İzmir'deki Falcılar

kızlar peki sibel nerde bakıo? gülden memnun kaldım ama sırf meraktan baktırabilirim çünkü bi sibeldir gidio..bide ücreti ne ve kahve bakıyomu?çünkü tarotu pek önemsemiyorum.

sibel kahve15, tarot 30.
gidenler memnun. ben de beğendim. sadece gül ve sibele giderim artık. ama sibel biraz soğuk. gül kadar samimi değil. benim fikrim bu.
ikisi de aynı şeyi söyledi. bekliyorum şimdi.

günaydın uzun zaman oldu yazmayalı iş derdine düştün falı ıhmal ettim :)
ama size yeni bi falcı buldum ve ben gerçekten cok begendım gecen gun ark bırlıkte polat cafeye gittim ve yeliz diye biri başlamıştı ben evreka cafedeki yeliz diye direk atladım ama megersem o deılmış ama pişman olmadım gercekten güzel bi faldı ve 3 gun içinde yaşıycagın bışey var dedı anlattıgı olayıda birebir hemde yaşadım taysiye edıyorum kesınlıkle deneyin iyi fallar

günaydın uzun zaman oldu yazmayalı iş derdine düştün falı ıhmal ettim :)
ama size yeni bi falcı buldum ve ben gerçekten cok begendım gecen gun ark bırlıkte polat cafeye gittim ve yeliz diye biri başlamıştı ben evreka cafedeki yeliz diye direk atladım ama megersem o deılmış ama pişman olmadım gercekten güzel bi faldı ve 3 gun içinde yaşıycagın bışey var dedı anlattıgı olayıda birebir hemde yaşadım taysiye edıyorum kesınlıkle deneyin iyi fallar

Merhaba bizde gitmek istiyoruz evrakada iyi bakan kim var ?? Revazzaya gittim en iğrenç faldı hiçbirşey tutturamadı çok da ters bir bayan.Tavsiye etmem

Son düzenleme:
kızlar gül bana şüpheli bi durumda kesinlikle böyle demişti ben çok ihtimal görmedim o konuyla ilgilide perşembe bi haber alacağımı çok mutlu olacağımı söylemişti ama dün akşam kabak gibi o olay gülün dediği gibi olduğunu gördüm ve bu konuyla ilgili çok mutlu olduğum bişey oldu...umarım her söylediği olur.ama gül ün dediğine göre,ben dedim ki gerçekten ümit verici konuşmayın bana zaten gelecek pek inanmam bana kötü olsa söylerim zaten mutlu etmek için fal bakmam ben dedi..neyse gelişmeleri yazarım...

şimdi kızlar bi açıklama yapmak istiyorum..gittiğim falcılar ayten,daisy kaan,doğa,angel,ayhan,gülistan. bana gülistan ve doğa dışında hepsi şubat ayını işaret etti bi olay için ama içlerinden tatmin eden fal konusun da gül oldu bilmiyorum sanırım kahve baktırdığım için.ayten de iyiydi herşeyi bildi ama 2 dakka sürdü ve tatmin olmadım daha sonra gel tarot bakıyım dedi detaylıca ama 2 dakka baktığı için bidaha gitceğimi sanmıyorum.gülistan bu şubat değil de geçen nisan gibi olcak demişti...hani bu yüzden vadeler e pek takılmıorum da...doğa ya gelince arkadasımda dahil burdaki herkes çok memnun :/ bende hiçbişey tutmadı...ve enerji alamadı..herkesin dediğinin tersini söyledi...ama bana odaklanamadı içerde bardak falan da kırıldı tuhaftı..uzun baktı ama bi kaç olmuş şey dışında hiç tutmadı yaaa :Sşimdi başka bişey bakıyomuş nekadara bakıo arkadasım çok memnun kalmıştı doğadan gitmek istiyo ..

Merhaba gül hanım nerde bakıyor ?

sibel kahve15, tarot 30.
gidenler memnun. ben de beğendim. sadece gül ve sibele giderim artık. ama sibel biraz soğuk. gül kadar samimi değil. benim fikrim bu.
ikisi de aynı şeyi söyledi. bekliyorum şimdi.

anladım canım ama yeri nerde ki? bide uzun bakıyomu kahveye?

ben cevap vereyim. mesaj atamıyorum. ama tarif ederim.
yeşilyurt dolmuşuna veya otobüsüne bin. yeşilyurtta eski izsu, kaymakamlık, emniyet dediğin zaman seni indirirler. gül hanım,baklabağı kafede.kendi kafesi. doya doya baktırırsın fala. öyle 5 dakika değil. yorumları okudum gül hanımı çok beğenmişler. gidersen memnun kalırsın. muhabbeti de enerjisi de yaptıkları da çok güzel.

