İzmir'deki Falcılar

Tülin 'den yıllar önce bir tanıdık haberdar etmiş söyledikleri çıktı demişti.Bir arkadaşım için de söylediklerinden çıkan olmuş.Ama Tülin 'in yoğurduğu hamur ben de bi türlü tutmuyor .En son yaklaşık 1 yıl önce gittiğimde ben sormadan bir konuyu açtı, yine kendiliğinden ben sormadan aynı konu için 3 hafta gibi vade verdi. Vadesi değil o konu bile yok ortada ...

fal bakanında baktıranında fala inananında faldan medet umanında allah katında yeri yok bunu bilmediginizi sanmıyorum gelecegi allahtan baska kimse bilemez bu falcılar kendini allaha eş koşuyo sizde onlara prim veriyorsunuz cok yazık valla dua edinde allah sizi affetsin

Altındağdaki Gülcan'a giden yok sanırım, neyse ben gidersem yazarım kızla

2-3 yıl kadar önce şirketten bir arkadaş ve patronumun yiğeniyle gittik. Öyle bi anlattılar ki herşeyi biliyor. Bahçede içinden geçirsen bir sigara içeyiim diye hemen gönderiyor dışarı biriyle falan diye. Saatlerce sıra bekledik. Sonra üçümüzü aldılar içeri. Resmen şarlatan. Yanımızdakinin patron yeğeni olduğunu öğrenince hemen kaza var, bela var. Ver para sana muska yapayım ver para dayınada yapayım.Bizim yiğeni yanınızda işe alsanıza.Kucak dolusu parasını aldı. Sonra diğer arkadaşıma da sende büyü var falan. Ay gül gül yerlere yattım ben. Dayanamadım dışarıya çıktım. Kendime baktırmadım ama baktıranlara da hiçbir söylediği çıkmadı.

2-3 yıl kadar önce şirketten bir arkadaş ve patronumun yiğeniyle gittik. Öyle bi anlattılar ki herşeyi biliyor. Bahçede içinden geçirsen bir sigara içeyiim diye hemen gönderiyor dışarı biriyle falan diye. Saatlerce sıra bekledik. Sonra üçümüzü aldılar içeri. Resmen şarlatan. Yanımızdakinin patron yeğeni olduğunu öğrenince hemen kaza var, bela var. Ver para sana muska yapayım ver para dayınada yapayım.Bizim yiğeni yanınızda işe alsanıza.Kucak dolusu parasını aldı. Sonra diğer arkadaşıma da sende büyü var falan. Ay gül gül yerlere yattım ben. Dayanamadım dışarıya çıktım. Kendime baktırmadım ama baktıranlara da hiçbir söylediği çıkmadı.

Paylaştığın iyi oldu :)

Bugün ya da yarın Firdevs'te sıra !

Bu arada aklıma güzel bir söz geldi .Son peygamber söylemiş " Ne mutlu o kimseye ki kendi kusurlarıyla ( günahlarıyla) uğraşmak ,başkalarının kusurlarını araştırmaktan onu alıkoyar "

kızlar biz gecen gün kek denızımsı ve ben kızlaragası hanın yanında cafe beyzadeye gıttık yabancı bıkadına baktırdın adını hattırlamıyorum ama iyidi tavsıye edıyorum

kızlar biz gecen gün kek denızımsı ve ben kızlaragası hanın yanında cafe beyzadeye gıttık yabancı bıkadına baktırdın adını hattırlamıyorum ama iyidi tavsıye edıyorum

Kim ki bu yabancı:44: ? Neden beğendin ? Nasıl baktı ??? Ne kadar ?

Vayy kekcim bana hiç haber vermedin ask olsun okadarda aldık tellerimizi:KK43::KK43::KK43:

Dert'in interneti olmadığı için cevap geç gelicek en iyisi ben size yazayım kızlar.

