İzmir’de tüp bebek merkezi ve doktor konusunda yardımcı olacak arkadaşlar varmııııı

Amin inşallah 🤲 Kendini dinleme ben yıllardır belirti arıyorum hep negatif. İnşallah en kisa zamanda anne olursunuz Rabbim isteyen herkese nasip etsin❣️
İnşallah canım. Zaten belirti arasam ne olur ki her türlü belirti oldu bugüne kadar sonuç 0 beta. Üç gündür adetim gelmiyor 28 günde bir gelir hiç şaşmaz en çok belirti bu ay oldu yani ama elimde koca bir sıfır

İnşallah canım. Zaten belirti arasam ne olur ki her türlü belirti oldu bugüne kadar sonuç 0 beta. Üç gündür adetim gelmiyor 28 günde bir gelir hiç şaşmaz en çok belirti bu ay oldu yani ama elimde koca bir sıfır
Herseyin vakti zamani var Gecikiyorsa guzellesiyordur❣️

Merhaba maalesef veremedim gittim ama sabah cikar dedi özel hastane bende dedim sabah cikacaksa ne gerek var yarin sabah sağlık ocağından vericem
Bugün irenbeyi aradım en az üç ay sürüyormuş tüp bebek tedavisi Ramazan sonrayı beklemeyim dedim randevu aldım ümit inceboza. 100 bini de geçer nasıl altından kalkacağım maddi olarak ve git gel nasıl yapacağız hiç bilmiyorum sadece muayenesi 2000 tl öngörüşme de ücretsiz değil. Pazartesiye randevu aldım bakalım ama adet olursam arayıp öne çektireceğim öyle dediler

Bugün irenbeyi aradım en az üç ay sürüyormuş tüp bebek tedavisi Ramazan sonrayı beklemeyim dedim randevu aldım ümit inceboza. 100 bini de geçer nasıl altından kalkacağım maddi olarak ve git gel nasıl yapacağız hiç bilmiyorum sadece muayenesi 2000 tl öngörüşme de ücretsiz değil. Pazartesiye randevu aldım bakalım ama adet olursam arayıp öne çektireceğim öyle dediler
Hadi Bismillah hayırlısı olsun inşallah 🥰 Medical point 2400₺ muayene ücreti ilk muayeneye de ücret ödemiştim bende maalesef maddi manevi zor bir süreç

İzmir Özel Sağlık hastanesinde Dr Emre Başer var. Tüp bebek yapıyor ve bu konuda baya başarılı. Tavsiye ederim. Bizde yakın zamanda tüp bebek planlıyoruz. Kendisine gideceğiz. İntagramından bakabilirsiniz.

X