Canım bende yeşilyurtta oturuyorum ama hiç bilmiyorum o cafeyi. izsunun oralarda sevgi yolundamı? sorsam birilerine bilen olurmu ki acaba?

Canım bende yeşilyurtta oturuyorum ama hiç bilmiyorum o cafeyi. izsunun oralarda sevgi yolundamı? sorsam birilerine bilen olurmu ki acaba?

sevgi yolunda değil. otobüs yolu üzerinde. emniyetin sırasında. karşısında bir güzellik salonu var. adını hatırlamıyorum.

Ravazadakı kadın iğrençten bile öte bişey benım denemedıgım kalmadı uzun zamandır hayatım yolunda gittiği içinde baktırmıyodum gecen gün dayanamadım gittim yelize ama yaşamadan yazmıycam dedım ve nihayatındede yaşadım söledıgını ben begendım enerjiside çok hoş kendısınde hoş :) akşamda bı ark götürücem işyerınde isteyen varsa ben ordayım buyrun gelın :)

Daisy cafe, sevdam.. vs.. İzmir de gittiğim hiçbir falcının yaptığı yorumlar gerçekleşmedi.. Bir tek sevdam cafede ayten vardı o küçük bir yarıntı söylemişti oldu.. İnşallah Gül hanımdan memnun kalırım..

daisy cafe, sevdam.. Vs.. Izmir de gittiğim hiçbir falcının yaptığı yorumlar gerçekleşmedi.. Bir tek sevdam cafede ayten vardı o küçük bir yarıntı söylemişti oldu.. Inşallah gül hanımdan memnun kalırım..

bende hepsini denedim ama sevgi ve yelız ama angelınde hakkını yemem :)

Evet benim içinde Angel ayrı hem sohbet ediyorum rahatlıyorum dertleşiyorum orda memnun olduklarımdan birisi Angel :KK55:

ya bu fal işi çok enteresan herkes herkese bakamıyor ben bunu anladım. mesela tamiliaya gayet güzel baktı bana bir kaç sallamasyon dışında bir çok şeyi nokta atışı yapmıştı ama görüyorum bir çok kişiyede iç bakamamış.. mesela gül anım banagayet iyi bakmıştı ama arkadaşıma rezalet bakmış söylediği hiçbir şeytutmaşış ama ben çok memnun kalmıştım. sibel mesela bana ne kahveyi düzgünbakabildi nede tarotu ama arkadaşlarıma mükemmel bakmışlar bende salladı salladı durdu gibi geldi :KK43: mesela doğa hanımkarşıyakadaki bana inanılmaz güzel baktı 2 ay önce söylediği herşeybir birçıktı ozaman 10 tlye baktırmıştım söyledikleri tamamen çıktı şimdi gene ona gidicem en kısa zamanda. kızlar bence sürekli birilerinegitmeyelim her gittiğimiz yeni falcı bizden çıkıcak fazladan para bence enerjinizin tuttuğu biri varsa sürekli ona gidin daha güzeli varmı diye bakmayın derim mesela ben izmirde tamilia karşıyakada doğadan başka kimseye gitmeyi düşünmüyorumçünkü en çok onlardan memnun kaldım

Gül abla Yeşilyurtt'a çok tatlı bir bayan Kemeraltındaki değil:KK66: Reklam yok güzel fal bakıyor ben denedim ve tavsiye ederim:KK66:

Gül hanım hakkında ilk yorumu yapan sessizdi ben de ondan etkilenerek gittim Gül hanıma.. çok fal baktırdığım için denemek istedim,denedim ve ben de düşüncelerimi paylaştım... evet kemeraltında da gül hanım diye biri var... arkadaşlar özellikle fala ilgi duyanlar için yeni bir falcı adı duymak zaten heyecanlı oluyor,biz de merak edip gidiyoruz,iila herkes memnun kalıcak diye bişey yok,herkes her şeyi bilecek diye bişey yokki... ben fala terapi olarak baktığımdan falcı eğer sevimli ii bir enerji verirse seviyorum biraz da sohbet amaçlı aslında... belki de bu yüzden gül hanımı beğendim...
burda birisi Berk adında falcıdan bahsetmiş ben o arkadaşın söylediklerine katılıyorum,paranızla rezil olmak istiyosanız berke gidin derim ya da Daisy Ömerden bahsetmişler adam agresif bilse ne olur bilmese ne olur dinlemek istemiyorum böyle insanları bir diğeri Hülyam cafe Hülya kadın sinirli ya para verip bi de bu insanların nazını mı çekicez o yüzden pozitif insanlara gitmeyi tercih ediyorum..