Kadının adı Deşira, yabancı bir kadın ve kahve falıyla tarot karışık bakıyor önce tarot açıyor tarot bitince de kahveye geçiyor baya uzun bakıyor biz memnun kaldık söyledikleri aşağı yukarı isabetli şeyler çünkü boş değil. Gidilebilir :)

Dert'in interneti olmadığı için cevap geç gelicek en iyisi ben size yazayım kızlar.

Kadının adı Deşira, yabancı bir kadın ve kahve falıyla tarot karışık bakıyor önce tarot açıyor tarot bitince de kahveye geçiyor baya uzun bakıyor biz memnun kaldık söyledikleri aşağı yukarı isabetli şeyler çünkü boş değil. Gidilebilir :)

Ücreti nedir canım ??

12.5 tl canım. Sende görüşlerini yazar mısın benim kafam karışık aslında biraz o kadın hakkında.

aslında canım bayadır bekliyorum gittiğimde işte bu diyecegim birini bekliyorum gidipte yine hayal kırıklıgına ugramak istemiyorum gitmemle dönmem bir oluyo böle falcılardan nefret ediyorum uzun uzun oldumu en azından birsey anlıyorsun napayım sizce gitmeye degermi kızlar yoksa bir sonraki maclara mı bırakayım:KK1::KK1:

Kızlar dün falcı Mahmut'a gittim. Ödemeyi para ile değil farklı şekilde yapıyorsunuz ama inanın değiyor. Alsancakta. Kesinlikle gidin derim.

Afedersin ama senin rahatsızlığın ne? Girdiğim son 4 konuda saçma sapan yorumlarını okuyorum? Ne içtin bilmiyorum ama Allah acil şifalar versin sana...

KEKKKmm sen beğendinmi deşirayı? kolay kolay beğenmezsin sen. tamamdır dersen gelince ona gidicemmm:)

selam, ben forum da yeniyim. yorumlarınızın büyük kısmını okudum. alsancak daisy cafe murat şimdiki zamana dair hemen her şeyi bildi. geleceğe dair boşanmamla ilgili çok net konuştu ve dediği çıktı. gelecekleilgili söylediği başka şeyler de var ve olur mu olmaz mı merak ediyorum. murat tecrübesi olan arkadaşlarım bu konuda deneyimlerini paylaşırlarsa çok sevinirim.

FİRDEVS : Karşıyaka camiinin orada bir pasajda yeri.Ofis gibi bir yer.Kahve falı baktı bana .Tarota bakıymuydu hatırlamıyorm.15 dakika kadar sürüyor ve fiyatı da 20 civarı .Siz kahvenizi içerken ve fincanın soğumasını beklerken sizinle sohbet etmeye başlıyor oradan buradan.Tabii hiçbir ipucu vermedim kendimle ilgili :KK70: Bu fasıl bi 10 dakika sürdü .Sonra fala geçti: ilk bölüm nasıl bir kişisiniz tahminleri.Hep gereksiz gelmiştir bana kişilik analizleri:KK55:.Firdevsin yaptığı kişilk analizini yarısından fazlası tutmadı.Esas fala gelince geçmişten bahsetmiyor.Şimdiki zamana da değinmiyor pek.1 ay sonra gerçekleşecek önemli bir knuyu bilemedi ama 2 ay sonra olcak bir durumu bildi.Diğer söyledikleri benim ortanın üstü dediğim falcıların söyledikleriyle paralel.Atılıp tutulucak genellemeler değil.Falı kısa değil ama dolu dolu da değil .Daha çok başlıklar halinde söyledikleri ,aynı konunun bir alt detayına girmiyor.Sadece 1 kere gittim.Başka bir tanığım da ona gitmediği için başka görüş yazamıyorum.Bir daha gitmem gibi.

EMEL :Kemeraltında aşk kafede.5 dakikalık fal bana sıradan geldi.Eş dost falı tadında.

Son düzenleme:
X