Ankara'da tüp bebek için doktor önerisi

sedu066

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2016
508
259
27
İyi akşamlar arkadaslar ,tüp bebek için doktor arayışındayım novaart tüp bebek merkezini bilen arkadaşlar var mı Ahmet Mehmet erdem hocalar varmış yaptıranlar var mı ? Yada başka doktor önerisi merkez önerisi olan?

Şöyle söyleyeyim canım ben şuanlık memnunum yeni başladım sayılır ama araştırırsan fazla konuşmuyorlar falan doktorlar o doğru ama sorularıma cevap veriyor biraz araştır karar ver bence ben gazi ünisinde öğrenim görevlisi olduğu için ve orda yaptırıp memnun kalan bir tavsiye üzerine başvurdum iyi araştırmak gerekiyor

Ankara tıp cebeci hastanesınde Yavuz Emre şükür ve özelde de Hulusi Bülent zeyneloğlu na gidebilirsiniz 🌸

Şöyle söyleyeyim canım ben şuanlık memnunum yeni başladım sayılır ama araştırırsan fazla konuşmuyorlar falan doktorlar o doğru ama sorularıma cevap veriyor biraz araştır karar ver bence ben gazi ünisinde öğrenim görevlisi olduğu için ve orda yaptırıp memnun kalan bir tavsiye üzerine başvurdum iyi araştırmak gerekiyor
Teşekkür ederim canım sende tüp bebek tedavisi görüyorsun değil mi

İyi akşamlar arkadaslar ,tüp bebek için doktor arayışındayım novaart tüp bebek merkezini bilen arkadaşlar var mı Ahmet Mehmet erdem hocalar varmış yaptıranlar var mı ? Yada başka doktor önerisi merkez önerisi olan?
Ahmet hocanın hastasıyım. Üç arkadaşım onda pozitifi gördüğü için ben de ona gittim. Konuşan biri değil, detaylı açıklama, iç rahatlatma beklersen memnun kalmazsın ama bilgisine tecrübesine güveneyim konuşmasa da olur dersen tercih edebilirsin. Benim ikinci deneme. Henüz sonuç alamadım.

Ahmet hocanın hastasıyım. Üç arkadaşım onda pozitifi gördüğü için ben de ona gittim. Konuşan biri değil, detaylı açıklama, iç rahatlatma beklersen memnun kalmazsın ama bilgisine tecrübesine güveneyim konuşmasa da olur dersen tercih edebilirsin. Benim ikinci deneme. Henüz sonuç alamadım.
İlkide ondamiydi canım

Tolga Ecemiş'i araştırmanızı öneririm.

Merhabalar. Ahmet hocanin hastasıyım.1 Mart'ta OPU oldum.dondurdular iki üç ay sonra transferim olacak..Birçok tavsiye üzerine oraya gittim.Arkadasinda dediği gibi. Çok fazla konuşmuyor ama sorduğunda cevap veriyor.. sakinliği ve guleryuzlulugu süreci güzel gecirmenizi sağlıyor.panik olmuyor strese girmiyorsunuz.. rapor hakkınız varsa Gaziden rapor çıkarmaya yardımcı oluyor.ilaclar baya uyguna geliyor.. Bilmiyorum herkes orda pozitif görünce insan umitleniyor o kadar çok bilgimizde yokki ne doğru oldu ne yanlış oldu bilelim.basta 6-8 yumurta gorunurken iki yumurta toplanabildi. Bu beni üzdü biraz..Ahmet hocaya çok güvenerek gittim size o güveni hissettiriyo bilgili olduğu belli.ama bu benim üçüncü tedavim geçmiş tedavimi anlatmama rağmen farklı birşey yapmadı.Simdilik mutlu ayrılmadım ordan iki yumurtadan biri 3.gun olarak döndürüldü.. insaAllah hayırlısı ile tutunur devam ederde sağlıklı bir şekilde emeklerimiz boşa gitmez..

X