ya bu fal işi çok enteresan herkes herkese bakamıyor ben bunu anladım. mesela tamiliaya gayet güzel baktı bana bir kaç sallamasyon dışında bir çok şeyi nokta atışı yapmıştı ama görüyorum bir çok kişiyede iç bakamamış.. mesela gül anım banagayet iyi bakmıştı ama arkadaşıma rezalet bakmış söylediği hiçbir şeytutmaşış ama ben çok memnun kalmıştım. sibel mesela bana ne kahveyi düzgünbakabildi nede tarotu ama arkadaşlarıma mükemmel bakmışlar bende salladı salladı durdu gibi geldi :KK43: mesela doğa hanımkarşıyakadaki bana inanılmaz güzel baktı 2 ay önce söylediği herşeybir birçıktı ozaman 10 tlye baktırmıştım söyledikleri tamamen çıktı şimdi gene ona gidicem en kısa zamanda. kızlar bence sürekli birilerinegitmeyelim her gittiğimiz yeni falcı bizden çıkıcak fazladan para bence enerjinizin tuttuğu biri varsa sürekli ona gidin daha güzeli varmı diye bakmayın derim mesela ben izmirde tamilia karşıyakada doğadan başka kimseye gitmeyi düşünmüyorumçünkü en çok onlardan memnun kaldım

Evet canım bu konuda çok haklısın.Bende çok yere gittim ama kendi adıma memnun kaldıklarım Angel,Sibel,Funda,Alpaydı :)

evet ya o hülyam cafedeki kadın çok agresif rahatlamaya gidiyosun bi dayak yemediğin kalıyor aslında cafe ortamındabakılan hemen hemen hepsi öyleoluyor günde onlarca falbakıyolar sonrada bütün sinirlerini bizden çıkartıyolar o yüzden cafeden ziyade kendi özel yerlerinde veya evlerde bakılan fallardan daha çok memnun kalıyorum misal yeşilyurttaki gül hanım ve karşıyakadaki doğa anım. enazından o yoğunluğun sitres olmadığı için rahatrahat oturup sohbet edip fal baktırabiliyorsunuz

evet ben de yeni üyeyim ve sırf fal konusu yüzünden üye oldum ama yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim epey yararlandım doğrusu...yazılan yorumlar da bu aralar yeşilyurt taki balkabağı kafe tatlı sahibesi Gül hnm ı epey bir görünce denemeye karar verdim ve dün gittim gerçekten çok güler yüzlü hoş bir hnm bakılan fala gelince ağzım açık kalmadı ama oldukça iyi idi.... açıkçası herşeyi bilsin çenem düşsün derseniz hayal kırıklığı olabilir ama ben beğendim tekrar gidebilirim bana isabetli şeyler söyledi ve çok olumlu bir motivasyon sağladı kafenin tek sıkıntısı bence yer darlığı bana özel olsun diyemiyorsunuz ....diğer üyeler brownisini denemiş ben yaprak sarması ve puaçasını denedim tam not aldı bir de çayları lezzetli sevgi ile kalın rabbim gönlünüzden geçen tüm iyi dilekleri versin hepimize

son bir yıldır İzmir'de falcı falcı gezdim durdum... o kadar çok falcıya gittimki kim ne dedi unuttum,mevcut durumlar bilenler oldu,geçmişi net bilenler,geleceği tamamen uyduranlar... bazısınn bildiği ufak bişeyi bi diğeri bilemedi mesela.. özetle bu fal işine çok para harcadm sonuç sıfır.. bi ara bu fal baktırma sevdası neredeyse hastalık haline dönüştü... hatta ufak bişey bilene defalarca kez gittiğim oldu... acıyorum halime.. tamam bi çeşit terapiydi evet ama bedavada diğil...

bundan sonra sadece sohbetinden memnun kaldığım bi kaçına gidicem diğerlerine asla gitmem... önceki sayfalarda kimlerden hiç memnun kalmadığmı yazmıştm..
bi de arkadaşlar fal konusunda gelecek ne olucak diye sürekli düşünmeyin,çünkü onların dediği çoğunlukla olmayacak üzgünüm... geleceği allahtan başka kimse bilemez... mesela bi konuda neler neler söylediler... aradan çok uzun zaman geçti,benim istediğim gibi oldu o mesele çünkü ben kalben öyle olacağına inandım..

siz de sık sık gitmeyin falcıya derim ayda bir gidersiniz olur ama birinden çıkp diğerine gitmek kafa karıştırcı olabilir..

bi de arkadaşların söylediği gibi her falcı da herkese ii gelmiyo.. mesela angeldan bahsetmişler ben hiç beğenmemiştim onu,sibel hanım demişler onu da beğenmemiştim.. fal frekans işi tabi.. herkese ii falllar.. fala inanma falsız da kalma

X