İzmir'de İyi Falcı

kızlar ben başka bi konuya da yazdım fakat hala arayış içindeyim. 3 ay kadar önce alsancakta burcu hanıma baktırmıştım. çok memnun kaldım hala daha telefonla baktırıyorum ara ara çok pozitif bi bayan. ben memnunum yani ama büyüyle falan ilgilenmiyor kendisi. üzerimde büyü olduğunu söylemişti o zamanlar ama bozacak birini bulamadım. burcu hanım bi kafede çalışıyordu o zaman. hala çalışıyor mu bilmiyorum. bi deneyin derim. numaraısını verebilirim isteyen olursa. aynı şekilde sizde bana büyü bozacak biri konusunda yardımcı olursunuz umarım :)
Alsancakta burcu hangi cafede acaba

Merhaba bu gün burada da paylaştım tanıdığım çok iyi bir falcı var kendisi büyüyle birebir ilgilenmiyo ama tanıdığı iyi bir hoca var bende de vardı gönderdiği şeyleri yaptım çok rahatladım tülay ablayı aramanızı tavsiye ederim 0 542 413 93 08 Önce Allah tabiki ama faydası olur diye düşünüyorum

Ben ona gittim cnm cok biley bilemedi
Arkadaşım
Var benim tanidigim alsancakta numarasini ozelden yazayim istersen.ben ona baktiriyorum hep cikiyor fallari[/QUOTE
Bende biliyorum ama gitmesi zahmetli izmirin ilçesinde yalnız direk söylüyor herseyi ben daha önce biçok falcıya gittim hepsi olucak dedi bu kadın demedi ve bir bir anlattı malesef cıktı..

vasat bir falcıdır.
Bende gittim fena deil. Bir tane cok iyi bir falcı buldum biraz uzak biz arkadaşlarla gittik hepimiz şok gecirdik resmen hayat ağacımızı döktü bir bir dediklerini yaşıyorum tekrar gitmek isterim acıkcası merak ediyorum ama fırsat bulamadım.

kumru 3-5 dakikalık bir fal baktı bana üstelik çok sinirli sinirli baktı...İyi fırça yemedim düşüncesindeydim çıkarken bilginize...
Acıkcası bir çok falcıya gittim müjgan murat fiesta cafe izmirde karşıyakada bi kadın ama en cok en son gittiğim beni etkiledi arkadaşlar da aynı fikirde

Arkadaslar buraya yazılan coğu falcıyı denedim hep fiyasko cıktı.abartılan şaşkına döndüm diye övdüğünüz daha doğrusu reklamını yaptığınız cogu falcı bugünü bile bilemedi.:ukala: yeni yeni bikaç falcı gördüm simdi yine meraklanıp denicem gerçi sonucu yine biliyorum da insan kendini tutamıyor :) neyse sey diycektiim:KK58: genelde geçmişi bilince cıktı diyosunuz acaba deneyimleyiip geleceği tutturdu diyebilceğiniz biri var mı artık bosa para dökmeyelim ^^

bunca zaman kemeraltı o kadar fal baktırdım ama bu son gittiğim kadın felaket iyi buca şirinyer de adanalı ayşe abla, tavsiye ederim

ben bundann 7 sene önce Tayfun diye birine fal baktirmistim bir kafede, bana izmirde önermislerdi onu ve baya iyiydi

X