İzmir'de Tüp bebek merkez ya da doktor önerileriniz tecrübelerinizi paylaşır mısınız?

Merhaba konuyla alakasız olucak ama hangi özel sigortayı yaptırdınız? Gebelık öncesi şartı var çoğunda mesela muayenelere gıttiğinizde katkı payı verıyormusunuz?Bebekle alakalı detaylı usg vs ıcınde oluyor mu?
Anadolu sigorta yaptırdım ben dogum teminatli yaptırmadan önce hamile olmamak gerekiyor dogum muayene masraflari dogumu karsiliyor. Katki payi vermiyorm ama o bir tarama testi varmis birkere yapılan onu karsilamiyor

Benim doktorun muayene ücreti 300 olmuş şimdi opu + transfer 10 bin (ben 9bin vermiştim artmış) yumurta geliştirici iğneler 3buçuk tutmuştu ilki kimyasal olmuştu 2.de dondurulmuş embriyom olduğu için transfere 5bin verdim sadece tüp bebek tedavisine başlayınca paket fiyat oluyo arada gittiğin muayenelerden ücret almıyolar tamvergenede kalan embriyoları dondurmak icin 1600 tl verdik burda okuduğum kadarıyla benim doktorun ücretleri piyasaya göre uygun geliyo tavsiye ederim doktorum çok iyi ve tamvergenle çalışması oranın laboratuvarını kullanmasıda +1 benim için
Çok sağolun 🙏💜

Canım çok şanslısın tavmergende yaptırıp gebelik oluşmuş ben orada iki kere çipli aşılama denedim normalde 1milyon sperm altına aşılama olmuyormuş eşiminde 800bin çıkmış sonuçla oynayıp kağıda 1milyon yazmışlardı. Elimize iki tane test sonucu verdiler karşılaştırınca anladık bizde yani paramız çöp olmuştu anlayacağın o yüzden tüp bebekte medicalparkı kullandım bende
Doğrudur canım benim şansım doktorumun dışardan olması sanırım çünkü ben tamvergene bir opuda gittim birde transferde oranın doktoruyla hemşiresiyle hiç muhattap olmadım kendi doktorum gördü ve değerlendirdi beni hep

Doğrudur canım benim şansım doktorumun dışardan olması sanırım çünkü ben tamvergene bir opuda gittim birde transferde oranın doktoruyla hemşiresiyle hiç muhattap olmadım kendi doktorum gördü ve değerlendirdi beni hep
Benimde doktorum dışarıdandı canım

Merhabalar evet gebelik öncesi yaptırmıştım 9 ay önce sigorta şartı var allianz sigorta benimki. Henüz özel muayenedeyim hastaneye geçiş yapmadım fakat muayenelerde sadece 15 tl ödüyorum diğer bölümlerde falan mesela
merhaba dr unuz kimdi izmirde acaba

Ben ersöz inceye gidiyorum özel muayene. Özel sağlık sigortam sgk anlaşmalıyla geçtiği için şu an tamamen özel ücretleri ödüyorum 12.haftadan sonra medicalparka geçiş yapacağım
sağlıkla alın inşallah kucağınıza 🤍🥰 nurettin beyde asılama denemiş miyidiniz ?

sağlıkla alın inşallah kucağınıza 🤍🥰 nurettin beyde asılama denemiş miyidiniz ?
Amin inşallah 🥰🙏Yok ben başka bir doktorda denedim 2 kere medicana hastanesinde bir doktor. Ersöz beyle direk tüp bebek denedik iyiki de öyle yapmışız

X