İzmir tüp hastane ve doktor önerisi

Çok üzüldüm ama vardır rabbim yazmıştır bize de bir zaman ol derse olur inşallah 🙏 siz raporsuz mu yaptırıyorsunuz acaba bende özelde yaptırdım ama bizden tahlil falan istediler vermiştik su hastanesinde yaptırmıştım oradakiler de iyidi ilgi alaka işte benim yumurta rezervim az oldugu için şansım biraz düşük 😔 Bir doktora bağlı kalmak istemiyorum bende bu işler ilk başta Allah’ın elinde ama doktor da şans işi
Dr ve lab çok önemli tavmergenin laboratuvarını çoğu hastane dahi kullanıyor iyi diyorlar. Şans işte. Canım ben rapor olaylarını hiç bilmiyorum biz direkt özele gittk yani

Onu da cok okudum burda benim de doktorum Volkan beyi önerdi ama onun hakkında da kötü bir yorum okumadım bakalım hangi hayırlısı ise ona gideceğim sizin ne sorunu vardı acaba
Volkan hocada iyi bir doktordur benim tedavi zamanimda tek doktor Funda hocaydi ama guzel bir ekip.benin tüplerim alındı o nedenle tüp bebege yoneldik

Alper bey ile israel bey arasında gidip geliyorum amh düşük 😕 nasıl bı yer irenbe Alper bey hastalarıyla iletişimi nasıl
Ben her an ulaşabiliyorum kendisine. Çok güleryüzlü ve hep pozitif motive ediyor. Her detayın üstünden geçiyor. Transfer yapalım deneyeli olmazsa şu işlemi yaparız dediğini hiç duymadım. Hep didik didik bütün sorunları bitirip öyle transfer yapıyor. Ve iyi sonuç tabiki kaçınılmaz oluyor

Ben her an ulaşabiliyorum kendisine. Çok güleryüzlü ve hep pozitif motive ediyor. Her detayın üstünden geçiyor. Transfer yapalım deneyeli olmazsa şu işlemi yaparız dediğini hiç duymadım. Hep didik didik bütün sorunları bitirip öyle transfer yapıyor. Ve iyi sonuç tabiki kaçınılmaz oluyor
Çok memnuniyet var umarım kafamı toplayınca bende kararımı veririm 🙏

Sen bu kadar memnunsun niye hep Funda hanıma Etmiyorsun ki canım
Ben iki kere gittim canım bazı sebepler var ondan yeni doktor arayışındayim Volkan bey bana hatalı tedavi uyguladı funda hanım yokken o yüzden ordan soğudum şuan aklimda irenbe veya israel aruh var. Benim amh düşük ve o yüzden aynı şeyleri yaşamak istemiyorum

X