İzmir’de tüp bebek merkezi ve doktor konusunda yardımcı olacak arkadaşlar varmııııı

Bu ağustosta 5 yıllık evli olacağız hiç korunmadik ama 2 kez kimyasal 2 kez aşılama 1 kez tüp bebek denedik ikimizde de elle tutulut bir sorun yoktu
Kimyasallar aşılamada oldu sanırım. Sebepsizlik çok kötü malesef neyse artık nasip bu güneymiş hayırlısı olsun. Ben bu son 1,5 Yılda kimyasal dahi yaşamadım yatın tüp bebek için randevum var hiç canım istemiyor nedense ama bakalım inşallah herşey güzel olur

Kimyasallar aşılamada oldu sanırım. Sebepsizlik çok kötü malesef neyse artık nasip bu güneymiş hayırlısı olsun. Ben bu son 1,5 Yılda kimyasal dahi yaşamadım yatın tüp bebek için randevum var hiç canım istemiyor nedense ama bakalım inşallah herşey güzel olur
Yok kendiliğinden dogal yolla kaldim kimyasal oldu sonrasinda olmayinca tekrar aşılama denedik 2 kez onlar negatifti

Amin inşallah canim bismillah diyip başlayınca hersey corap söküğü gibi geliyor ben ön görüşmeye gitmiştim sözde ama kendimi tedaviye başlamış buldum🙈 iyi ki de öyle olmus içini ferah tut inşallah en kısa zamanda sende yazacaksin buraya canim ben hamileyim transferim tuttu diye cani gönülden istiyorum 🤲🌸

Amin inşallah canim bismillah diyip başlayınca hersey corap söküğü gibi geliyor ben ön görüşmeye gitmiştim sözde ama kendimi tedaviye başlamış buldum🙈 iyi ki de öyle olmus içini ferah tut inşallah en kısa zamanda sende yazacaksin buraya canim ben hamileyim transferim tuttu diye cani gönülden istiyorum 🤲🌸
Dualarını eksik etme olur mu ismim Gülden bu mübarek günlerin hayrına bir mucize olur inşallah 🤲

Amin inşallah Rabbim en kısa zamanda anne olmayi nasip etsin sana olacak ben inanıyorum yeter ki bu yolda güçlü ol❣️
Kafaya takmayı olumsuz düşünceleri kafama takmaktan vazgeçersem inşallah bende inanıyorum birde yaş faktörü var beni strese sokuyor haliyle. Her nekadar tahliller testler normal görünse de 1,5 Yıldır hiç bir şekilde gebe kalamamış olmak artık tamamen kısır mıyım dedirtiyor ne yalan söyleyeyim yumurta ve sperm bu süre de bir kere bile olsa karşılaşmaz mı. Tüpler de açık dediler yumurtalar kalitesiz desem 21.gün progesteron iyi çıkmaz sanırım bilmiyorum kafayı takmaktan delireceğim

Kafaya takmayı olumsuz düşünceleri kafama takmaktan vazgeçersem inşallah bende inanıyorum birde yaş faktörü var beni strese sokuyor haliyle. Her nekadar tahliller testler normal görünse de 1,5 Yıldır hiç bir şekilde gebe kalamamış olmak artık tamamen kısır mıyım dedirtiyor ne yalan söyleyeyim yumurta ve sperm bu süre de bir kere bile olsa karşılaşmaz mı. Tüpler de açık dediler yumurtalar kalitesiz desem 21.gün progesteron iyi çıkmaz sanırım bilmiyorum kafayı takmaktan delireceğim
Canim bak şöyle söyleyeyim kuzenim doğum yapti 9senedir istiyor ama olmuyor bir kere oldu birdaha olmadi. Senin bir problemin yok öyle düşün asla çocuğun olmaz deselerdi ne olacakti. 2 kez kimyasal oldu benim ama 3.5 yıl hiç hamile kalamadım. Bak test sonuclarin da çok güzel. Bizim bir akrabamız 50 yasinda tüp bebekle anne oldu🥹 Sende olacaksin gönlünü yüreğini ferah tut. Bu çıktığın yolda Rabbim kucağını boş birakmasin🤲

Canim bak şöyle söyleyeyim kuzenim doğum yapti 9senedir istiyor ama olmuyor bir kere oldu birdaha olmadi. Senin bir problemin yok öyle düşün asla çocuğun olmaz deselerdi ne olacakti. 2 kez kimyasal oldu benim ama 3.5 yıl hiç hamile kalamadım. Bak test sonuclarin da çok güzel. Bizim bir akrabamız 50 yasinda tüp bebekle anne oldu🥹 Sende olacaksin gönlünü yüreğini ferah tut. Bu çıktığın yolda Rabbim kucağını boş birakmasin🤲
Aminnnnn canım inşallah gideceğiz bakalım bugğn haberdar ederim seni

İzmir de bildiğiniz en iyi tüp bebek merkezi ve doktorları kimdir arkadaşalar yardımcı olur musunuz lütfen.

Ben 33 yasindayim 13 gün sonra 34 olcam. Özel sağlık sigortası yaptirdim ilk tüp bebegimi sigorta karşıladı 16.000 ₺ sigortaya verdim 29.000 tüp bebekti ona para vermedim ilaclar tuttu ikinci tüp bebege 15.000₺ verdik 17.500 histeroskopiye verdik. Suan 55.000 olmus sanırım tüp bebek ama yaptirabilirsen bence Özel sağlık sigortasi yaptir. En azindan tüp bebek tutarsa dogumada para vermezsin. Ilaclarda hemen hemen 25.000 30.000 civari tutmustur. Masrafli ve stresli bir yol maalesef. Siz nerede oturuyordunuz
Merhaba özel sağlık sigortası derken tüp bebek teminatlı mu yaptırdınız nasıl yaptırdınız ?

Merhabalar başlığı görünce yorum yapmak istedim tüp bebek süreci hemen ha deyince olup bitmiyor maalesef uzun sabır isteyen bir yol ben eylül sonunda yumurta toplama isleminden sonra taze 3.gün embriyo transferi oldum. Ama maalesef negatif sonuc aldım. Sonrasinda ocak ayında histeroskopi oldum rahme çizik atıldı. 19 subatta da ikinci transferimi oldum. Benim doktorum medical point hastanesinde Funda Göde çok başarılı bir doktor araştır istersen. Sormak istediğin birsey olursa sorabilirsin. Umarım en kisa zamanda bebeğini kucagina alırsın 🤲🌸
Merhaba canım nasılsın. Uzun zaman oldu konuşmadık. Bebekler nasıl nasıl gidiyor hamilelik süreci kalp atışlarını dinleme zamanı geldi mi inşallah herşey yolundadır

Merhaba İrenbe’de ümit inceboz sayesinde ilk denemede ikizlere hamile kaldım. Bizde tek sorun benim tek tüpümde tıkanıklık olmasıydı
Merhaba okursanız cevaplarsanız sevinirim.ümit hamımla tedaviye başlayacağız bu ay başlayacaktı ama bende iki aydır adet gecikmesi oluyor onunla alakalı düzenlemeye çalışıyor bu ay ilaç kullanıyorum nasipse diğer ay başlayacak sanırım bana süreci anlatır mısınız

X