü ilk zamanlar bebekle aynı odada kalmak çok iyi oluyor.

serifecim bebişin doğmuş okudum ama cevap yazamadım. allah sağlıklı analı babalı büyütsün. doğumun istediğin gibi olmasına sevindim. şifa benimde aklımda olacak. bildiğim kadarıyla mesai sati dışında doğum yapınca ücreti farklı oluyor. fırsatın olduğunda doğum hikayeni yaz mutlaka.

cuma günü çiğdem hn. la randevum vardı. gittim ilk kez bekleme yeri tenha idi. çiğdem hn. acil işi olduğu için çıkmış yarım saate dönerim demiş. hemşire beklemek istemezsen ayşen hn. da bakabilir dedi. dönüşü uzun sürmezse beklerim dedim. bu arada ayşen hn çıktı. isterseniz ben bakayım dedi olur dedim. ultrasona girdim çabucak bitti. ilaçlarımı yazdı. muayne 5 dk. bile sürmedi. bana garip gldi bu kadar kısa olması. çiğdem hn ultrasonda bebeğimin her tarafını gösteriyordu. tartıya çıktım kilomu bile kendim söyledim. belki hastası olmadığım için ilgilenmedi fazla. birde bir sonraki randevuyu 1 ay sonraya verdi. 31 haftalık oldum. randevuların daha sık olması gerektiğini düşünüyorum. haftaya cuma 32. hafta çalışabilir raporunu almaya gideceğim. o zaman sorarım çiğdem hn.a.

serifecim şifada muane ücreti nedir? bende dosya açtırsam mı diye düşünüyorum her ihtimale karşı.

32'den itibaren 2 haftada bir, 36dan itibaren haftada 1, 40.haftayı beklerse şayet bebiş ,39-40.haftada 2 günde 1 gidiyorsun. tabi ben bormal istediğim için böyle oldu, bekledik. sezeryanda durum farkılıdır.

sağolasın melodicim.seni ve senin gibi olanları allahım hayırlısıyla kurtarsın.hangi hastaneye gidersen git kendi hastası olmayınca sana üvey evlet muamelesi yapıyorlar bu kesin yani.
şifada dosya açtır derim çünkü gazinin ne yapacağı belli olmaz yarı yolda bırakıverırler ınsanı.bır bahane bulup ya sezeryan almak ısterler yada tepeciğe sevk ederler.fakat geç kalma ben 30.haftalarda gitmiştim sanırım.açtırmaya biran önce ilk muayeneye gıt.enım doğumu berrin KORKUT yaptırdı.doktorum yaşlı olduğu için doğum yaptırmıyormuş.icabçıda ona denk geldim.kendi hastası olmadığım halde iyi davrandı bana.o doktora gidebilirsin.
Çalışanları çok ilgililer.arada istisnalar çıkıyor tabi ama ben rastlamadım.benım doğumda hem ebe hemde doktor vardı.Onlar benden bende onlardan memnun kaldım.bir zorluk çıkarmadım biraz soğukkanlı olduğum için bağırmak yerine derin nefez,s almam gerektiğini biliyordum ve öylede yaptım.
Şifada muayene ücreti çok değil.46 lira.kendini garantiye al derim.Şimdilik doğumun normal mi yoksa sezeryanmı görünüyor?dosya açtıracaksan hemen randevu al sonra hafta çok geçince kabul etmeyebiliyorlar.opuyorumnanaktan

X