İzmir'de İyi Falcı

dimpleee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2011
4
1
kızlar su son dönemde izmirde falcı arayıp durdum tabi alsancak kemeraltı civarında..
neyse sonunda buldum ben öyle çok para kaçırmak istemediğim için kahve ve tarot yorumcusu buldum..alsancakta inanılmaz ya..herseyi biliyo tarih ve isim bile werdi..çook memnun kaldım kii her falcı beni bilemezz..ordaki kadın okudu resmenn...

cafede bakıyor alsancakta kıbrıs sehirlerinde ekmekiçine gelmeden önceki sokak adı şık cafe ...orda bir selim war bir de kumru kumru haaaaaaaaaaaarriiika bakıyor... kahve falı 6 tl tarot ise 12 tl yalnız tarotun şöle bir avantajı war tarot isteyene kahve ve kahve falı ikram ediliyorrr...

karşıyakada evreka cafeyi tavsiye edıyorum cuma ve pazar gunlerı bakmıyor sadece Yeliz. Karşıyaka metro istasyonundan girneye doğru giderken kahve diyarından ıkı dukkan sonra şiddetle tavsiye edıyorum suya bakıyor 20 tl pişman olmazsınız

en tatlı bal tavsiyen için çok teşekkür ederim .. cafe evrekadaki yeliz hanıma gittim harika bir fal baktı. Acı ve tatlı herşeye hazırlıklı olmak lazım herşeyi söylüyor.!!!

en tatlı bal tavsiyen için çok teşekkür ederim .. cafe evrekadaki yeliz hanıma gittim harika bir fal baktı. Acı ve tatlı herşeye hazırlıklı olmak lazım herşeyi söylüyor.!!!

sevındım begenmene: ) benımde sevdıgım yanı o işte. diğer fal baktırdıklarım hep güzül olucak seyleri soyledı ama Yeliz herseyı tek tek soyluyor sonucta olmycaksa yapcak birsey yok diyor ama yolda gosterıyor.

Canlarım merhaba evraka cafenin teli var mı çünkü ben izmirin bir ucunda oturuyorum randevu almam lazım özel mesaj hakkım yok ama özele ya da buraya yazarsanız sevinirim teşekkür ederim

merhabalar ben msn değilde mail adres yazabilirmiyim acaba buraya evraka cafenin telini yazarsanız sevinirim bilen arkadaşlardan çok rica ediceğim. ayrıca sayın forum site yöneticileri lütfen ceza yazmayınız şu ablacığınıza bilgisayar özürlü bir kardeşiniz olarak zaten msn bilmiyorum sadece mail adresidir xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx şimdiden teşekkür ederim sevgiler selamlar..

Son düzenleyen: Moderatör:
evreka cafenin telefon numarasıı xxxxxxxxxxxxxxxxxxx. bakan kadının ismide yeliz . yanlız sonra yorumunu bekliyorum..

Son düzenleyen: Moderatör:
denizzz35 çok teşekkür ederim arkadaşım canım sağolasın gittiğim zaman anlatıcam yazıcam buraya çok dertliyim çokkk:KK43:((

kızlar kahve falı filan hikaye eşrefpaşada bir kadın var yağhaneler diye tabir edilen bölgede oturuyor,kadının bilemediği bişey yok,ben şok oldum.yıllar önce gitmiştim ama birdaha gitsem bulamam ozamanlar yerini kafaya yazmadığıma bin pişmanım kadın büyü filanda bozuyo,yıllar önce annem yüzüğünü çıkarıp gitmişti bana kısmet varmı bekarım dedi,kadın dedi yanındaki senin kızın eşinde şöle böle die saydı,bide dedi sen gebesin.falcıdan cıktık dışarda annem dedi işte gebelik olayını attı,1 hafta sora hamile olduğunu farketti

kızlar kahve falı filan hikaye eşrefpaşada bir kadın var yağhaneler diye tabir edilen bölgede oturuyor,kadının bilemediği bişey yok,ben şok oldum.yıllar önce gitmiştim ama birdaha gitsem bulamam ozamanlar yerini kafaya yazmadığıma bin pişmanım kadın büyü filanda bozuyo,yıllar önce annem yüzüğünü çıkarıp gitmişti bana kısmet varmı bekarım dedi,kadın dedi yanındaki senin kızın eşinde şöle böle die saydı,bide dedi sen gebesin.falcıdan cıktık dışarda annem dedi işte gebelik olayını attı,1 hafta sora hamile olduğunu farketti

adı ne acaba,nasıl bulabilirim?

canım lütfen bana adresi ve telefonu mesaj atabilirmisin

walla gecenlerde bi isim duydum Batu dıye arkadaslar cok met edıyorlardı ama bır turlu denk getıremıyorduk yogunluktan ama soyledıklerı kadar varmış hatta daha fazlası varmıs bir hafta kendıme gelemedım falından cok etkılendım etkılenmemek mumkun degıl hayatımdakı butun ınsanların isimlerını nasıl bilebılır bilmıyorum yuzunde sankı nurlar var ben cok memnun kaldım bence sız ona bı gıdın daha once fal baktırmadıgınızı anlıcaksınız kızlarağasında mekanın ismı . Cafe Dem .olağanustu batu harıkasın

X